Datum:
13.-14.03.
Pořadatel:
TC MJ-Tenis (500)
Kódové číslo:
906612
Dvorců+povrch:
3 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
24
Prezentace
v So do 08:00 hod.


Kontaktní osoba:
Juda Michal
:
Bukovinka 152
:
679 05 Křtiny
Tel. (1):
603 421 212
E-mail:
m.juda@seznam .cz
Internet:
www.judatenis.com

Rozpis: TURNAJ BYL ZAŘAZEN DO OKRUHU DĚTÍ DO 9-ti LET. ´ Turnaj se koná v tenisové hale ve Šlapanicích.


Náhradníci
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Pekař Zdeněk 08.08.2002 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
11.11.2009 21:52:58
2.
Otřísalová Monika 04.01.2002 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
22.11.2009 10:14:41
3.
Holišová Alexandra 06.10.2002 ŽLTC Brno
 
 
 
 
25.11.2009 08:51:03
4.
Podsedník Dominik 13.02.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
 
26.11.2009 21:23:57
5.
Vyroubalová Natálie 15.03.2002 TK Natali
 
 
 
 
29.11.2009 12:25:45
6.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
 
07.12.2009 16:20:48
7.
Dohnal Karel 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
 
07.12.2009 16:28:47
8.
Vítek Kryštof 22.01.2002 SK Tenis Tišnov
 
 
 
 
10.12.2009 14:17:35
9.
Kozel Václav 21.05.2001 ŽLTC Brno
 
 
 
 
14.12.2009 13:15:55
10.
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
16.12.2009 07:54:58
11.
Kocí Kateřina 15.07.2002 BLTC Brno
 
 
 
 
21.12.2009 09:13:55
12.
Drdla Lukáš 15.08.2001 TK Zlín
 
 
 
 
29.12.2009 09:31:20
13.
Krejčí Kateřina 10.03.2002 ŽLTC Brno
 
 
 
 
02.01.2010 14:41:17
14.
Krajčír Tomáš 17.06.2001 -
 
 
 
 
06.01.2010 22:30:14
15.
Huňková Denisa 22.12.2002 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
06.01.2010 23:07:54
16.
Pluhařová Terezie 07.08.2002 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
07.01.2010 15:27:11
17.
Pokorný Lukáš 28.02.2002 TJ Sokol Uherský Brod
 
 
 
 
07.01.2010 23:39:24
18.
Barnat Jiří 26.07.2001 TK Neridé
 
 
 
 
12.01.2010 15:30:11
19.
Fonód Lilla 17.03.2001 -
 
 
 
 
18.01.2010 23:09:19
20.
Pospíšilová Veronika 10.11.2001 TC-MJ TENIS Líšeň
 
 
 
 
30.01.2010 21:29:35
21.
Gondor Ivo 09.03.2001 TC-MJ TENIS Líšeň
 
 
 
 
02.02.2010 21:20:15
22.
Kubik Tomáš 06.07.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí
 
 
 
 
04.02.2010 09:43:56
23.
Drápalová Martina 10.06.2001 TK Radegast
 
 
 
 
11.02.2010 09:06:47
24.
Najman Erik 13.04.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
 
 
 
 
11.02.2010 12:28:30
25.
Brückner Lukáš 25.02.2001 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
 
 
 
 
12.02.2010 13:07:17
26.
Nováková Eliška 21.04.2001 ŽLTC Brno
 
 
 
 
12.02.2010 22:56:48
27.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
16.02.2010 09:04:26
28.
Tejkal Marek 05.11.2002 ŽLTC Brno
 
 
 
 
16.02.2010 16:02:38
29.
Buďová Nikola 04.07.2002 Start Brno
 
 
 
 
17.02.2010 21:25:56
30.
Wojciková Viktorie 19.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
 
18.02.2010 22:45:59
31.
Ondrejčeková Klára 21.07.2001 -
 
 
 
 
19.02.2010 13:53:54
32.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
22.02.2010 12:20:58
33.
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
23.02.2010 19:33:56
34.
Lukáčová Sandra 24.05.2002 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
04.03.2010 17:54:39
35.
Veselá Romana 13.10.2001 TK TILIA Brno
 
 
 
 
05.03.2010 16:07:42
36.
Skládalová Barbora 22.01.2001 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
06.03.2010 22:06:32
37.
Zourek Adam 04.02.2001 TC-MJ TENIS Líšeň
 
 
 
 
08.03.2010 10:50:22
38.
Hindová Denisa 17.07.2002 -
 
 
 
 
12.03.2010 06:24:26
39.
Čech Filip 23.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
12.03.2010 14:13:50

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Unzeitig Jiří 15.03.2001 LTC Vysoké Mýto
 
 
 
odhlášeno hráčem
03.01.2010 20:47:01
2.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
odhlášeno hráčem
03.01.2010 22:28:10
3.
Doležal Matěj 18.07.2002 HTK Třebíč
 
 
 
odhlášeno hráčem
16.01.2010 20:24:09
4.
Hůlková Markéta 27.04.2001 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
 
 
 
odhlášeno hráčem
24.02.2010 20:21:30
5.
Pelikán Matouš 23.03.2001 TK Natali
 
 
 
odhlášeno hráčem
03.03.2010 08:57:05
6.
Schneebaum Tobias 18.07.2002 HTK Třebíč
 
 
 
odhlášeno hráčem
04.03.2010 09:18:38
7.
Mádle Nicolas 30.05.2002 ŽLTC Brno
 
 
 
odhlášeno hráčem
11.03.2010 07:46:34
8.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
odhlášeno hráčem
11.03.2010 08:31:48
9.
Procházka Michal 23.02.2001 T.J. Sokol Sedlčany
 
 
 
odhlášeno hráčem
11.03.2010 08:49:11
10.
Kotačka Tomáš 12.01.2001 HTK Třebíč
 
 
 
odhlášeno hráčem
11.03.2010 21:19:23
11.
Richter Adam 22.09.2002 -
 
 
 
odhlášeno hráčem
12.03.2010 06:09:11
12.
Homolková Nikola 11.04.2001 TK Pelhřimov
 
 
 
odhlášeno hráčem
12.03.2010 09:10:48