Název: |
Hamerský babytenisový okruh-střední kurt |
Datum: |
06.-06.01. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (400) |
Místo konání: |
Praha Braník |
Kódové číslo: |
906558 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Ne do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
ing. Kačín Petr |
K Vodě 3200/3 | |
10600 Praha 10 | |
Tel. (1): |
777949275 |
E-mail: |
petrkacin@volny.cz |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Myland Adam Joseph | 24.05.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 05.11.2018 22:29:59 |
2. |
Michna Lisa | 26.07.2012 | TK Sparta Praha | volná karta | 06.11.2018 00:13:04 |
3. |
Zikmund Adam | 29.01.2013 | TK Sparta Praha | volná karta | 06.11.2018 08:43:23 |
4. |
Germala Robert | 02.04.2012 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 08.11.2018 05:51:02 |
5. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 08.11.2018 21:54:16 |
6. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 08.11.2018 23:26:00 |
7. |
Šedivcová Liliana | 15.09.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 11.11.2018 18:39:12 |
8. |
Vlček Štěpán | 01.03.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 11.11.2018 22:55:44 |
9. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 13.11.2018 22:29:19 |
10. |
Martinovský Tobiáš | 23.02.2011 | I.ČLTK Praha | volná karta | 14.11.2018 09:14:59 |
11. |
Faltysová Gabriela | 30.06.2011 | Lokomotiva Praha | volná karta | 16.11.2018 13:23:51 |
12. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | volná karta | 19.11.2018 07:07:12 |
13. |
Witošová Adéla | 28.05.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 20.11.2018 22:56:52 |
14. |
Burešová Karolína | 23.01.2012 | TK Sparta Praha | volná karta | 24.11.2018 16:53:27 |
15. |
Zídková Veronika | 12.10.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 15.12.2018 15:45:49 |
16. |
Panáček Jan | 18.04.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 02.01.2019 12:05:43 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Pňovská Julie | 03.10.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | Přijata | 01.12.2018 23:57:41 |
2. |
Kafka Michal | 22.05.2011 | Lokomotiva Zdice | Přijat | 16.12.2018 22:13:23 |
3. |
Kunc Eduard | 25.03.2010 | SK HAMR, z.s. | 24.12.2018 09:44:41 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | odhlášeno hráčem | 04.11.2018 12:15:45 |
2. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 04.11.2018 16:46:07 |
3. |
Kouba Vojtěch | 22.01.2010 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 06.11.2018 08:43:58 |
4. |
Hubačová Kristýna | 25.12.2010 | TK Konstruktiva, z.s. | odhlášeno hráčem | 22.11.2018 13:06:20 |
5. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 22.12.2018 19:44:09 |
6. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 01.01.2019 11:09:29 |
7. |
Kouba Jáchym | 28.12.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 02.01.2019 10:09:58 |
8. |
Jusková Anita | 16.10.2012 | Sokol Čimice | odhlášeno hráčem | 02.01.2019 19:34:02 |
9. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 03.01.2019 11:05:45 |
10. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | odhlášeno hráčem | 03.01.2019 22:43:13 |