Název: |
O pohár Lucie Hradecké |
Datum: |
17.-17.12. |
Pořadatel: |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (400) |
Místo konání: |
Dolní Počernice |
Kódové číslo: |
906535 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 11:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Douděrová Petra |
U trati 468/21 | |
100 00 Praha | |
Tel. (1): |
603 332 519 |
E-mail: |
skola@tshradecka.cz |
Internet: |
www.tshradecka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hůlková Amálie | 17.04.2008 | TJ Radlice z.s. | volná karta | 01.11.2016 20:07:03 |
2. |
Tichá Julie | 28.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 02.11.2016 09:45:35 |
3. |
Kapusta Jakub | 04.02.2008 | TO Sokol Nehvizdy | volná karta | 06.11.2016 18:40:30 |
4. |
Douděrová Věra | 23.04.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 07.11.2016 20:02:24 |
5. |
Mráz Jakub | 17.05.2009 | TK Neridé | volná karta | 08.11.2016 14:40:14 |
6. |
Vališ Šimon | 16.02.2009 | TO Sokol Nehvizdy | volná karta | 14.11.2016 15:39:30 |
7. |
Čermáková Aneta | 23.11.2008 | Lokomotiva Praha | volná karta | 05.12.2016 17:39:54 |
8. |
Buchtel Denis | 18.10.2008 | TK Písnice | volná karta | 07.12.2016 12:47:23 |
9. |
Kejla Jakub | 14.04.2008 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 07.12.2016 20:29:42 |
10. |
Hrabánek Jan | 25.02.2009 | Slavoj Český Brod | volná karta | 10.12.2016 16:11:22 |
11. |
Hošpes Matyáš | 04.08.2008 | LTC Beroun, z.s. | volná karta | 10.12.2016 16:15:33 |
12. |
Kovář Jan | 22.03.2008 | TK Sparta Praha | volná karta | 12.12.2016 07:58:04 |
13. |
Kleibl Samuel | 25.05.2008 | F.H.TK Dobřichovice | volná karta | 14.12.2016 07:07:08 |
14. |
Nováková Laura | 24.10.2008 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 14.12.2016 11:54:08 |
15. |
Pňovská Anna | 24.08.2008 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 14.12.2016 12:20:06 |
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Jiráková Julie | 09.04.2008 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 07.12.2016 21:39:09 |
2. |
Blažková Klára | 05.01.2008 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | odhlášeno hráčem | 13.12.2016 19:44:06 |
3. |
Turek Daniel | 23.02.2008 | TJ LTC Poděbrady | odhlášeno hráčem | 14.12.2016 11:10:29 |
4. |
Fidler Tomáš | 03.07.2008 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 14.12.2016 22:48:42 |
5. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | odhlášeno pořadatelem | 16.12.2016 08:13:07 |