Název: |
ŽLTC CUP |
Datum: |
04.-05.03. |
Pořadatel: |
ŽLTC Brno (400) |
Místo konání: |
Bubeníčkova 52, Brno |
Kódové číslo: |
906642 |
Dvorců + povrch: |
2 beton |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Komárková Eva |
Šumavská 32 | |
602 00 Brno | |
Tel. (1): |
731 776 150 |
E-mail: |
Komarkova.eva@seznam.cz |
Internet: |
www.zltc.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Merta Jakub | 11.11.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 01.11.2016 00:25:45 |
2. |
Kuchař Saša | 23.10.2008 | TC Brno. | volná karta | 01.11.2016 08:08:48 |
3. |
Sýkora Jan | 13.02.2008 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 01.11.2016 09:11:37 |
4. |
Blaška Sebastian | 07.08.2008 | ŽLTC Brno | volná karta | 01.11.2016 10:24:34 |
5. |
Truska Vojtěch | 25.09.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 06.11.2016 15:47:29 |
6. |
Macháček David | 03.03.2008 | TC BORS CLUB | volná karta | 08.11.2016 05:47:43 |
7. |
Ferenc Ondřej | 08.05.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 08.11.2016 15:03:35 |
8. |
Žák Filip | 08.02.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 10.11.2016 18:06:04 |
9. |
Mlčůch Martin | 05.01.2009 | Start Brno | volná karta | 25.11.2016 19:33:49 |
10. |
Humpolík Matěj | 19.03.2008 | LTC Hodonín | volná karta | 13.02.2017 18:13:45 |
11. |
Růžička Erik | 07.07.2009 | TO TJ Svitavy | volná karta | 21.02.2017 17:49:25 |
12. |
Mandelík Michal | 13.02.2009 | SK Vitality Slezsko o.s. | volná karta | 25.02.2017 23:00:22 |
13. |
Zerai Rayen | 17.03.2008 | TC Brno. | volná karta | 28.02.2017 07:46:36 |
14. |
Hloušek Michal | 15.02.2008 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 28.02.2017 22:27:56 |
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Růžičková Tereza | 23.01.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 02.11.2016 09:19:09 |
|
2. |
Schneiderová Karin | 18.08.2008 | ŽLTC Brno | 04.11.2016 14:59:00 |
|
3. |
Peková Denisa | 09.01.2008 | BLTC Brno | 06.11.2016 17:25:31 |
|
4. |
Gáliková Terezka | 16.04.2008 | ŽLTC Brno | 15.11.2016 14:49:47 |
|
5. |
Šupová Kali | 31.07.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 16.11.2016 21:41:39 |
|
6. |
Mrázová Vanesa | 15.07.2009 | LTC Hodonín | 17.11.2016 20:41:49 |
|
7. |
Zelenková Klára | 08.10.2008 | - | 28.11.2016 21:40:30 |
|
8. |
Boudová Valerie | 15.09.2008 | ŽLTC Brno | 02.12.2016 19:25:01 |
|
9. |
Hubáčková Karolína | 25.11.2008 | TC Brno. | 07.12.2016 15:25:09 |
|
10. |
Naiderová Natálie | 08.09.2008 | TC Brno. | 15.12.2016 18:58:16 |
|
11. |
Rašovská Viola | 09.01.2009 | Start Brno | 08.01.2017 22:29:35 |
|
12. |
Skořepová Isabela | 17.02.2009 | TK Znojmo | 10.01.2017 20:46:59 |
|
13. |
Venclíková Lea | 14.11.2009 | Tenisový klub Tesla Brno | 24.02.2017 09:53:54 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
PALME PROKOP | 18.10.2008 | TK Kunštát | odhlášeno hráčem | 16.01.2017 13:24:12 |
2. |
Pospíšilová Vanesa | 19.06.2008 | - | odhlášeno hráčem | 22.01.2017 15:39:06 |
3. |
Ploc Matouš | 14.11.2008 | TK Česká Třebová, z.s. | odhlášeno hráčem | 28.01.2017 16:39:27 |
4. |
Blažková Elen | 19.04.2008 | TK Velké Bílovice | odhlášeno hráčem | 30.01.2017 16:16:57 |
5. |
Snášilová Nikola | 10.06.2008 | TK Ústí n. Orlicí | odhlášeno hráčem | 07.02.2017 20:48:38 |
6. |
Medunová Alena | 04.06.2008 | TK Znojmo | odhlášeno hráčem | 08.02.2017 09:28:57 |
7. |
Králík Maximilian | 23.07.2008 | TK Znojmo | odhlášeno hráčem | 18.02.2017 12:43:48 |
8. |
Čech Marek | 31.08.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 21.02.2017 14:18:30 |
9. |
Lebiš Josef | 04.01.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 22.02.2017 12:47:24 |
10. |
Haruštiaková Klára | 16.03.2009 | LTC Hodonín | odhlášeno hráčem | 28.02.2017 10:52:58 |
11. |
Crhová Charlene | 06.06.2008 | TO TJ Svitavy | odhlášeno hráčem | 01.03.2017 09:12:59 |
12. |
Crha Jiří | 15.05.2008 | TO TJ Svitavy | odhlášeno hráčem | 01.03.2017 19:25:09 |
13. |
Weiler Adam | 29.08.2009 | SK Véska | odhlášeno pořadatelem | 01.03.2017 21:35:02 |
14. |
Dvořáčková Anna | 22.10.2008 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 01.03.2017 21:57:38 |