Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
01.-02.02. |
Pořadatel: |
TK Havířov (400) |
Kódové číslo: |
906596 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
Opletalova 1218/8b | |
736 01 Havířov-Šumbark | |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Palupa Tobiáš | 25.06.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | volná karta-prezentován | 01.11.2019 14:31:20 |
2. |
Bill Adam | 24.12.2011 | TK Slavia Orlová | volná karta-prezentován | 04.11.2019 08:39:04 |
3. |
Vala Max | 04.04.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | volná karta-prezentován | 04.11.2019 20:05:56 |
4. |
Klar Dominik | 09.04.2011 | SK Vitality Slezsko o.s. | volná karta-prezentován | 06.11.2019 11:42:09 |
5. |
Valkovič Šimon | 05.12.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | volná karta-prezentován | 06.11.2019 19:56:57 |
6. |
Zajac Michal | 11.04.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | volná karta | 07.11.2019 14:50:36 |
7. |
Bury Lukasz | 03.01.2011 | TK Slavia Orlová | volná karta-prezentován | 10.11.2019 23:21:46 |
8. |
Penhaker Bernard | 26.08.2011 | Tennis Hill Havířov o.s. | volná karta | 04.12.2019 10:19:37 |
9. |
Konderla Denis | 17.03.2011 | TK Slavia Orlová | volná karta | 05.01.2020 22:05:52 |
10. |
Bergerová Lucie | 21.11.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | volná karta-prezentována | 11.01.2020 09:50:29 |
11. |
Macura Nela | 14.02.2011 | TK SC OSTRAVA | volná karta-prezentována | 12.01.2020 13:02:36 |
12. |
Ivanovič Adam | 14.04.2011 | TK Havířov, z.s. | volná karta-prezentován | 15.01.2020 15:50:29 |
13. |
Lukeš Jiří | 02.04.2012 | TK Havířov, z.s. | volná karta-prezentován | 15.01.2020 15:54:36 |
14. |
Filip Adam | 26.10.2011 | TK Kopřivnice z.s. | volná karta-prezentován | 18.01.2020 19:18:38 |
15. |
Günther Max | 30.03.2011 | TK Havířov, z.s. | volná karta-prezentován | 24.01.2020 14:54:46 |
16. |
Klimentová Barbora | 26.01.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta-prezentována | 25.01.2020 20:36:24 |
17. |
Štika Hynek | 02.03.2012 | Tenisový klub Studénka z.s. | volná karta-prezentován | 28.01.2020 20:50:31 |
18. |
Flaksová Helena | 09.05.2011 | TK TENNISPOINT FM | volná karta-prezentována | 29.01.2020 20:27:45 |
19. |
Losková Marie | 22.07.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | volná karta-prezentována | 30.01.2020 15:16:13 |
20. |
Gola Petr | 02.06.2011 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 30.01.2020 19:28:07 |
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Gáliková Adriana | 02.04.2012 | TK TENNISPOINT FM | odhlášeno hráčem | 09.01.2020 18:52:49 |
2. |
Cieslar Ondřej | 28.12.2012 | SK Vitality Slezsko o.s. | odhlášeno hráčem | 18.01.2020 09:18:00 |
3. |
Cecava Patrick | 19.09.2012 | TK TENNISPOINT FM | odhlášeno hráčem | 21.01.2020 17:28:26 |
4. |
Telnar Adam | 17.05.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | odhlášeno hráčem | 26.01.2020 20:29:19 |
5. |
Pešatová Olivie | 24.03.2011 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno hráčem | 26.01.2020 21:36:50 |
6. |
Kaleta Šimon | 13.02.2011 | TK Havířov, z.s. | odhlášeno hráčem | 27.01.2020 14:32:36 |
7. |
Motyková Bára | 30.03.2012 | TK Havířov, z.s. | odhlášeno hráčem | 27.01.2020 14:33:09 |
8. |
Vrajík Filip | 07.05.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | odhlášeno hráčem sms | 31.01.2020 09:13:47 |
9. |
Řeřuchová Elena | 24.02.2012 | TK Havířov, z.s. | odhlášeno hráčem tel. | 31.01.2020 16:38:59 |
10. |
Slováková Karolína | 05.03.2011 | TK Milo Olomouc | odhlášeno hráčem nemoc | 31.01.2020 17:16:35 |