Název: |
Svitavy Tour III |
Datum: |
18.-18.03. |
Pořadatel: |
TO TJ Svitavy (400) |
Kódové číslo: |
906660 |
Dvorců+povrch: |
2 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
20 |
Prezentace |
v So do 08:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr. Snášilová Ilona |
: |
Purkyňova 25 |
: |
568 02 Svitavy |
Tel. (1): |
775 411 630 |
E-mail: |
isnasilova@seznam.cz |
Internet: |
www.tenis-svitavy.cz |
Poznámka pořadatele: Poznámka pořadatele:
Svitavy Tour se skládá ze 3 zimních a 3 letních turnajů.
Zimní část :10.12. 2016 Svitavy,14.01. a 19.01.2017 Svitavy
18.03. a 19.03. 2017 Svitavy
Letní část:
sobota 08.07.2017, neděle 13.08.2017, neděle 27.08.2017
Masters Svitavy Tour neděle 10.09.2017
Jednotlivé turnaje hrají chlapci a dívky zvlášť.
Dívky hrají v sobotu 18.03.2017 rozpis začátků prvních zápasů: 8:00 Crhová-Slavíková,Dostálová-Snášilová, 8:30 Kolísková-Boudová, Snášilová-Šedivá, 9:00 Talská-Peková, Šejnohová- Zobačová, 9:30 Hrdinová-Kunetová, Ševečková-Dostálová, 10:00 Kolísková-Peková, Zobačová-Dubovská,...
Chlapci hrají v neděli 19.03.2017 rozpis začátků prvních zápasů: 8:00 Šudák-Crha, Růžička-Václavík, 8:30 Lebiš-Badrle, Mandelík-Šudák, 9:00 Žiška-Svoboda, Hloušek-Vondráček, 9:30 Crha-Dymák, Svoboda-Růžička, 10:00 Vondráček-Lebiš, Přemyslovský-Šušol, 10:30 Šušol-Holub,...
Na každém turnaji každý zúčastněný hráč obdrží za předvedené výkony věcné ceny a diplom.
Možnost zakoupení občerstvení a oběda :-).
Prezentace proběhne dne 17.03.2017 telefonicky nebo sms 775 411 630
od 16.00-17.30. Poté proběhne veřejné rozlosování, které bude
umístěno v systému ČTS nejpozději do 21.00.
Adresa: Parkoviště Svitavy-stadion
GPS 49.7512597N, 16.4652786E
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Snášilová Nikola |
10.06.2008 |
TK Ústí n. Orlicí |
|
|
|
sobota 18.03.2017 |
01.11.2016 10:21:17 |
2. |
Crhová Charlene |
06.06.2008 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
sobota 18.03.2017 |
01.11.2016 17:30:11 |
3. |
Ševečková Valerie |
22.10.2008 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|
|
|
sobota 18.03.2017 |
04.11.2016 12:10:45 |
4. |
Peková Denisa |
09.01.2008 |
BLTC Brno |
|
|
|
sobota 18.03.2017 |
06.11.2016 17:26:30 |
5. |
Hrdinová Sofie |
06.03.2008 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|
|
|
sobota 18.03.2017 |
14.12.2016 11:59:22 |
6. |
Tálská Vanesa |
08.06.2008 |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
|
|
sobota 18.03.2017 |
16.12.2016 13:10:18 |
7. |
Šedivá Anna |
20.02.2009 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
|
|
|
sobota 18.03.2017 |
14.01.2017 15:36:01 |
8. |
Šejnohová Ema |
03.02.2009 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
|
|
|
sobota 18.03.2017 |
15.01.2017 21:42:43 |
9. |
Kolísková Adéla |
20.02.2009 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
sobota 18.03.2017 |
15.01.2017 21:43:06 |
10. |
Boudová Valerie |
15.09.2008 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
sobota 18.03.2017 |
14.02.2017 06:09:17 |
11. |
kunetova barbora |
26.05.2009 |
Sokol Zábřeh |
|
|
|
sobota 18.03.2017 |
22.02.2017 13:52:52 |
12. |
Sršňová Veronika |
25.03.2009 |
Spartak Polička |
|
|
|
sobota 18.03.2017 |
24.02.2017 11:34:33 |
13. |
Dostálová Šárka |
15.06.2009 |
Spartak Polička |
|
|
|
sobota 18.03.2017 |
24.02.2017 11:35:15 |
14. |
Zobačová Valerie Anna |
18.08.2009 |
- |
|
|
|
sobota 18.03.2017 |
24.02.2017 11:35:48 |
15. |
Slavíková Bára |
29.08.2009 |
Spartak Polička |
|
|
|
sobota 18.03.2017 |
24.02.2017 11:36:17 |
16. |
Grecová Tereza |
14.07.2009 |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
|
|
sobota 18.03.2017 |
01.03.2017 08:47:57 |
17. |
Dubovská Anna |
03.03.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
|
|
|
sobota 18.03.2017 |
12.03.2017 18:28:38 |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Růžička Erik |
07.07.2009 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
01.11.2016 07:20:19 |
2. |
Baderle David |
12.08.2008 |
Sokol Zábřeh |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
01.11.2016 09:05:32 |
3. |
Crha Jiří |
15.05.2008 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
02.11.2016 09:06:46 |
4. |
Krška Tomáš |
29.04.2009 |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
03.11.2016 16:13:23 |
5. |
Mandelík Michal |
13.02.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
05.11.2016 22:23:00 |
6. |
Vondráček Matyáš |
05.05.2009 |
LTC Pardubice |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
26.12.2016 12:24:11 |
7. |
Holub Martin |
13.05.2008 |
TK Kvasiny |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
27.01.2017 00:03:05 |
8. |
Dymák Filip |
07.05.2008 |
LTC Pardubice |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
30.01.2017 14:17:51 |
9. |
Chytil Samuel |
16.02.2008 |
ITS Tennis Club, z.s. |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
10.02.2017 18:36:05 |
10. |
Pilný Patrik |
21.12.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
12.02.2017 11:09:52 |
11. |
Šušol Michal |
22.07.2008 |
- |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
20.02.2017 09:44:53 |
12. |
Lebiš Josef |
04.01.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
22.02.2017 12:48:23 |
13. |
Svoboda Josef |
25.10.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
05.03.2017 09:12:14 |
14. |
Hloušek František |
19.05.2008 |
HTK Třebíč |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
10.03.2017 04:17:32 |
15. |
Václavík Miroslav |
23.05.2008 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
12.03.2017 12:28:54 |
16. |
Přemyslovský Tomáš |
20.05.2009 |
TK Natali |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
15.03.2017 09:33:33 |
17. |
Žiška Štěpán |
01.09.2008 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
15.03.2017 16:04:04 |
18. |
Šudák Patrik |
19.03.2009 |
- |
|
|
|
neděle 19.03.2017 |
15.03.2017 21:06:46 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Skořepová Isabela |
17.02.2009 |
TK Znojmo |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
01.11.2016 09:35:09 |
2. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
09.03.2017 10:40:37 |
3. |
Šimková Jolana |
28.04.2009 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
12.03.2017 16:02:19 |
4. |
Blažková Kateřina |
24.01.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
13.03.2017 10:13:14 |
5. |
Čermák Filip |
01.08.2008 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
14.03.2017 16:22:49 |
6. |
Bezdíček Lukáš |
07.06.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
15.03.2017 18:56:23 |
7. |
Václavek Tomáš |
16.04.2010 |
TK Mohelnice, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
15.03.2017 19:33:35 |
8. |
Haviárová Vanesa |
01.10.2009 |
LTC Humpolec |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
15.03.2017 19:46:59 |
9. |
Veškrna Tomáš |
07.03.2009 |
TK Spartak Jihlava |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
15.03.2017 23:12:52 |
10. |
Ploc Matouš |
14.11.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
16.03.2017 20:39:34 |
|