Název: |
4. Sparťanská pětka Z19 - babytenis |
Datum: |
20.-20.01. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (400) |
Kódové číslo: |
906582 |
Dvorců + povrch: |
8 ULTRA CUSHION |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
40 |
Prezentace v |
Ne do 13:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
Za Císařským mlýnem 2/1115 | |
17000 Praha 7 | |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Internet: |
www.spartababytenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 01.11.2018 07:01:02 |
|
2. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | 01.11.2018 10:39:07 |
|
3. |
Rieser Sedrik Aurelius | 15.01.2010 | TK Olymp Praha | 01.11.2018 11:56:56 |
|
4. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | 01.11.2018 12:12:25 |
|
5. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | 01.11.2018 20:48:06 |
|
6. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 02.11.2018 14:34:55 |
|
7. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | 03.11.2018 19:52:39 |
|
8. |
Havlová Klára | 18.10.2010 | SK Aritma Praha | 05.11.2018 14:43:57 |
|
9. |
Klika Adam | 02.08.2010 | Lokomotiva Zdice | 05.11.2018 18:05:24 |
|
10. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | 05.11.2018 22:09:29 |
|
11. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | 06.11.2018 13:31:52 |
|
12. |
Fiala Vojtěch | 20.09.2010 | Lokomotiva Zdice | 08.12.2018 22:40:29 |
|
13. |
Daďová Magdaléna | 29.04.2010 | SK Aritma Praha | 15.12.2018 19:52:07 |
|
14. |
Mikeš David | 06.07.2012 | TK AGROFERT Prostějov | 30.12.2018 14:13:33 |
|
15. |
Jaroš Vojta | 26.02.2011 | LTK Liberec | 02.01.2019 11:04:52 |
|
16. |
Druzescu Theo | 07.07.2010 | Sportclub Řevnice, z.s. | 04.01.2019 11:16:48 |
|
17. |
Kovařík Dominik | 04.02.2010 | TK Sparta Praha | 04.01.2019 15:14:38 |
|
18. |
Vaněk Jan | 08.02.2011 | T.J. Sokol Lety | 07.01.2019 20:36:43 |
|
19. |
Buldra Jan | 20.02.2010 | Sport club Na Zámečku | 08.01.2019 08:23:25 |
|
20. |
Janda Jan | 18.08.2010 | T.J. Sokol Lety | 08.01.2019 14:44:35 |
|
21. |
Korbelář Jakub | 07.06.2010 | T.J. Sokol Lety | 09.01.2019 09:59:07 |
|
22. |
Kabilková Valérie | 19.01.2011 | T.J. Sokol Lety | 09.01.2019 10:00:03 |
|
23. |
Cenklová Adriana | 11.02.2010 | LTK Klatovy | 10.01.2019 08:36:26 |
|
24. |
Fialová Barbora | 02.07.2010 | TK Roja Příbram z.s. | 12.01.2019 18:46:30 |
|
25. |
Kiml Jakub | 03.12.2010 | LTC Kolín | 13.01.2019 17:05:16 |
|
26. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 13.01.2019 17:47:03 |
|
27. |
Zimová Lela | 09.07.2010 | Lokomotiva Praha | 14.01.2019 15:48:53 |
|
28. |
Dvořáková Denisa | 09.01.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 16.01.2019 18:03:59 |
|
29. |
Pavlu Denis | 01.07.2010 | TK RAPID LIBEREC | 16.01.2019 22:58:20 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Volšička Vojtěch | 21.10.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 01.11.2018 09:03:45 |
2. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | odhlášeno hráčem | 27.11.2018 14:40:25 |
3. |
Vtelenský Matěj | 21.07.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 05.12.2018 08:47:17 |
4. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 05.01.2019 21:23:05 |
5. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | odhlášeno hráčem | 11.01.2019 18:28:02 |
6. |
Přikrylová Kateřina | 28.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 14.01.2019 09:09:19 |
7. |
Navarra Tomáš | 26.01.2011 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno hráčem | 14.01.2019 10:17:10 |