Název: |
Řevnická tour babytenisu |
Datum: |
18.-18.01. |
Pořadatel: |
Řevnická sportovní (400) |
Kódové číslo: |
906582 |
Dvorců + povrch: |
3 umělá antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
20 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mottl Michal |
Herrmannova 120 | |
252 30 Řevnice | |
Tel. (1): |
736 503 511 |
E-mail: |
michal.mottl@seznam.cz |
Internet: |
tenisrevnice.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | volná karta | 01.11.2019 00:10:53 |
2. |
Fikáčková Andrea | 08.04.2011 | Spartak Hořovice | volná karta | 01.11.2019 07:13:30 |
3. |
Šedivcová Liliana | 15.09.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 04.11.2019 11:00:46 |
4. |
Hánová Ema | 10.07.2012 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 04.11.2019 15:36:35 |
5. |
Hovorka Hugo | 21.04.2011 | Tenis Dobříš | volná karta | 06.11.2019 11:08:01 |
6. |
Merunová Veronika | 07.03.2011 | LTC Beroun, z.s. | volná karta | 06.11.2019 13:54:01 |
7. |
Jelínková Adéla | 29.01.2011 | RADOST Králův Dvůr | volná karta | 07.11.2019 12:09:58 |
8. |
Bělohlávek Petr | 11.01.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 08.11.2019 22:23:37 |
9. |
Mrzena Patrik | 09.02.2011 | Lokomotiva Praha | volná karta | 11.11.2019 12:29:54 |
10. |
Nejedlý Oskar | 02.06.2011 | TJ Břevnov | volná karta | 13.11.2019 15:29:09 |
11. |
Michálek Jan | 04.09.2011 | Tenisový klub Mníšek | volná karta | 24.11.2019 19:48:41 |
12. |
Žambochová Laura | 28.03.2012 | LTC Beroun, z.s. | volná karta | 05.12.2019 23:22:41 |
13. |
Kafka Michal | 22.05.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 13.12.2019 19:28:58 |
14. |
Střihavková Nela | 15.03.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 14.12.2019 17:56:48 |
15. |
Šebístková Tereza | 23.03.2012 | LTC Humpolec | volná karta | 30.12.2019 19:00:34 |
16. |
Krásná Samantha Theresa | 13.05.2011 | T.J. Sokol Lety | volná karta | 01.01.2020 11:50:25 |
17. |
Flekalová Lucie | 21.06.2011 | Lokomotiva Praha | volná karta | 04.01.2020 12:44:54 |
18. |
Macháč Martin | 17.03.2011 | TK Písnice | volná karta | 10.01.2020 17:47:27 |
19. |
Števová Elena | 03.06.2012 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 13.01.2020 11:27:35 |
20. |
Trojan Max | 06.10.2011 | Tenis Dobříš | volná karta | 14.01.2020 19:44:22 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Michalica Samuel | 24.09.2012 | TK Roja Příbram z.s. | odhlášeno hráčem | 26.11.2019 18:25:14 |
2. |
Podestát Tadeáš | 21.04.2011 | LTC Domažlice | odhlášeno pořadatelem | 04.01.2020 19:52:51 |
3. |
Hlas Robin | 29.06.2011 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | odhlášeno hráčem | 13.01.2020 15:06:50 |
4. |
Jiráková Sofie | 01.08.2012 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 13.01.2020 15:14:28 |
5. |
Reifová Justýna | 12.02.2011 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 14.01.2020 18:43:15 |
6. |
Šíp David | 08.05.2011 | TK Písek | odhlášeno hráčem | 14.01.2020 21:22:35 |
7. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 15.01.2020 15:36:55 |
8. |
Datlová Tina | 07.10.2011 | TK Neridé | odhlášeno hráčem | 15.01.2020 20:32:04 |