Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
17.-17.03. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (400) |
Kódové číslo: |
906666 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Ne do 12:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
: |
K Vodě 3200/3 |
: |
10600 Praha 10 |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: Počet účastníků turnaje se rozšiřuje na 32.
6. turnaj je součástí Zimního hamerského babytenisového okruhu, který se skládá ze 7 turnajů. Do celkového pořadí se započítávají výsledky z nejlepších 6 turnajů.
Nasazení dle průběžného pořadí Zimního hamerského babytenisového okruhu.
Hraje se ve skupinách, do hlavního pavouka postupují všichni ze skupin, následně se dohrává do každého umístění.
Přednost při přijetí hráčů mají hráči SK Hamr, následně účastníci minulých turnajů, rozhodnutí o zařazení do hlavní soutěže, popřípadě náhradníků, je vždy poslední pondělí před turnajem.
INFO navíc: přesunutí PŘEDCHOZÍHO 5. turnaje (turnaj z neděle 17.2. se přesouvá na neděli 10.3.)
Přihlášky budou pouze přes email havelka.ladislav@gmail.com, při přijetí, potvrdím odpovědí na mail.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Horáček Filip |
14.12.2011 |
LTK Liberec |
|
|
|
volná karta |
01.11.2018 05:07:03 |
2. |
Dufek Pavel Oliver |
24.05.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
volná karta |
02.11.2018 15:34:28 |
3. |
Skořepa Adam |
11.06.2010 |
TK Most |
|
|
|
volná karta |
05.11.2018 08:35:48 |
4. |
Hron Lukáš |
13.03.2011 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
05.11.2018 15:09:00 |
5. |
Chmelař Marek |
09.07.2010 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
09.11.2018 01:26:59 |
6. |
Manhart Jakub |
18.08.2010 |
TJ Sokol Vysočany |
|
|
|
volná karta |
13.11.2018 00:22:50 |
7. |
Radová Sofie |
21.01.2010 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
21.11.2018 10:35:32 |
8. |
Michna Lisa |
26.07.2012 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
23.11.2018 09:55:59 |
9. |
Dušková Darina |
14.10.2010 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
19.12.2018 11:40:14 |
10. |
Staněk Miroslav |
15.07.2011 |
TK Radošovice |
|
|
|
volná karta |
22.12.2018 19:10:57 |
11. |
Kunc Eduard |
25.03.2010 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
24.12.2018 09:46:21 |
12. |
Stehlík Vilém |
29.01.2010 |
TK Ruzyně Praha |
|
|
|
volná karta |
29.12.2018 10:23:42 |
13. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
21.01.2019 13:48:12 |
14. |
Michna Gabriel |
06.07.2011 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
23.01.2019 08:41:10 |
15. |
Zídková Veronika |
12.10.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
23.01.2019 22:52:16 |
16. |
Navarra Tomáš |
26.01.2011 |
TJ Sokol Vysočany |
|
|
|
volná karta |
29.01.2019 21:36:50 |
17. |
Turek Ondřej |
08.07.2010 |
TK Olymp Praha |
|
|
|
volná karta |
08.02.2019 15:07:41 |
18. |
Michel Théo |
09.06.2011 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
|
|
|
volná karta |
12.02.2019 23:00:09 |
19. |
Kiml Jakub |
03.12.2010 |
LTC Kolín |
|
|
|
volná karta |
13.02.2019 21:44:21 |
20. |
Vondráčková Michaela |
06.06.2010 |
SK Meteor Praha |
|
|
|
volná karta |
24.02.2019 16:29:16 |
21. |
Kačín Ondřej |
30.07.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
02.03.2019 20:10:47 |
22. |
Navrátilová Veronika |
26.07.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
volná karta |
04.03.2019 21:50:14 |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Pokorný Jan |
05.05.2010 |
Lokomotiva Zdice |
|
|
|
Přijat do hlavní soutěže |
05.03.2019 14:45:26 |
2. |
Slobodová Kamila |
16.08.2010 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
Přijat do hlavní soutěže |
06.03.2019 16:10:40 |
3. |
Hampl Viktor |
04.10.2011 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
Přijat do hlavní soutěže |
09.03.2019 21:27:28 |
4. |
Kankarová Lucia |
24.02.2011 |
TK Benešov |
|
|
|
Přijat do hlavní soutěže |
12.03.2019 22:36:00 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Žáčková Marcela |
26.11.2010 |
TJ Spoje Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2019 10:32:00 |
2. |
Kočí Jakub |
05.06.2010 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
24.02.2019 13:01:15 |
3. |
Vtelenský Matěj |
21.07.2010 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2019 10:04:07 |
4. |
Zeman Patrik |
04.01.2010 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2019 20:30:24 |
5. |
Drábová Sára |
21.09.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
06.03.2019 19:33:47 |
6. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
10.03.2019 17:30:56 |
7. |
Bílek Dominik |
22.11.2010 |
TO Sokol Nehvizdy |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
10.03.2019 20:48:50 |
8. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
10.03.2019 21:05:58 |
9. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
11.03.2019 10:10:39 |
10. |
Řežábková Tereza |
16.08.2010 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
13.03.2019 22:23:18 |
11. |
Koubek Tomáš |
31.07.2010 |
TK Litvínov z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
14.03.2019 16:36:20 |
12. |
Havlová Klára |
18.10.2010 |
SK Aritma Praha |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
15.03.2019 20:11:42 |
|