Datum: |
11.-11.03. |
Pořadatel: |
TK Česká Třebová, z.s. (400) |
Kódové číslo: |
906653 |
Dvorců+povrch: |
2 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Petráž Jiří |
: |
Kubelkova 1785 |
: |
56002 Česká Třebová |
Tel. (1): |
602623089 |
E-mail: |
jiri.petraz@tenisct.cz |
Poznámka pořadatele: Upozornění!!!
Prosíme přihlášené hráče a hráčky, kteří tak ještě neučinili,
o potvrzení účasti na turnaji do pátku 10.3.2017 do 12.00 hod.
z důvodu maximálního počtu 8 hráčů v jedné kategorii
(prvních 8 přihlášených chlapců a děvčat).
Prezentace v našem klubu:
děvčata sobota 11.3.2017 do 08:30 hod., chlapci sobota 11.3.2017 do 13.00 hod.
Jiří Petráž, rozhodčí turnaje (zveřejněno 6.3.2017 v 11.00 hod.) |
|
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Ploc Matouš |
14.11.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
|
|
|
|
01.11.2016 07:49:23 |
2. |
Crhová Charlene |
06.06.2008 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
|
01.11.2016 17:36:41 |
3. |
Blažková Kateřina |
24.01.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
|
|
|
|
04.11.2016 12:38:58 |
4. |
Rybičková Karolína |
19.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
|
|
|
|
27.12.2016 19:12:21 |
5. |
Singer Daniel |
09.07.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
|
|
|
|
12.01.2017 09:48:07 |
6. |
Hamerník Daniel |
09.10.2008 |
TK Ústí n. Orlicí |
|
|
|
|
24.01.2017 11:15:03 |
7. |
Boudová Valerie |
15.09.2008 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
|
14.02.2017 06:11:18 |
8. |
Skotáková Veronika |
26.09.2008 |
TK Blansko |
|
|
|
|
20.02.2017 06:04:13 |
9. |
Skotáková Monika |
26.09.2008 |
TK Blansko |
|
|
|
|
20.02.2017 06:05:15 |
10. |
Růžička Erik |
07.07.2009 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
|
21.02.2017 17:52:11 |
11. |
Šindelková Karolína |
05.02.2008 |
TK Blansko |
|
|
|
|
22.02.2017 09:21:31 |
12. |
kunetova barbora |
26.05.2009 |
Sokol Zábřeh |
|
|
|
|
22.02.2017 13:51:43 |
13. |
Doležal Ondřej |
09.08.2008 |
TJ Sloup |
|
|
|
|
24.02.2017 20:22:22 |
14. |
Lebiš Josef |
04.01.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
26.02.2017 09:18:05 |
15. |
Tálská Vanesa |
08.06.2008 |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
|
|
|
26.02.2017 19:12:22 |
16. |
Holub Martin |
13.05.2008 |
TK Kvasiny |
|
|
|
|
27.02.2017 23:36:16 |
17. |
Crha Jiří |
15.05.2008 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
|
02.03.2017 14:07:27 |
18. |
Šedivá Anna |
20.02.2009 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
|
|
|
|
02.03.2017 17:47:16 |
19. |
Chaloupka David |
09.10.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
|
|
|
|
03.03.2017 08:10:14 |
20. |
Václavek Tomáš |
16.04.2010 |
TK Mohelnice, z.s. |
|
|
|
|
03.03.2017 13:58:35 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Bezdíček Lukáš |
07.06.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
18.12.2016 19:05:31 |
2. |
Čech Marek |
31.08.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
05.02.2017 12:13:26 |
3. |
Snášilová Nikola |
10.06.2008 |
TK Ústí n. Orlicí |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
07.02.2017 20:48:38 |
4. |
Venclová Magdaléna |
21.04.2008 |
TO SK Žamberk |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2017 20:11:35 |
5. |
Vondráček David |
18.11.2008 |
LTC Pardubice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
27.02.2017 22:55:54 |
6. |
Šejnoha Samuel |
23.06.2008 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2017 15:48:01 |
7. |
Haviárová Vanesa |
01.10.2009 |
LTC Humpolec |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
07.03.2017 08:44:04 |
8. |
Mandelík Michal |
13.02.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
08.03.2017 19:51:50 |
|