Název: |
JODA CUP III |
Datum: |
02.-03.02. |
Pořadatel: |
TC-MJ TENIS Líšeň (400) |
Místo konání: |
Brno-Líšeň,Klicperova |
Kódové číslo: |
906597 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
20 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Juda Michal |
Bukovinka 152 | |
679 05 Křtiny | |
Tel. (1): |
603 421 212 |
E-mail: |
m.juda@seznam .cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Staněk Dominik | 01.07.2010 | TC Brno. | volná karta | 01.11.2018 18:36:45 |
2. |
Šindelka Adam | 06.01.2010 | ŽLTC Brno | volná karta | 06.11.2018 16:55:47 |
3. |
Sypko Alexandr | 18.02.2010 | TC Brno. | volná karta | 21.11.2018 15:19:21 |
4. |
Pařízek Tomáš | 04.06.2010 | HTK Třebíč | volná karta | 23.11.2018 20:03:24 |
5. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 30.12.2018 10:27:00 |
6. |
Holík Daniel | 17.01.2011 | LTC Velen Boskovice | volná karta | 16.01.2019 12:20:42 |
7. |
Sležek Michael | 26.01.2010 | TC Brno. | volná karta | 16.01.2019 19:46:58 |
8. |
Brtníček Kuba | 30.06.2010 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 26.01.2019 19:25:56 |
9. |
Janeček Filip | 26.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 29.01.2019 13:38:01 |
10. |
Venc Tomáš | 30.09.2010 | LTC Humpolec | volná karta | 29.01.2019 20:38:24 |
11. |
volná karta | volná karta |
|||
12. |
volná karta | volná karta |
|||
13. |
volná karta | volná karta |
|||
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Filipi Dominika | 25.10.2010 | SK Tenis Tišnov | přijata do turnaje neděle | 01.11.2018 08:46:04 |
2. |
Škorpíková Natálie | 05.01.2011 | TO TJ Svitavy | přijata do turnaje neděle | 01.11.2018 11:41:15 |
3. |
Haruštiaková Dáša | 03.03.2011 | LTC Hodonín | přijata do turnaje neděle | 03.11.2018 11:15:40 |
4. |
Pohanková Adina | 08.02.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | přijata do turnaje neděle | 06.11.2018 18:41:58 |
5. |
Čoupková Aneta | 15.06.2010 | TC Brno. | přijata do turnaje neděle | 10.11.2018 08:49:04 |
6. |
Kučerová Eliška | 13.10.2011 | TC Brno. | přijata do turnaje neděle | 12.01.2019 17:56:41 |
7. |
Čejková Anita | 04.03.2010 | TC Brno. | přijata do turnaje neděle | 12.01.2019 21:33:17 |
8. |
Humenchak Daniela | 11.08.2010 | - | přijata do turnaje neděle | 15.01.2019 16:54:18 |
9. |
Plačková Eliška | 17.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijata do turnaje neděle | 16.01.2019 15:58:43 |
10. |
Fereková Emma | 05.08.2010 | TC-MJ TENIS Líšeň | přijata do turnaje neděle | 18.01.2019 15:54:00 |
11. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | přijata do turnaje neděle | 19.01.2019 10:31:51 |
12. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | přijata do turnaje neděle | 27.01.2019 11:55:40 |
13. |
Langášová Zuzana | 19.10.2011 | TC Brno. | přijata do turnaje neděle | 28.01.2019 21:59:48 |
14. |
Zaťko Melisa | 08.10.2010 | ŽLTC Brno | přijata do turnaje neděle | 29.01.2019 12:01:24 |
15. |
Lišková Lucie | 19.12.2011 | TC Brno. | přijata do turnaje neděle | 30.01.2019 20:50:30 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hudec David | 11.10.2010 | Start Brno | odhlášeno hráčem | 17.01.2019 08:54:30 |
2. |
Borák Lukáš | 11.03.2010 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 28.01.2019 15:39:30 |
3. |
Tománková Denisa | 08.01.2011 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 29.01.2019 16:46:05 |
4. |
Hudcová Eva | 11.10.2010 | Start Brno | odhlášeno pořadatelem | 31.01.2019 07:50:59 |
5. |
Jastrábek Vít | 14.06.2011 | TC Brno. | odhlášeno pořadatelem | 01.02.2019 08:50:49 |
6. |
Smejkalová Monika | 11.07.2010 | TC-MJ TENIS Líšeň | odhlášeno pořadatelem | 01.02.2019 16:25:20 |