Název: |
Babolat Tour |
Datum: |
19.-20.01. |
Pořadatel: |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (400) |
Kódové číslo: |
906576 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Hollý Martin |
1.Čs.arm. sboru 1555/11 | |
708 00 Ostrava - Poruba | |
Tel. (1): |
777329931 |
Tel. (2): |
596960926 |
E-mail: |
holly@start-ostrava.cz |
Internet: |
www.start-ostrava.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 01.11.2018 00:03:49 |
|
2. |
Gabzdyl Viktor | 11.06.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | 04.11.2018 20:58:06 |
|
3. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 04.11.2018 21:23:18 |
|
4. |
Slováček Martin | 02.03.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 06.11.2018 13:09:18 |
|
5. |
Klimentová Barbora | 26.01.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 06.11.2018 22:54:26 |
|
6. |
Furmánková Natalie | 15.03.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 10.11.2018 10:53:02 |
|
7. |
Švidrnoch Viktor | 05.07.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 18.11.2018 21:54:13 |
|
8. |
Klar Dominik | 09.04.2011 | SK Vitality Slezsko o.s. | 19.11.2018 18:30:26 |
|
9. |
Pajer Vítek | 27.05.2010 | TK Milo Olomouc | 26.11.2018 09:57:14 |
|
10. |
Buba Alexej | 28.05.2010 | TK Havířov, z.s. | 28.11.2018 17:43:21 |
|
11. |
Solařík Jan | 19.12.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 05.12.2018 09:27:39 |
|
12. |
Serafin Samuel | 14.03.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 08.12.2018 18:20:55 |
|
13. |
Tomanová Hana | 27.07.2010 | Tennis Hill Havířov o.s. | 10.12.2018 10:11:16 |
|
14. |
Holoubek Ondřej | 23.01.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 11.12.2018 18:40:20 |
|
15. |
Spiller David | 07.06.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 12.12.2018 19:57:39 |
|
16. |
Gebauerová Agáta | 06.04.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 15.12.2018 07:54:43 |
|
17. |
Vala Max | 04.04.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 17.12.2018 20:01:08 |
|
18. |
Cieslar Vít | 21.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | 19.12.2018 13:44:35 |
|
19. |
Prstecký Jan | 16.08.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 22.12.2018 19:06:33 |
|
20. |
Koukolová Tereza | 27.04.2010 | TK Opava | 25.12.2018 22:18:23 |
|
21. |
Skácelíková Klára | 18.01.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 26.12.2018 18:35:09 |
|
22. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 26.12.2018 19:50:58 |
|
23. |
Králová Magda | 02.05.2010 | Tennis Hill Havířov o.s. | 27.12.2018 21:25:26 |
|
24. |
Pulcerová Klaudie | 04.08.2010 | TK Slavia Orlová | 01.01.2019 13:21:55 |
|
25. |
Čech Jakub | 13.07.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 02.01.2019 21:48:02 |
|
26. |
Humenchak Daniela | 11.08.2010 | - | 04.01.2019 11:08:33 |
|
27. |
Satrapa Martin | 25.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 04.01.2019 15:50:35 |
|
28. |
Grohmann Šimon | 22.02.2010 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | 05.01.2019 16:53:23 |
|
29. |
Macura Nela | 14.02.2011 | TK SC OSTRAVA | 06.01.2019 09:41:03 |
|
30. |
Losková Marie | 22.07.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 06.01.2019 13:25:05 |
|
31. |
Chmelina Vojtěch | 25.05.2010 | Tennis Hill Havířov o.s. | 07.01.2019 11:22:23 |
|
32. |
Kupková Nella | 29.12.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 07.01.2019 14:21:11 |
|
33. |
Hanzal Šimon | 08.03.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | 08.01.2019 09:32:42 |
|
34. |
Janošová Barbora | 01.09.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 08.01.2019 12:24:39 |
|
35. |
Nytra Sebastian | 12.05.2010 | TC Ostrava Nová Ves | 11.01.2019 10:53:53 |
|
36. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 11.01.2019 19:49:05 |
|
37. |
Palacký Jakub | 06.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 13.01.2019 19:24:09 |
|
38. |
Stanovská Kristýna | 28.01.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 15.01.2019 10:44:07 |
|
39. |
Tomica Daniel | 22.08.2010 | TK Slavia Orlová | 15.01.2019 20:03:08 |
|
40. |
Slováková Karolína | 05.03.2011 | TK Milo Olomouc | 16.01.2019 10:32:09 |
|
41. |
Cecava Patrick | 19.09.2012 | TK TENNISPOINT FM | 16.01.2019 11:21:21 |
|
42. |
Hrubá Ema | 16.07.2010 | Tennis Hill Havířov o.s. | 17.01.2019 09:21:14 |
|
43. |
Formánek Lukáš | 08.10.2010 | Tenis Nový Jičín,z.s. | 17.01.2019 18:16:27 |
|
44. |
Tyleček Jiří | 16.11.2010 | TK TENNISPOINT FM | 1.náhradník | 17.01.2019 18:18:10 |
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Trávníčková Karolína | 27.12.2010 | TO VOKD Ostrava-Poruba | odhlášeno hráčem | 19.12.2018 09:57:16 |
2. |
Krejčí Jan | 27.09.2011 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | odhlášeno hráčem | 10.01.2019 11:13:42 |
3. |
Telnar Adam | 17.05.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 12.01.2019 14:18:02 |
4. |
Galgonková Eliška | 20.09.2010 | Městský tenisový klub Karviná | odhlášeno hráčem | 12.01.2019 20:58:04 |
5. |
Vantuch Vojta | 07.06.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | odhlášeno hráčem | 13.01.2019 07:29:52 |
6. |
Jahnová Aneta | 02.04.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 16.01.2019 18:17:02 |
7. |
Sýkora Ondřej | 26.04.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | odhlášeno pořadatelem | 17.01.2019 13:43:41 |
8. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno pořadatelem | 18.01.2019 08:53:53 |
9. |
Chladová Ema | 11.07.2010 | ŽLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 18.01.2019 14:39:28 |