Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
09.-09.02. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (400) |
Kódové číslo: |
906622 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Ne do 11:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
: |
K Vodě 3200/3 |
: |
10600 Praha 10 |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Poznámka pořadatele: Hamerský babytenisový okruh je tvořen 6 turnaji, kdy na 1. turnaj 17.11. je potřeba se přihlásit pouze přes mail havelka.ladislav@gmail.com.
Do celkového pořadí se počítá nejlepších 5 akcí.
Turnaj se hraje skupinově, následně všichni postupují do pavouka a hraje se do konečného umístění.
Nasazení hráčů na 1. turnaj je podle konečného pořadí v letním okruhu, na dalším turnaji už se nasazuje podle průběžného pořadí tohoto okruhu.
Přednost při přijetí mají hráči SK Hamr a následně hráči s větším počtem odehraných turnajů, rozdělení hráčů do hlavní soutěže a náhradníků bude vždy poslední pondělí před turnajem.
Ladislav Havelka |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Phillipová Denisa |
28.02.2011 |
SK Štětí |
|
|
|
volná karta |
03.11.2019 09:03:29 |
2. |
Germala Robert |
02.04.2012 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
04.11.2019 23:55:10 |
3. |
Řehoř Benjamín |
30.03.2012 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
volná karta |
05.11.2019 20:33:07 |
4. |
Hrnčířová Anna |
06.09.2011 |
TENIS Klánovice |
|
|
|
volná karta |
14.11.2019 11:12:25 |
5. |
Havlík Jan |
12.04.2012 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
|
|
|
volná karta |
07.12.2019 19:58:11 |
6. |
Martinovský Tobiáš |
23.02.2011 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
29.12.2019 18:57:03 |
7. |
Flekalová Lucie |
21.06.2011 |
Lokomotiva Praha |
|
|
|
volná karta |
04.01.2020 12:55:35 |
8. |
Zídková Veronika |
12.10.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
12.01.2020 11:47:15 |
9. |
Štěpánek Adam |
26.04.2011 |
LTK Liberec |
|
|
|
volná karta |
26.01.2020 19:13:13 |
10. |
Stehlíková Viktorie |
06.06.2012 |
TK Bohutín, z.s. |
|
|
|
volná karta |
30.01.2020 21:18:54 |
11. |
Dvořák Jonáš |
09.05.2011 |
TK Neridé |
|
|
|
volná karta |
01.02.2020 09:14:44 |
12. |
Dušek Lukáš |
30.10.2011 |
TK Neridé |
|
|
|
volná karta |
01.02.2020 14:41:58 |
13. |
Michna Gabriel |
06.07.2011 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
01.02.2020 18:46:35 |
14. |
Michna Lisa |
26.07.2012 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
volná karta |
01.02.2020 18:47:22 |
15. |
Kubíková Kateřina |
05.04.2012 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
volná karta |
01.02.2020 19:28:20 |
16. |
Navarra Tomáš |
26.01.2011 |
TJ Sokol Vysočany |
|
|
|
volná karta |
02.02.2020 21:51:56 |
17. |
Vlček Štěpán |
01.03.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
volná karta |
02.02.2020 22:52:42 |
18. |
Hrdina Šimon |
05.06.2012 |
TK Neridé |
|
|
|
volná karta |
04.02.2020 09:45:08 |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Staněk Miroslav |
15.07.2011 |
TK Radošovice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
08.12.2019 13:35:21 |
2. |
Kouba Jáchym |
28.12.2011 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
17.12.2019 13:07:04 |
3. |
Merunová Veronika |
07.03.2011 |
LTC Beroun, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
13.01.2020 10:57:58 |
4. |
Marešová Beata |
12.07.2012 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
27.01.2020 12:41:12 |
5. |
Tichy Jan |
06.06.2011 |
TK Sport Kolovraty |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 14:02:39 |
6. |
Slobodová Gabriela |
04.08.2012 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
05.02.2020 07:43:38 |
7. |
Roček Eduard |
31.01.2011 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
06.02.2020 15:16:53 |
8. |
Adamcová Veronika |
27.06.2012 |
TO SK Žamberk |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
06.02.2020 22:11:27 |
9. |
Witošová Adéla |
28.05.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
07.02.2020 22:14:33 |
10. |
Myland Adam Joseph |
24.05.2011 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
07.02.2020 22:14:43 |
|