Datum: |
25.-26.03. |
Pořadatel: |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (400) |
Kódové číslo: |
906673 |
Dvorců+povrch: |
2 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr. Hollý Martin |
: |
Oty Synka 1838/5 |
: |
708 00 Ostrava - Poruba |
Tel. (1): |
777329931 |
Tel. (2): |
596960926 |
E-mail: |
holly@start-ostrava.cz |
Internet: |
www.start-ostrava.cz |
Poznámka pořadatele: Žádáme rodiče, ať potvrdí svou účast výhradně formou SMS na tel. 777 329 931 nebo ať se co nejdříve s turnaje odhlásí.
Prezentace oba dny do 8.30h na dvorcích TJ Start Ostrava- Poruba. Rozehrávka možná od 8h.
Adresa dvorců: Pustkovecká ul. 18/13
Ostrava - Pustkovec
Doporučujeme si vzít sebou svačinu (jídlo). Klubovna je již plně k dispozici, ale oddílová restaurace je v rekonstrukci, takže je pouze možnost zakoupit nealko, kávu, čaj a cukrovinky z automatu.
Hrajeme v základních skupinách, dále pavoukem o konečné pořadí dle SŘ a propozic okruhu BABOLAT TOUR 2017 – www.trendsport.cz
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Horák Adam |
14.05.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
|
|
sobota |
01.11.2016 01:11:34 |
2. |
Tykva David |
17.01.2009 |
DTJ Tenis Vřesina |
|
|
|
sobota |
01.11.2016 14:12:12 |
3. |
Migdal Alexandr |
27.06.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
|
|
|
sobota |
02.11.2016 04:10:08 |
4. |
Hrbáč Jan |
02.11.2008 |
TK Havířov, z.s. |
|
|
|
sobota |
02.11.2016 19:31:59 |
5. |
Onderka Sebastian |
30.11.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
sobota |
03.11.2016 15:18:04 |
6. |
Hradečný Lukáš |
26.06.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
|
|
|
sobota |
04.11.2016 10:59:10 |
7. |
Mandelík Michal |
13.02.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
|
|
|
sobota |
05.11.2016 22:24:53 |
8. |
Trunda Jakub |
12.08.2008 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
|
|
|
sobota |
08.11.2016 09:39:46 |
9. |
Chlodnicki Jan |
10.10.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
sobota |
09.11.2016 23:04:11 |
10. |
Jányš Albert |
04.03.2009 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
sobota |
17.11.2016 20:11:48 |
11. |
Kliment Matúš |
03.01.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
sobota |
17.11.2016 23:10:59 |
12. |
Švidrnoch Alexej |
21.01.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
sobota |
12.12.2016 11:22:28 |
13. |
Bartek David |
07.11.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
|
|
|
sobota |
14.12.2016 20:39:38 |
14. |
Pesch Andreas |
25.06.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
sobota |
15.12.2016 12:39:41 |
15. |
Zagól Jakub |
15.10.2008 |
SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. |
|
|
|
sobota |
11.01.2017 20:46:10 |
16. |
Martinovič Lukáš |
12.06.2009 |
TO VOKD Ostrava-Poruba |
|
|
|
sobota |
29.01.2017 16:26:16 |
17. |
Kopa Kamil |
14.01.2008 |
- |
|
|
|
sobota |
20.02.2017 21:31:42 |
18. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
sobota |
25.02.2017 23:11:13 |
19. |
Klimša Ondřej |
15.07.2008 |
TK SC OSTRAVA |
|
|
|
sobota |
01.03.2017 22:10:10 |
20. |
Drlík David |
25.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
sobota |
09.03.2017 15:01:14 |
21. |
Doppler Alexandr |
13.10.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
|
|
|
sobota |
14.03.2017 15:34:23 |
22. |
Výtisk Adam |
04.03.2008 |
SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. |
|
|
|
sobota |
19.03.2017 20:49:33 |
23. |
Caltík Sebastián |
09.02.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
sobota |
22.03.2017 17:27:41 |
24. |
Fiala Ondřej |
20.11.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
sobota |
24.03.2017 17:29:27 |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
33. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
34. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
35. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
36. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
37. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
38. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
39. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
40. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
41. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
42. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
43. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
44. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
45. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
46. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
47. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
48. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Martináková Adéla |
01.09.2008 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
|
|
|
neděle |
01.11.2016 11:04:51 |
2. |
Bečičková Laura |
25.08.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
|
|
|
neděle |
01.11.2016 14:18:50 |
3. |
Veselá Barbora |
11.07.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
neděle |
01.11.2016 18:55:58 |
4. |
Ondrášková Karolína |
28.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
|
|
|
neděle |
02.11.2016 10:16:42 |
5. |
Fichnová Adéla |
08.06.2008 |
TK Hlučín |
|
|
|
neděle |
02.11.2016 11:08:25 |
6. |
Havlová Nela |
10.07.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
neděle |
03.11.2016 10:11:48 |
7. |
Meiselová Sára |
24.01.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
|
|
|
neděle |
03.11.2016 18:24:01 |
8. |
Cháňová Laura |
02.06.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
|
|
|
neděle |
04.11.2016 21:00:08 |
9. |
Eliášová Veronika |
03.11.2008 |
TK SC OSTRAVA |
|
|
|
neděle |
12.02.2017 17:42:26 |
10. |
Indraková Marie |
29.06.2008 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
|
|
|
neděle |
20.02.2017 20:23:17 |
11. |
Horutová Agáta |
22.05.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
|
|
|
neděle |
09.03.2017 21:59:20 |
12. |
Jůzová Kateřina |
28.04.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
neděle |
14.03.2017 17:17:09 |
13. |
Sněhotová Karolína |
13.11.2009 |
SK JC Sport Opava |
|
|
|
neděle |
16.03.2017 17:41:07 |
14. |
Peterková Adina |
29.02.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
neděle |
18.03.2017 12:45:47 |
15. |
Výtisková Alice |
04.03.2008 |
SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. |
|
|
|
neděle |
19.03.2017 20:50:11 |
16. |
Černochová Terezie |
01.07.2008 |
Rožnovský tenisový klub |
|
|
|
neděle |
24.03.2017 09:55:59 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Fedor Jakub |
15.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
29.11.2016 11:59:47 |
2. |
Bednář Samuel |
31.07.2008 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
04.02.2017 14:24:27 |
3. |
Ďurajková Vanessa |
22.09.2008 |
TK Hlučín |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
06.02.2017 07:25:45 |
4. |
Kubišová Nela |
16.10.2008 |
SK JC Sport Opava |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2017 12:24:54 |
5. |
Katz Joshua |
25.07.2008 |
TK Zašová |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
03.03.2017 16:25:22 |
6. |
Ludvová Anna |
16.05.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
07.03.2017 23:21:43 |
7. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
15.03.2017 18:48:10 |
8. |
Srba František |
11.09.2008 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
18.03.2017 18:44:57 |
9. |
Ploskuňáková Lucie |
19.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
19.03.2017 01:15:13 |
10. |
Střílka Sven |
20.10.2008 |
SK LAMA o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
20.03.2017 19:32:30 |
11. |
Cieslarová Barbara |
09.06.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
21.03.2017 10:30:42 |
12. |
Čech Marek |
31.08.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
21.03.2017 11:12:41 |
13. |
Jendřejek Daniel |
12.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
21.03.2017 11:52:43 |
14. |
Řeřuchová Ines |
03.08.2008 |
TK Havířov, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
21.03.2017 12:29:33 |
15. |
Staňková Jana |
05.03.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
21.03.2017 13:28:37 |
16. |
Ďurka Erik |
28.05.2008 |
- |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
21.03.2017 16:54:52 |
17. |
Rojíček Daniel |
30.01.2008 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
21.03.2017 20:32:39 |
18. |
Piteráková Dominika |
08.12.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
21.03.2017 21:57:07 |
19. |
Mainušová Tereza |
30.04.2008 |
SK LAMA o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.03.2017 07:35:11 |
20. |
Václavík Miroslav |
23.05.2008 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.03.2017 08:46:27 |
21. |
Růžičková Tereza |
23.01.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.03.2017 12:54:40 |
22. |
Němec Adam |
28.07.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.03.2017 15:20:36 |
23. |
Doležal Daniel |
02.10.2008 |
- |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
22.03.2017 17:40:55 |
24. |
Sloboda Leon |
30.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
23.03.2017 10:09:15 |
25. |
Lukas Filip |
01.10.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
24.03.2017 09:55:18 |
26. |
Drozdová Ella |
17.05.2009 |
TC Ostrava Nová Ves |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
24.03.2017 09:55:39 |
27. |
Nováková Natálie |
25.02.2008 |
SK LAMA o.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
24.03.2017 14:05:24 |
28. |
Bódiová Lucie |
15.04.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
24.03.2017 16:59:05 |
|