Název: |
Hamerský babytenisový okruh |
Datum: |
20.-20.01. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (400) |
Místo konání: |
Praha Záběhlice |
Kódové číslo: |
906581 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Ne do 12:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Havelka Ladislav |
K Vodě 3200/3 | |
10600 Praha 10 | |
Tel. (1): |
724160083 |
E-mail: |
havelka.ladislav@gmail.com |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Horáček Filip | 14.12.2011 | LTK Liberec | volná karta | 01.11.2018 05:02:23 |
2. |
Kraml Robin | 12.10.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 01.11.2018 09:19:19 |
3. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | volná karta | 03.11.2018 10:54:29 |
4. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 05.11.2018 08:48:26 |
5. |
Hron Lukáš | 13.03.2011 | I.ČLTK Praha | volná karta | 05.11.2018 15:07:42 |
6. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | volná karta | 07.11.2018 22:11:34 |
7. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 08.11.2018 22:55:40 |
8. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | volná karta | 27.11.2018 14:40:57 |
9. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 16.12.2018 21:32:47 |
10. |
Vondráčková Michaela | 06.06.2010 | SK Meteor Praha | volná karta | 23.12.2018 06:39:44 |
11. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 02.01.2019 10:12:43 |
12. |
Turek Ondřej | 08.07.2010 | TK Olymp Praha | volná karta | 08.01.2019 15:40:14 |
13. |
Skořepa Adam | 11.06.2010 | TK Most | volná karta | 13.01.2019 19:35:57 |
14. |
Sýkora Robin | 10.03.2010 | TK Písnice | volná karta | 16.01.2019 16:16:52 |
15. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 18.01.2019 21:55:29 |
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | odhlášeno hráčem | 25.11.2018 20:19:04 |
2. |
Dušková Darina | 14.10.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 19.12.2018 11:37:12 |
3. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 13.01.2019 17:46:12 |
4. |
Silovský Adam | 02.02.2010 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 14.01.2019 14:48:10 |
5. |
Řežábková Tereza | 16.08.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 16.01.2019 18:45:11 |
6. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 16.01.2019 19:59:27 |
7. |
Kouba Vojtěch | 22.01.2010 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 17.01.2019 15:39:22 |
8. |
Kouba Jáchym | 28.12.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 17.01.2019 15:40:01 |
9. |
Kunc Eduard | 25.03.2010 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 17.01.2019 17:46:52 |
10. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 17.01.2019 22:20:51 |
11. |
Kankarová Lucia | 24.02.2011 | TK Benešov | odhlášeno pořadatelem | 18.01.2019 14:08:06 |