Název: |
Sparta Head Babytenis Tour II - Z17 |
Datum: |
11.-11.12. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (400) |
Kódové číslo: |
906526 |
Dvorců+povrch: |
8 ULTRA CUSHION |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
70 |
Prezentace |
v Ne do 09:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
: |
Za Císařským mlýnem 2/1115 |
: |
17000 Praha 7 |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Internet: |
www.spartababytenis.cz |
Poznámka pořadatele: Turnaje Sparta Babytennis Tour jsou určeny pro hráče a hráčky do 9 let (ročník 2008 a 2009, případně mladší). Skládá se ze zimní a letní série, z nichž každá obsahuje 4 turnaje (zimní termíny 3.12.2016, 11.12.2016., 15.1.2017, 19.2.2017) a je zakončena závěrečným MASTERS 19.3.2017 (změna termínu Masters vyhrazena), do kterého postupuje 9 nejlepších děvčat a 9 nejlepších chlapců + jedna volná karta pořadatele v každé kategorii. Hraje se míčky 25% redukce. PREZENTACE Chlapci obyčejně do 9:00 PREZENTACE Dívky obyčejně do 12:30. Po ukončení prezentace následuje rozlosování hráčů do skupin. Z každé skupiny postupují dva hráči do závěrečného pavouka. O turnaj se po celou dobu starají 3 profesionální trenéři, kteří spolu komunikují přes vysílačky. Jde nám o to, aby děti dlouho nečekaly na své zápasy, v restauraci na plátně je online rozpis zápasů, kde je přehledně znázorněné, kde a kdy hráč hraje. Závěrečné MASTERS bývá dětem zpestřeno nevšedním přístupem - slavnostní zahájení, nástup a představení všech kvalifikovaných hráčů, tenisová exhibice s obřími raketami, společný oběd, rozhovory, videa, tipovací soutěž pro všechny hráče i rodiče a v neposlední řadě zakončení turnaje, kde každý zúčastněný hráč obdrží za předvedené výkony věcné ceny. Podrobné informace a výsledky najdete na www.spartababytenis.cz Těšíme se na Vaši účast.
---------------------------------------------------------------------------
V případě, že se turnaje nezúčastníte, prosím omlouvejte se.
Prezentace chlapci nejdéle do 8:30
Prezentace dívky nejdéle do 13:00 |
|
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Psota Jan |
20.03.2008 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
|
01.11.2016 00:28:10 |
2. |
Veškrna Tomáš |
07.03.2009 |
TK Spartak Jihlava |
|
|
|
|
01.11.2016 00:31:41 |
3. |
Linhart Adam |
19.06.2009 |
Sportovní centrum Linhart |
|
|
|
|
01.11.2016 00:49:14 |
4. |
Čank Tobiáš |
04.08.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
01.11.2016 01:03:47 |
5. |
Bartošová Barbora |
04.03.2008 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
|
|
|
|
01.11.2016 05:03:24 |
6. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
|
|
|
01.11.2016 06:28:52 |
7. |
Ladman Filip |
01.01.2009 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
01.11.2016 06:30:50 |
8. |
Čepelík Matouš |
08.03.2008 |
LTK Liberec |
|
|
|
|
01.11.2016 07:00:17 |
9. |
Klíma Max |
24.01.2008 |
SK Meteor Praha |
|
|
|
|
01.11.2016 07:05:08 |
10. |
Smetanová Lilian |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
|
|
|
|
01.11.2016 07:12:15 |
11. |
Červenka Matěj |
04.06.2008 |
TK Ústí n.Labem |
|
|
|
|
01.11.2016 07:13:54 |
12. |
Krejčová Tereza |
30.08.2008 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
|
01.11.2016 08:16:19 |
13. |
Skořepová Isabela |
17.02.2009 |
TK Znojmo |
|
|
|
|
01.11.2016 09:30:58 |
14. |
Veselá Barbora |
11.07.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
01.11.2016 10:07:39 |
15. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
01.11.2016 10:59:33 |
16. |
Novák Patrik |
18.11.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
01.11.2016 11:20:34 |
17. |
Šmejcký Jakub |
09.02.2008 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
01.11.2016 14:22:09 |
18. |
Krejčí Tomáš |
25.03.2009 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
01.11.2016 15:38:43 |
19. |
Hüblová Karolína |
19.06.2009 |
LTC Litvínov |
|
|
|
|
01.11.2016 17:49:52 |
20. |
Ječmínková Karolína |
16.03.2009 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
01.11.2016 18:31:38 |
21. |
Martínek Tobiáš |
05.06.2008 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
|
|
|
|
01.11.2016 20:08:55 |
22. |
Kovačková Alena |
13.06.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
02.11.2016 00:50:10 |
23. |
Dobiášová Vanessa |
09.01.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
02.11.2016 08:38:05 |
24. |
Jiroušková Monika |
31.01.2008 |
TK Neridé |
|
|
|
|
02.11.2016 09:10:10 |
25. |
Švajcrová Lucie |
20.07.2008 |
SK Matchball Česká Lípa |
|
|
|
|
02.11.2016 09:32:14 |
26. |
Těhníková Ester |
16.07.2008 |
TK Start Praha-Topolka |
|
|
|
|
02.11.2016 10:43:25 |
27. |
Jarolímková Nikol Marie |
15.03.2008 |
Sokol Říčany |
|
|
|
|
02.11.2016 11:13:17 |
28. |
Drbalová Linda |
30.06.2009 |
SK Meteor Praha |
|
|
|
|
02.11.2016 11:40:44 |
29. |
Fejka Matěj |
23.06.2009 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
|
02.11.2016 13:15:21 |
30. |
Mottlová Anna |
21.12.2008 |
CTA Rudná |
|
|
|
|
02.11.2016 15:11:51 |
31. |
Severýn Václav |
19.06.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
|
|
|
03.11.2016 08:12:49 |
32. |
Hloušek František |
19.05.2008 |
HTK Třebíč |
|
|
|
|
03.11.2016 08:16:02 |
33. |
Raková Viola |
07.06.2008 |
LTC Kolín |
|
|
|
|
03.11.2016 13:49:03 |
34. |
Krška Tomáš |
29.04.2009 |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
|
|
|
03.11.2016 16:02:57 |
35. |
Farajpourová Aileen |
16.07.2008 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
|
|
|
|
03.11.2016 18:56:12 |
36. |
Brückner David |
20.03.2008 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
03.11.2016 19:51:40 |
37. |
Škrlík Mathias |
19.02.2008 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
03.11.2016 20:10:43 |
38. |
Ševečková Valerie |
22.10.2008 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|
|
|
|
04.11.2016 09:20:02 |
39. |
Kusý Jakub |
06.05.2009 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
04.11.2016 09:31:22 |
40. |
PROCHÁZKA Adam |
29.03.2008 |
TK Neridé |
|
|
|
|
04.11.2016 11:22:16 |
41. |
Fojtů Lukas |
19.01.2008 |
TK Horní Měcholupy |
|
|
|
|
04.11.2016 17:55:15 |
42. |
Komínek Kryštof |
08.05.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
06.11.2016 11:33:08 |
43. |
Růžičková Tereza |
23.01.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
|
06.11.2016 15:55:20 |
44. |
Slavíková Barbora |
18.09.2008 |
TENIS VLAŠIM,z.s. |
|
|
|
|
06.11.2016 21:24:13 |
45. |
Sekerková Veronika |
03.09.2009 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
06.11.2016 22:40:03 |
46. |
Pokorný Gabriel |
19.12.2008 |
- |
|
|
|
|
06.11.2016 22:44:58 |
47. |
Nováková Laura |
24.10.2008 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
|
07.11.2016 11:03:08 |
48. |
Vrtílka Jakub |
10.08.2008 |
LTC Slovan Kladno |
|
|
|
|
07.11.2016 16:17:36 |
49. |
Polatová Natálie |
20.02.2008 |
TK Most |
|
|
|
|
07.11.2016 21:32:48 |
50. |
Haberkorn Luc |
09.06.2008 |
TC VŠ Praha |
|
|
|
|
08.11.2016 09:15:41 |
51. |
Havlová Anna |
11.01.2008 |
SK Aritma Praha |
|
|
|
|
08.11.2016 11:18:55 |
52. |
Mošková Natálie |
31.08.2008 |
LTK TEPLICE o.s. |
|
|
|
|
08.11.2016 17:09:06 |
53. |
ZAVŘEL JAROSLAV |
06.03.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
10.11.2016 21:25:01 |
54. |
Bratršovská Barbora |
14.03.2008 |
TK Lomnice n.Pop. |
|
|
|
|
10.11.2016 21:50:57 |
55. |
Vantuchová Aneta |
19.04.2009 |
LTC Houštka |
|
|
|
|
10.11.2016 22:49:25 |
56. |
Donald Natalie |
27.08.2008 |
TK Olymp Praha |
|
|
|
|
11.11.2016 09:35:10 |
57. |
Samsonová Laura |
10.03.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
11.11.2016 15:39:09 |
58. |
Švejcarová Marie |
14.05.2008 |
Tenis Semice a.s. |
|
|
|
|
12.11.2016 14:29:18 |
59. |
Kubešová Aneta |
03.07.2008 |
TK Vodní stavby Plzeň |
|
|
|
|
14.11.2016 13:47:57 |
60. |
Melicharová Kateřina |
18.03.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
16.11.2016 00:30:01 |
61. |
Melicharová Michaela |
09.06.2009 |
TK Neridé |
|
|
|
|
16.11.2016 00:34:24 |
62. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
16.11.2016 18:14:59 |
63. |
Opluštil Jakub |
21.05.2009 |
LTK Klatovy |
|
|
|
|
16.11.2016 19:54:34 |
64. |
Vaněk Daniel |
27.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
03.12.2016 09:09:22 |
65. |
Kotrc Aleš |
04.01.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
03.12.2016 15:54:45 |
66. |
Forejtková Eliška |
12.11.2008 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
|
04.12.2016 19:25:04 |
67. |
Freiberg Radim |
25.06.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
|
|
|
|
05.12.2016 19:52:29 |
68. |
Oktiabreva Alisa |
26.07.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
05.12.2016 21:38:40 |
69. |
Pabišková Natalie |
29.04.2009 |
LTK Liberec |
|
|
|
|
06.12.2016 08:39:50 |
70. |
Kovář Jan |
22.03.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
06.12.2016 17:31:22 |
71. |
Dejmek Adam Jan |
15.09.2008 |
SK Meteor Praha |
|
|
|
|
09.12.2016 12:08:09 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Zerai Rayen |
17.03.2008 |
TC Brno. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
07.11.2016 14:34:01 |
2. |
Wirgler Tomáš |
05.03.2009 |
TK Znojmo |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
21.11.2016 11:45:25 |
3. |
Sýkora Jan |
13.02.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
26.11.2016 17:19:11 |
4. |
Jireš Stanislav |
28.05.2008 |
- |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
01.12.2016 15:09:23 |
5. |
Šulc Matěj |
18.07.2009 |
Sokol Čimice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
03.12.2016 18:32:23 |
6. |
Raštica Jan |
19.03.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
04.12.2016 08:03:37 |
7. |
Hrubeš Jan |
05.09.2009 |
Sokol Čimice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
04.12.2016 17:56:32 |
8. |
Janoštík Lukáš |
02.02.2008 |
TC ESO Praha z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
05.12.2016 08:33:35 |
9. |
Švarc Prokop |
24.09.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
05.12.2016 23:05:54 |
10. |
Ploc Matouš |
14.11.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
07.12.2016 08:52:37 |
11. |
Čech Marek |
31.08.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
07.12.2016 10:10:10 |
12. |
Košárko Filip |
31.05.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
07.12.2016 19:12:47 |
13. |
Jiráková Julie |
09.04.2008 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
07.12.2016 21:39:06 |
14. |
Zíta Tomáš |
26.06.2008 |
LTC Houštka |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
08.12.2016 08:58:13 |
15. |
Čechová Natali |
24.05.2008 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
08.12.2016 17:32:56 |
16. |
Kohout JAN |
26.02.2008 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
09.12.2016 12:07:24 |
17. |
Krejčí Tobiáš |
17.10.2009 |
TJ Spoje Praha |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
09.12.2016 12:07:57 |
|