Název: |
I. ČLTK Praha Cup by Tecnifibre (střední kurt) |
Datum: |
11.-11.12. |
Pořadatel: |
I.ČLTK Praha (400) |
Kódové číslo: |
906527 |
Dvorců + povrch: |
3 NOVA SPORTS ULTRACUSHION U.S.A. |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
15 |
Prezentace v |
Ne do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Pecha Jan Ph.D. |
Ostrov Štvanice 38 | |
17000 Praha 7 | |
Tel. (1): |
721 663 118 |
E-mail: |
pecha@cltk.cz |
Internet: |
www.cltk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Havlíková Viktorie | 08.11.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | přijat | 02.11.2016 09:45:36 |
2. |
Krechler Daniel | 21.04.2009 | LTK Liberec | přijat | 03.11.2016 20:18:24 |
3. |
Irahola Natalie | 23.07.2009 | SK HAMR, z.s. | přijat | 05.11.2016 08:30:24 |
4. |
Benetková Jessica | 13.03.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | přijat | 08.11.2016 16:34:58 |
5. |
Černovický Jakub | 20.12.2008 | TK Neridé | přijat | 16.11.2016 16:07:30 |
6. |
Kafka Lukáš | 20.04.2009 | Lokomotiva Zdice | přijat | 20.11.2016 13:15:52 |
7. |
Eversfield Thomas | 07.01.2009 | TK Olymp Praha | přijat | 22.11.2016 10:48:29 |
8. |
Šebek Martin | 29.11.2009 | TK Olymp Praha | přijat | 22.11.2016 22:29:51 |
9. |
Rosolová Rozálie | 15.03.2010 | Lokomotiva Zdice | přijat | 23.11.2016 11:34:23 |
10. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | přijat | 23.11.2016 20:51:24 |
11. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | přijat | 23.11.2016 21:40:07 |
12. |
Růžička David | 26.02.2010 | Sport club Na Zámečku | přijat | 26.11.2016 15:39:16 |
13. |
Přáda Jaroslav | 01.07.2009 | TJ Spoje Praha | přijat | 02.12.2016 22:53:52 |
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Vališ Šimon | 16.02.2009 | TO Sokol Nehvizdy | odhlášeno hráčem | 01.11.2016 11:08:51 |
2. |
Košárko Filip | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 01.11.2016 19:42:42 |
3. |
Zerai Rayen | 17.03.2008 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 07.11.2016 14:35:30 |
4. |
Rat Daniel | 09.05.2008 | TENIS Klánovice | odhlášeno hráčem | 12.11.2016 10:50:12 |
5. |
Svobodová Jana | 01.08.2008 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 04.12.2016 10:43:12 |
6. |
Ford Taylor | 05.01.2008 | - | odhlášeno hráčem | 04.12.2016 21:34:13 |
7. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | odhlášeno hráčem | 08.12.2016 16:52:06 |
8. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno pořadatelem | 09.12.2016 10:24:00 |
9. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | odhlášeno pořadatelem | 09.12.2016 10:24:14 |
10. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 09.12.2016 10:24:37 |
11. |
Jusková Ema | 13.06.2009 | SK Aritma Praha | odhlášeno pořadatelem | 09.12.2016 10:24:48 |