Název: |
Wilson Cup |
Datum: |
04.-04.01. |
Pořadatel: |
WILSON Tenis Centrum (400) |
Kódové číslo: |
906554 |
Dvorců + povrch: |
6 koberec |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:45 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Šimek Roman |
Modletice 108 | |
251 70 Praha-východ | |
Tel. (1): |
603797269 |
E-mail: |
recepce@wilsoncentrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 01.11.2019 08:28:35 |
2. |
Havlásek Vojtěch | 29.11.2011 | TC Dvůr Králové, z.s. | volná karta | 01.11.2019 09:58:29 |
3. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 01.11.2019 10:34:12 |
4. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | volná karta | 01.11.2019 12:39:38 |
5. |
Havlík Jan | 12.04.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 01.11.2019 18:11:07 |
6. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 02.11.2019 15:40:46 |
7. |
Rak Denis | 08.07.2011 | LTC Kolín | volná karta | 05.11.2019 12:28:46 |
8. |
Slavíková Tereza | 31.10.2011 | TENIS VLAŠIM,z.s. | volná karta | 17.11.2019 21:26:48 |
9. |
Štefaník Antonín | 02.04.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 11.12.2019 13:23:35 |
10. |
Zeinerová Victoria | 27.07.2011 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 16.12.2019 17:15:24 |
11. |
Berezovskaya Varvara | 21.11.2011 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | volná karta | 17.12.2019 10:42:30 |
12. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | volná karta | 26.12.2019 17:48:35 |
13. |
Mráčková Eliška | 08.07.2011 | Sokol Čimice | volná karta | 26.12.2019 23:37:44 |
14. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 01.01.2020 13:17:34 |
15. |
Boček Matyáš | 22.07.2011 | Wilson tenis centrum z.s. | volná karta | 02.01.2020 10:29:35 |
16. |
Říha Marek | 17.09.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 02.01.2020 11:59:12 |
17. |
Vurm Gustav | 03.02.2011 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 03.01.2020 12:37:07 |
18. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 03.01.2020 13:25:16 |
19. |
Michna Lisa | 26.07.2012 | TK Sparta Praha | volná karta | 03.01.2020 13:26:09 |
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Datlová Tina | 07.10.2011 | TK Neridé | odhlášeno hráčem | 01.12.2019 13:33:55 |
2. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 01.01.2020 11:16:16 |
3. |
Settle Andrew Michael | 04.02.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 01.01.2020 13:49:29 |
4. |
Příhoda Adam | 14.03.2011 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | odhlášeno hráčem | 01.01.2020 16:06:44 |
5. |
Čižinská Mia | 29.02.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno pořadatelem | 02.01.2020 19:23:00 |
6. |
Bartůška Jan | 06.03.2012 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno pořadatelem | 03.01.2020 09:14:56 |