Název: |
OC BREDA & WEINSTEIN TOUR OPAVA |
Datum: |
25.-25.02. |
Pořadatel: |
SK JC Sport Opava (400) |
Kódové číslo: |
906631 |
Dvorců + povrch: |
3 umělá tráva |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
36 |
Prezentace v |
So do 07:45 hod. |
Kontaktní osoba: |
Bc. Heider Jiří |
Tyršovo nábřeží 393 | |
74741 Hradec nad Moravicí | |
Tel. (1): |
775991590 |
E-mail: |
info@tenisopava.cz |
Internet: |
www.tenisopava.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Ploskuňáková Lucie | 19.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | řádně prezentována | 01.11.2016 02:05:33 |
2. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | řádně prezentován | 01.11.2016 10:23:24 |
3. |
Tykva David | 17.01.2009 | DTJ Tenis Vřesina | řádně prezentován | 01.11.2016 14:19:56 |
4. |
Tégl Tomáš | 16.06.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | řádně prezentován | 01.11.2016 20:27:59 |
5. |
Migdal Alexandr | 27.06.2008 | TC Ostrava Nová Ves | řádně prezentován | 02.11.2016 04:07:07 |
6. |
Mainušová Tereza | 30.04.2008 | SK LAMA o.s. | řádně prezentována | 02.11.2016 07:01:13 |
7. |
Fichnová Adéla | 08.06.2008 | TK Hlučín | řádně prezentována | 02.11.2016 11:07:50 |
8. |
Střílka Sven | 20.10.2008 | SK LAMA o.s. | řádně prezentován | 02.11.2016 21:28:39 |
9. |
Havlová Nela | 10.07.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | řádně prezentována | 03.11.2016 10:10:40 |
10. |
Onderka Sebastian | 30.11.2008 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | řádně prezentován | 03.11.2016 15:19:19 |
11. |
Meiselová Sára | 24.01.2008 | TC Ostrava Nová Ves | řádně prezentována | 03.11.2016 18:21:02 |
12. |
Řeřuchová Ines | 03.08.2008 | TK Havířov, z.s. | řádně prezentována | 04.11.2016 12:50:48 |
13. |
Lukas Filip | 01.10.2008 | TC Ostrava Nová Ves | řádně prezentován | 06.11.2016 20:27:44 |
14. |
Chlodnicki Jan | 10.10.2008 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | řádně prezentován | 09.11.2016 23:02:09 |
15. |
Nováková Natálie | 25.02.2008 | SK LAMA o.s. | řádně prezentována | 11.11.2016 13:16:47 |
16. |
Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | řádně prezentován | 11.12.2016 22:43:17 |
17. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | řádně prezentován | 15.12.2016 11:16:37 |
18. |
Pesch Andreas | 25.06.2008 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | řádně prezentován | 15.12.2016 12:44:35 |
19. |
Horák Adam | 14.05.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | řádně prezentován | 24.12.2016 10:05:51 |
20. |
Májková Júlia | 02.04.2008 | SK JC Sport Opava | řádně prezentována | 27.12.2016 18:00:50 |
21. |
Žiška Štěpán | 01.09.2008 | ŽLTC Brno | řádně prezentován | 29.12.2016 18:07:23 |
22. |
Dostálová Christina | 16.04.2009 | TK AGROFERT Prostějov | řádně prezentována | 10.01.2017 21:28:49 |
23. |
Seduchová Nina | 30.10.2009 | SK JC Sport Opava | řádně prezentována | 11.01.2017 08:54:10 |
24. |
Ďurka Erik | 28.05.2008 | - | řádně prezentován | 11.01.2017 12:54:16 |
25. |
Zagól Jakub | 15.10.2008 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | řádně prezentován | 11.01.2017 20:42:54 |
26. |
Zimenová Lujza | 07.09.2009 | SK JC Sport Opava | řádně prezentována | 12.01.2017 20:39:21 |
27. |
Bódiová Lucie | 15.04.2008 | TC Ostrava Nová Ves | řádně prezentována | 03.02.2017 11:36:24 |
28. |
Martináková Adéla | 01.09.2008 | Tennis Hill Havířov o.s. | řádně prezentována | 10.02.2017 12:29:19 |
29. |
Beneš Tomáš | 23.10.2009 | SK JC Sport Opava | řádně prezentován | 12.02.2017 22:31:41 |
30. |
Ludwigová Vanesa | 06.03.2009 | SK JC Sport Opava | řádně prezentována | 21.02.2017 09:15:30 |
31. |
Holuša Filip | 16.06.2008 | SK JC Sport Opava | řádně prezentován | 21.02.2017 11:59:13 |
32. |
Kalavská Karin | 25.11.2009 | SK JC Sport Opava | řádně prezentována | 21.02.2017 12:00:33 |
33. |
Drozdová Ella | 17.05.2009 | TC Ostrava Nová Ves | řádně prezentována | 24.02.2017 09:19:25 |
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Bednář Samuel | 31.07.2008 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | odhlášeno hráčem | 04.02.2017 14:24:27 |
2. |
Ďurajková Vanessa | 22.09.2008 | TK Hlučín | odhlášeno hráčem | 06.02.2017 07:25:45 |
3. |
Ondrášková Karolína | 28.10.2008 | TK Slavia Orlová | odhlášeno hráčem | 07.02.2017 20:30:26 |
4. |
Ludvová Anna | 16.05.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 09.02.2017 23:05:55 |
5. |
Kubišová Nela | 16.10.2008 | SK JC Sport Opava | odhlášeno hráčem | 11.02.2017 12:24:46 |
6. |
Doleží Tomáš | 16.07.2009 | SK JC Sport Opava | odhlášeno hráčem | 16.02.2017 16:11:31 |
7. |
Galetová Gioia Sarah | 08.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 17.02.2017 08:20:47 |
8. |
Bartek David | 07.11.2008 | TC Ostrava Nová Ves | odhlášeno hráčem | 19.02.2017 11:20:40 |
9. |
Molinová Valerie | 30.07.2008 | SK JC Sport Opava | odhlášeno hráčem | 20.02.2017 12:18:21 |
10. |
Maturová Adriana | 28.07.2008 | TK Milo Olomouc | odhlášeno hráčem | 21.02.2017 20:57:06 |
11. |
Cháňová Laura | 02.06.2008 | SK Vitality Slezsko o.s. | odhlášeno hráčem | 22.02.2017 14:30:14 |
12. |
Sekerková Veronika | 03.09.2009 | I.ČLTK Praha | omluvena NEMOC | 22.02.2017 18:41:00 |
13. |
Veselá Barbora | 11.07.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 23.02.2017 11:30:06 |
14. |
Samolejová Věra | 03.06.2008 | - | odhlášeno hráčem | 24.02.2017 08:35:27 |
15. |
Tichý Filip | 08.02.2009 | SK LAMA o.s. | odhlášeno pořadatelem | 24.02.2017 10:17:56 |
16. |
Grassegger Martin | 19.06.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | odhlášeno pořadatelem | 24.02.2017 12:54:08 |