Název: |
BABOLAT MASTERS TOUR III. |
Datum: |
07.-07.01. |
Pořadatel: |
TK Praha- Jižní Město (400) |
Místo konání: |
TC TOP HOTEL PRAHA |
Kódové číslo: |
906553 |
Dvorců + povrch: |
3 umělá tráva |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 16:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Valtr Jan |
Blažimská 1781/4 | |
14900 Praha 4 | |
Tel. (1): |
731201143 |
E-mail: |
valtr.honza@gmail.com |
Internet: |
tenisovyklubpraha.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zíta Tomáš | 26.06.2008 | LTC Houštka | 01.11.2016 09:35:25 |
|
2. |
Kasal Michal | 04.07.2008 | LTK TEPLICE o.s. | 01.11.2016 15:27:19 |
|
3. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | 01.11.2016 18:37:08 |
|
4. |
Kottink Nicolas | 01.12.2009 | Sokol Říčany | 01.11.2016 23:00:00 |
|
5. |
Kovačková Jana | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | 02.11.2016 01:12:08 |
|
6. |
Kovačková Alena | 13.06.2008 | TK Sparta Praha | 02.11.2016 01:27:12 |
|
7. |
Jirousková Karoline | 27.03.2008 | Lokomotiva Praha | 02.11.2016 21:17:20 |
|
8. |
Trupl Marek | 07.08.2008 | LTC Modřany 2005 | 03.11.2016 09:51:45 |
|
9. |
Martinovská Nela | 29.09.2008 | Tenis club Úvaly | 03.11.2016 18:31:28 |
|
10. |
Kozáková Tereza | 12.04.2008 | TK Písek | 06.11.2016 15:05:25 |
|
11. |
Slavíková Barbora | 18.09.2008 | TENIS VLAŠIM,z.s. | 06.11.2016 21:32:07 |
|
12. |
Nováková Laura | 24.10.2008 | TK Slavia Plzeň | 07.11.2016 11:03:55 |
|
13. |
Fortelková Karolína | 22.04.2008 | TCD Donovalská | 09.11.2016 16:17:04 |
|
14. |
Bureš Filip | 06.01.2008 | LTC Modřany 2005 | 10.11.2016 21:44:47 |
|
15. |
Bažantová Sofie | 27.09.2008 | TCD Donovalská | 11.11.2016 10:00:20 |
|
16. |
Melicharová Kateřina | 18.03.2008 | TK Sparta Praha | 26.11.2016 22:53:23 |
|
17. |
Melicharová Michaela | 09.06.2009 | TK Neridé | 26.11.2016 23:01:03 |
|
18. |
Eversfield Thomas | 07.01.2009 | TK Olymp Praha | 10.12.2016 07:56:30 |
|
19. |
Severýn Václav | 19.06.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 11.12.2016 13:42:39 |
|
20. |
Svobodová Jana | 01.08.2008 | I.ČLTK Praha | 13.12.2016 19:46:13 |
|
21. |
Fojtů Lukas | 19.01.2008 | TK Horní Měcholupy | 18.12.2016 21:58:10 |
|
22. |
Švíglerová Pavla | 29.07.2008 | LTC Modřany 2005 | 03.01.2017 12:55:29 |
|
23. |
Dejmek Adam Jan | 15.09.2008 | SK Meteor Praha | 03.01.2017 21:08:15 |
|
24. |
Samsonová Laura | 10.03.2008 | TK Sparta Praha | 05.01.2017 18:37:32 |
|
25. |
Böhmová Magdalena | 31.01.2008 | LTC Modřany 2005 | 06.01.2017 08:31:37 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Klacek Tadeáš | 22.08.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | odhlášeno hráčem | 19.11.2016 09:30:23 |
2. |
Zdeňková Anna | 25.03.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 03.12.2016 10:07:51 |
3. |
Andreas Jonáš | 28.04.2008 | SK Aritma Praha | odhlášeno hráčem | 10.12.2016 18:35:56 |
4. |
Andr Marek | 11.04.2008 | SK Meteor Praha | odhlášeno hráčem | 13.12.2016 10:51:52 |
5. |
Loučka Ondřej | 23.09.2008 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 20.12.2016 08:32:53 |
6. |
Šmehýl Dávid | 26.10.2008 | TK Písnice | odhlášeno hráčem | 21.12.2016 08:46:43 |
7. |
Pleskotová Silvie | 02.09.2008 | TK Horažďovice | odhlášeno hráčem | 26.12.2016 17:33:30 |
8. |
Tichá Julie | 28.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | odhlášeno hráčem | 31.12.2016 11:44:01 |
9. |
Šmejcký Jakub | 09.02.2008 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 03.01.2017 12:49:28 |
10. |
Šmejcký Marek | 03.11.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 03.01.2017 16:09:20 |
11. |
Kabourek Jan | 05.09.2009 | SK Tenis Kladno | odhlášeno hráčem | 04.01.2017 10:40:56 |
12. |
Martínek Tobiáš | 05.06.2008 | LTC Mladá Boleslav z.s. | odhlášeno hráčem | 04.01.2017 22:02:01 |
13. |
Klíma Max | 24.01.2008 | SK Meteor Praha | odhlášeno pořadatelem | 06.01.2017 10:51:04 |