Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
11.-12.03. |
Pořadatel: |
západočeský (200) |
Místo konání: |
TK Škoda Plzeň |
Kódové číslo: |
906657 |
Dvorců + povrch: |
2 decoturf US open |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Hrdina Jiří |
Pod Košutkou 16 | |
323 17 Plzeň | |
Tel. (1): |
603572023 |
Tel. (2): |
737862499 |
E-mail: |
tkskodaplzen@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Psota Jan | 20.03.2008 | TK Slavia Plzeň | 01.11.2016 02:57:40 |
|
2. |
Košárko Filip | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 01.11.2016 09:29:30 |
|
3. |
Krejčová Tereza | 30.08.2008 | TK Slavia Plzeň | 01.11.2016 10:44:38 |
|
4. |
Kotrc Aleš | 04.01.2008 | TK Sparta Praha | 01.11.2016 20:13:31 |
|
5. |
Škopek David | 17.05.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 02.11.2016 10:02:13 |
|
6. |
Fejka Matěj | 23.06.2009 | TK Slavia Plzeň | 02.11.2016 13:18:11 |
|
7. |
Gaborík Luboš | 13.07.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 17.11.2016 23:37:28 |
|
8. |
Kubešová Aneta | 03.07.2008 | TK Vodní stavby Plzeň | 02.12.2016 09:19:29 |
|
9. |
Hubálek Matěj | 28.11.2008 | TJ Slavoj Chodová Planá | 11.12.2016 14:16:40 |
|
10. |
Honsová Kristýna | 26.08.2009 | TK Vodní stavby Plzeň | 30.12.2016 10:10:21 |
|
11. |
Našinec Petr | 30.05.2008 | TK Vodní stavby Plzeň | 03.01.2017 07:12:43 |
|
12. |
Machek Václav | 23.07.2008 | TK Vodní stavby Plzeň | 06.01.2017 12:35:01 |
|
13. |
Vilt Václav | 12.04.2008 | TK Škoda Plzeň z.s. | 09.01.2017 19:33:09 |
|
14. |
Šnejdar Filip | 13.05.2009 | LTK Klatovy | 18.01.2017 22:54:17 |
|
15. |
Dvořáková Nikola | 20.04.2008 | TK Písek | 21.01.2017 09:44:47 |
|
16. |
Havel Jan | 02.03.2008 | TK Škoda Plzeň z.s. | 21.01.2017 17:41:39 |
|
17. |
Škrobák Adam | 20.04.2009 | TK Vodní stavby Plzeň | 22.01.2017 16:27:37 |
|
18. |
Hettlerová Sofie | 21.03.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 30.01.2017 23:02:17 |
|
19. |
Novák Tobiáš | 17.06.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 07.02.2017 00:06:05 |
|
20. |
Marešová Sofie | 25.03.2009 | TK Slavia Plzeň | 24.02.2017 10:35:24 |
|
21. |
Nováková Laura | 24.10.2008 | TK Slavia Plzeň | 07.03.2017 17:25:53 |
|
22. |
Schmiedová Veronika | 12.06.2008 | TK Vodní stavby Plzeň | 10.03.2017 16:19:09 |
|
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zdeňková Anna | 25.03.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 09.01.2017 16:48:25 |
2. |
Podracká Agáta | 20.07.2008 | Tenis klub Nýrsko | odhlášeno hráčem | 15.02.2017 10:45:21 |
3. |
Kouba Vojtěch | 22.01.2010 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 06.03.2017 08:22:42 |
4. |
Rieser Sedrik Aurelius | 15.01.2010 | TK Olymp Praha | odhlášeno hráčem | 06.03.2017 13:58:30 |
5. |
Pleskotová Silvie | 02.09.2008 | TK Horažďovice | odhlášeno hráčem | 07.03.2017 18:17:32 |
6. |
Pelc Martin | 10.12.2008 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 08.03.2017 08:58:52 |
7. |
Vildová Adéla | 30.06.2009 | SK Tenis Mýto, z.s. | odhlášeno hráčem | 08.03.2017 13:24:17 |
8. |
Kotrba Adam | 27.03.2008 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno pořadatelem | 10.03.2017 11:02:42 |