Název: |
ŽLTC CUP |
Datum: |
23.-24.02. |
Pořadatel: |
ŽLTC Brno (400) |
Místo konání: |
BUBENÍČKOVA 52, BRNO |
Kódové číslo: |
906629 |
Dvorců + povrch: |
2 beton |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Komárková Eva |
Šumavská 32 | |
602 00 Brno | |
Tel. (1): |
731 776 150 |
E-mail: |
Komarkova.eva@seznam.cz |
Internet: |
www.zltc.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šindelka Adam | 06.01.2010 | ŽLTC Brno | volná karta | 01.11.2018 17:40:36 |
2. |
Staněk Dominik | 01.07.2010 | TC Brno. | volná karta | 01.11.2018 18:38:42 |
3. |
Hudec David | 11.10.2010 | Start Brno | volná karta | 03.11.2018 14:54:57 |
4. |
Kiss Jindřich | 13.07.2011 | TK Znojmo | volná karta | 06.11.2018 22:43:16 |
5. |
Hradecký Kryštof | 14.02.2011 | ŽLTC Brno | volná karta | 10.11.2018 16:16:29 |
6. |
Sypko Alexandr | 18.02.2010 | TC Brno. | volná karta | 21.11.2018 15:17:32 |
7. |
Pařízek Tomáš | 04.06.2010 | HTK Třebíč | volná karta | 23.11.2018 20:03:53 |
8. |
Machač Daniel | 15.03.2011 | ŽLTC Brno | volná karta | 09.12.2018 16:06:08 |
9. |
Holík Daniel | 17.01.2011 | LTC Velen Boskovice | volná karta | 27.01.2019 07:51:34 |
10. |
Stanec Roman | 24.02.2010 | ŽLTC Brno | volná karta | 12.02.2019 14:51:57 |
11. |
Vurm Gustav | 03.02.2011 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 17.02.2019 15:39:03 |
12. |
Macho Dominik | 27.03.2010 | ŽLTC Brno | volná karta | 19.02.2019 10:03:49 |
13. |
Paleček Daniel | 06.11.2011 | BLTC Brno | volná karta | 19.02.2019 12:46:56 |
14. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 20.02.2019 19:51:29 |
15. |
Urubek Max | 19.05.2011 | BLTC Brno | volná karta | 20.02.2019 20:52:06 |
16. |
Dvořáček David | 02.10.2011 | ŽLTC Brno | volná karta | 22.02.2019 08:49:04 |
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dřevojanová Anežka | 14.11.2010 | HTK Třebíč | Přijata do turnaje 24.2. | 01.11.2018 00:36:21 |
2. |
Filipi Dominika | 25.10.2010 | SK Tenis Tišnov | Přijata do turnaje 24.2. | 01.11.2018 08:46:48 |
3. |
Landová Kateřina | 05.06.2010 | TC Brno. | Přijata do turnaje 24.2. | 17.11.2018 13:11:27 |
4. |
Langášová Zuzana | 19.10.2011 | TC Brno. | Přijata do turnaje 24.2. | 22.11.2018 12:36:58 |
5. |
Kučerová Eliška | 13.10.2011 | TC Brno. | Přijata do turnaje 24.2. | 23.12.2018 16:06:23 |
6. |
Hrabálková Lucie | 26.04.2010 | LTC Vysoké Mýto | Přijata do turnaje 24.2. | 07.01.2019 19:41:29 |
7. |
Slováková Karolína | 05.03.2011 | TK Milo Olomouc | Přijata do turnaje 24.2. | 16.01.2019 10:47:30 |
8. |
Vajayová Viktória | 08.11.2010 | TC BORS CLUB | Přijata do turnaje 24.2. | 22.01.2019 21:58:45 |
9. |
Zaťko Melisa | 08.10.2010 | ŽLTC Brno | Přijata do turnaje 24.2. | 27.01.2019 11:03:39 |
10. |
Bukalová Adriana | 30.11.2010 | SK Tenis Tišnov | Přijata do turnaje 24.2. | 03.02.2019 22:15:36 |
11. |
Musilová Amélie | 17.06.2010 | SK Tenis Tišnov | Přijata do turnaje 24.2. | 04.02.2019 08:17:38 |
12. |
Balcarová Beáta | 21.04.2010 | TK Kunštát | Přijata do turnaje 24.2. | 05.02.2019 10:57:26 |
13. |
Hudranová Nina Silvie | 03.09.2010 | TK Drnovice | Přijata do turnaje 24.2. | 16.02.2019 20:17:46 |
14. |
Janků Liliana | 12.06.2010 | ŽLTC Brno | 21.02.2019 07:45:57 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Pokorný Filip | 03.06.2011 | TK Znojmo | odhlášeno hráčem | 03.12.2018 13:27:55 |
2. |
Krňávek Daniel | 02.03.2011 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 01.01.2019 10:11:57 |
3. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 09.01.2019 19:16:26 |
4. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | odhlášeno hráčem | 24.01.2019 09:09:01 |
5. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 02.02.2019 11:17:33 |
6. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 03.02.2019 21:24:58 |
7. |
Tománková Denisa | 08.01.2011 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 16.02.2019 13:20:17 |
8. |
Čoupková Aneta | 15.06.2010 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 17.02.2019 00:02:52 |
9. |
Hudcová Eva | 11.10.2010 | Start Brno | odhlášeno hráčem | 17.02.2019 09:00:41 |
10. |
Haruštiaková Dáša | 03.03.2011 | LTC Hodonín | odhlášeno hráčem | 17.02.2019 13:42:11 |
11. |
Bartonkova Dora | 12.03.2010 | Mosilana Brno | odhlášeno hráčem | 17.02.2019 17:14:48 |
12. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 18.02.2019 19:42:07 |
13. |
Chladová Ema | 11.07.2010 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 19.02.2019 08:56:40 |
14. |
Nováková Viktória | 09.01.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 19.02.2019 15:39:21 |
15. |
Jastrábek Vít | 14.06.2011 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 20.02.2019 18:19:40 |
16. |
Kačurová Michaela | 18.12.2011 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 20.02.2019 19:58:19 |
17. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | odhlášeno pořadatelem | 22.02.2019 08:49:30 |
18. |
Šilinek Adam | 08.06.2010 | ŽLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 22.02.2019 08:49:58 |