Název:
Halový turnaj v babytenisu
Datum:
11.-11.02.
Pořadatel:
TO SK Žamberk (350)
Kódové číslo:
906545
Dvorců+povrch:
2 kanadská antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
20
Prezentace
v So do 08:30 hod.


Kontaktní osoba:
Neugebauer Radek
:
Na Rozárce 983
:
564 01 Žamberk
Tel. (1):
737526964
E-mail:
tenis@zamberk.cz

Rozpis: společný turnaj chlapců a dívek

Poznámka pořadatele: ředitel turnaje, rozhodčí - Jakub Kulhánek 775 13 08 65

Z důvodu rozdělení turnaje na turnaj dívek a chlapců, mají chlapci prezentaci do 8:30 a dívky do 11:00.


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Škodová Jesika 30.03.2003 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
 
 
 
volná karta
02.11.2011 06:50:41
2.
Ptáček Petr 06.05.2003 TK Náchod
 
 
 
volná karta
02.11.2011 08:10:07
3.
Hudetz Michael 17.07.2004 TO SK Žamberk
 
 
 
volná karta
03.11.2011 14:45:58
4.
Typl Jáchym 26.06.2003 TK Česká Třebová, z.s.
 
 
 
volná karta
08.11.2011 20:55:25
5.
Macháček Jakub 14.03.2004 TK Choceň
 
 
 
volná karta
20.11.2011 19:36:09
6.
Hejcman Marek 16.07.2003 TC Nové Město n. Metují
 
 
 
volná karta
17.12.2011 08:29:33
7.
Doležal Tadeáš 12.03.2004 TK Dolní Dobrouč
 
 
 
volná karta
26.12.2011 11:48:40
8.
Harbich Miroslav 13.08.2003 TK Jeseník
 
 
 
volná karta
22.01.2012 21:56:42
9.
Kleštinec Filip 26.03.2003 TC Nové Město n. Metují
 
 
 
volná karta
29.01.2012 17:13:13
10.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé
 
 
 
volná karta
01.02.2012 22:40:29
11.
Pojezdalová Lucie 05.12.2004 SK Týniště nad Orlicí
 
 
 
volná karta
03.02.2012 16:26:31
12.
Švub Martin 28.01.2003 TK Česká Třebová, z.s.
 
 
 
volná karta
05.02.2012 07:20:31
13.
Blažková Lucie 11.12.2003 TK Česká Třebová, z.s.
 
 
 
volná karta
05.02.2012 10:43:10
14.
Šrajer Jan 11.09.2004 TK Česká Třebová, z.s.
 
 
 
volná karta
06.02.2012 18:14:04
15.
Kubínová Barbora 04.04.2003 SK Týniště nad Orlicí
 
 
 
volná karta
07.02.2012 22:47:00
16.
Kárník Dominik 25.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
 
 
volná karta
08.02.2012 08:12:34
17.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
 
 
 
volná karta
09.02.2012 10:13:52
18.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
volná karta
09.02.2012 13:54:37
19.
Bencová Kateřina 22.03.2004 TK Sparta Praha
 
 
 
volná karta
09.02.2012 13:55:13
20.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
 
 
 
volná karta
09.02.2012 18:02:16

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
odhlášeno hráčem
14.01.2012 09:28:05
2.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
odhlášeno hráčem
08.02.2012 19:01:32
3.
Pala Ondřej 13.07.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
 
 
 
odhlášeno hráčem
09.02.2012 10:37:08
4.
Křováková Michaela 09.09.2003 -
 
 
 
odhlášeno hráčem
09.02.2012 11:06:16