Datum: |
25.-25.01. |
Pořadatel: |
TK Letohrad (400) |
Kódové číslo: |
906588 |
Dvorců + povrch: |
2 umělá tráva |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Šilar Luboš |
Dolní Dobrouč 489 | |
56102 Dolní Dobrouč | |
Tel. (1): |
604938711 |
E-mail: |
lubos.silar@seznam.cz |
Internet: |
www.tk-letohrad.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Úlehla Petr | 21.05.2012 | T.J. Sokol Šumperk | volná karta | 01.11.2019 00:39:31 |
2. |
Adamcová Veronika | 27.06.2012 | TO SK Žamberk | volná karta | 05.11.2019 21:46:04 |
3. |
Krejčová Aneta | 21.09.2011 | TK Letohrad | volná karta | 18.11.2019 12:39:35 |
4. |
Stránský Jakub | 13.04.2011 | TK Letohrad | volná karta | 18.11.2019 12:39:54 |
5. |
DUŠKOVÁ LAURA | 14.03.2012 | TK Ústí n. Orlicí | volná karta | 20.11.2019 10:37:51 |
6. |
Škorpíková Natálie | 05.01.2011 | TO TJ Svitavy | volná karta | 31.12.2019 10:31:55 |
7. |
Korencová Hana | 03.05.2011 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 04.01.2020 17:59:35 |
8. |
Lochman Štěpán | 07.10.2011 | TK Mohelnice, z.s. | volná karta | 10.01.2020 11:08:52 |
9. |
Jersáková Julie | 20.02.2012 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 12.01.2020 18:02:18 |
10. |
HORÁČKOVÁ Vanesa | 25.07.2011 | LTC Vysoké Mýto | volná karta | 21.01.2020 11:27:13 |
11. |
Hájek Jeremiáš | 16.05.2011 | TK Choceň | volná karta | 24.01.2020 17:41:55 |
12. |
volná karta | volná karta |
|||
13. |
volná karta | volná karta |
|||
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Gerišer David | 25.02.2011 | TO TJ Svitavy | odhlášeno hráčem | 17.01.2020 16:54:00 |
2. |
Brabec Tobiáš | 07.01.2011 | TK Dolní Dobrouč | odhlášeno pořadatelem | 21.01.2020 09:34:50 |
3. |
Henychová Mia | 15.09.2011 | SK Týniště nad Orlicí | odhlášeno pořadatelem | 24.01.2020 08:15:07 |
4. |
Dorazil Tadeáš | 20.11.2011 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | odhlášeno pořadatelem | 24.01.2020 10:38:34 |
5. |
Šmejc Jakub | 22.03.2011 | TK Holice | odhlášeno pořadatelem | 24.01.2020 15:30:28 |
6. |
Slováková Karolína | 05.03.2011 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 24.01.2020 15:30:38 |
7. |
Horký Damián | 24.09.2011 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | odhlášeno pořadatelem | 24.01.2020 17:01:34 |
8. |
Duspiva Dominik | 31.03.2011 | TK Letohrad | odhlášeno pořadatelem | 24.01.2020 17:01:47 |