Název: |
Prince Cup |
Datum: |
10.-10.03. |
Pořadatel: |
Spartak Polička (400) |
Místo konání: |
Revoluční 1015 |
Kódové číslo: |
906661 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Jílek Zdeněk |
Pomezí 436 | |
569 71 Pomezí | |
Tel. (1): |
608 725 973 |
E-mail: |
zdenek.jilek@unet.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Haviárová Vanesa | 01.10.2009 | LTC Humpolec | volná karta | 01.11.2017 00:31:38 |
2. |
Blažková Kateřina | 24.01.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | volná karta | 01.11.2017 07:46:10 |
3. |
Crhová Gabriela | 14.07.2010 | TO TJ Svitavy | volná karta | 08.11.2017 08:29:39 |
4. |
Gebelová Beata | 24.12.2009 | LTC Velen Boskovice | volná karta | 25.11.2017 10:41:57 |
5. |
Vodehnalová Štěpána | 06.05.2010 | TO TJ Svitavy | volná karta | 28.11.2017 09:12:00 |
6. |
Hladíková Emma | 19.03.2010 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | volná karta | 03.12.2017 12:52:54 |
7. |
Dostálová Šárka | 15.06.2009 | Spartak Polička | volná karta | 06.12.2017 20:59:06 |
8. |
Dvořáková Veronika | 26.04.2009 | TK Bystřice n.Pernštejnem | volná karta | 15.01.2018 11:18:52 |
9. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 20.01.2018 14:32:08 |
10. |
Šrámková Sofie | 29.03.2010 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | volná karta | 21.01.2018 17:36:37 |
11. |
Prosová Adéla | 07.02.2010 | TK Bystřice n.Pernštejnem | volná karta | 23.01.2018 07:52:07 |
12. |
Zobačová Valerie Anna | 18.08.2009 | - | volná karta | 06.02.2018 09:01:13 |
13. |
Sršňová Veronika | 25.03.2009 | Spartak Polička | volná karta | 06.02.2018 09:01:25 |
14. |
Kunhartová Kristýna | 20.05.2009 | DTK Skuteč | volná karta | 04.03.2018 18:18:00 |
15. |
Zahradníčková Anežka | 11.08.2010 | Spartak Polička | volná karta | 05.03.2018 10:44:43 |
16. |
Křivohlavá Nella | 06.06.2009 | TK PTA Kolín | volná karta | 07.03.2018 22:58:10 |
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Husak Michal | 13.10.2009 | TO TJ Tesla Pardubice | přijat do turnaje | 01.11.2017 07:13:25 |
2. |
Záhornický Matyáš | 09.07.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | přijat do turnaje | 02.11.2017 19:20:06 |
3. |
Šmíd Martin | 02.10.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | přijat do turnaje | 15.11.2017 22:50:19 |
4. |
Hrubeš Jan | 05.09.2009 | Sokol Čimice | přijat do turnaje | 27.11.2017 09:53:15 |
5. |
Lukeš Filip | 07.04.2009 | TJ Žďár nad Sázavou | přijat do turnaje | 18.12.2017 23:47:40 |
6. |
Gerišer David | 25.02.2011 | TO TJ Svitavy | přijat do turnaje | 28.12.2017 00:10:42 |
7. |
Chalupník Martin | 21.04.2010 | Spartak Polička | přijat do turnaje | 05.01.2018 14:05:06 |
8. |
Stříteský Jakub | 18.08.2010 | DTK Skuteč | přijat do turnaje | 10.01.2018 06:43:49 |
9. |
Hošek Marian | 23.08.2010 | TC SANITINO Limomyšl, z.s. | přijat do turnaje | 11.01.2018 13:45:57 |
10. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do turnaje | 19.01.2018 11:46:56 |
11. |
VAVERKA DAN | 30.01.2009 | LTC Pardubice | přijat do turnaje | 28.01.2018 22:33:46 |
12. |
Dujka Dominik | 29.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do turnaje | 01.02.2018 22:55:14 |
13. |
Kössler Michal | 11.03.2010 | Spartak Polička | přijat do turnaje | 06.02.2018 09:01:41 |
14. |
Mach František | 17.10.2009 | Spartak Polička | přijat do turnaje | 14.02.2018 08:30:31 |
15. |
Petr Kvapil | 22.03.2010 | Spartak Polička | přijat do turnaje | 14.02.2018 08:31:11 |
16. |
Majera Denis | 25.03.2009 | Lokomotiva Trutnov | Prijat do turnaje | 05.03.2018 13:54:16 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Mallinu Stella | 11.06.2009 | TK Spartak Jihlava | odhlášeno hráčem | 01.11.2017 06:38:37 |
2. |
Skořepová Isabela | 17.02.2009 | TK Znojmo | odhlášeno hráčem | 17.11.2017 19:29:48 |
3. |
Lelek Petr | 14.04.2010 | TK Hlinsko | odhlášeno hráčem | 13.02.2018 16:46:16 |
4. |
Sodomka Daniel | 18.12.2010 | DTK Skuteč | odhlášeno hráčem | 14.02.2018 21:14:43 |
5. |
Kučerová Andrea | 17.01.2010 | TC Dvůr Králové, z.s. | odhlášeno hráčem | 01.03.2018 12:24:49 |
6. |
kunetova barbora | 26.05.2009 | Sokol Zábřeh | odhlášeno hráčem | 02.03.2018 13:31:33 |
7. |
Galetová Gioia Sarah | 08.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 05.03.2018 15:30:17 |
8. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 05.03.2018 20:53:47 |
9. |
Slavíček Kryštof | 25.01.2009 | TJ Žďár nad Sázavou | odhlášeno hráčem | 05.03.2018 21:25:40 |
10. |
Krška Tomáš | 29.04.2009 | TJ Žďár nad Sázavou | odhlášeno hráčem | 06.03.2018 08:53:59 |
11. |
Slavíková Bára | 29.08.2009 | Spartak Polička | odhlášeno pořadatelem | 06.03.2018 11:26:34 |
12. |
Švejda Filip | 21.09.2010 | Spartak Polička | odhlášeno pořadatelem | 07.03.2018 08:36:39 |
13. |
Jaškova Tereza | 25.03.2010 | TC SANITINO Limomyšl, z.s. | odhlášeno hráčem | 07.03.2018 15:49:26 |
14. |
Chadima Matěj | 26.09.2009 | TK Ústí n. Orlicí | odhlášeno pořadatelem | 07.03.2018 20:33:46 |
15. |
Bezdíček Lukáš | 07.06.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | odhlášeno hráčem | 07.03.2018 21:27:27 |
16. |
Řezáčová Štěpánka | 31.08.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 09.03.2018 09:43:18 |
17. |
Hamanová Aneta | 23.06.2010 | DTK Skuteč | odhlášeno pořadatelem | 09.03.2018 10:36:27 |