Český tenisový svaz
Název:
Chlapci -2. Sparta Head Babytenis Tour Z20
Datum:
08.-08.12.
Pořadatel:
TK Sparta Praha (400)
Kódové číslo:
906525
Dvorců + povrch:
8 ULTRA CUSHION
Míče:
Head
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Ne do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Riklová Alice
Za Císařským mlýnem 1115/2
170 00 Praha 7
Tel. (1):
608 811 366
E-mail:
ariklova@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Masters se koná 8.3.2020.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Dorazil Tadeáš 20.11.2011 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.  
01.11.2019 00:05:52
2.
Mikeš David 06.07.2012 TK SB Světlá n.Sáz.  
01.11.2019 00:15:01
3.
Horáček Filip 14.12.2011 TK Sparta Praha  
01.11.2019 08:54:43
4.
Hron Lukáš 13.03.2011 LTC Modřany 2005  
01.11.2019 09:04:45
5.
Jaroš Vojta 26.02.2011 LTK Liberec  
01.11.2019 11:36:40
6.
Fejka Štěpán 13.07.2011 TK Slavia Plzeň  
01.11.2019 14:09:03
7.
Janoušek Šimon 16.03.2011 TK Slavia Plzeň  
01.11.2019 14:51:26
8.
Rousek Jonáš 16.01.2011 ITS Tennis Club, z.s.  
02.11.2019 11:59:29
9.
Svoboda Filip 16.10.2011 TK Slavia Plzeň  
02.11.2019 13:14:55
10.
Zapletal Jindřich 16.05.2011 TK SK Dobrá Voda u Č.B.  
02.11.2019 20:26:10
11.
Michna Gabriel 06.07.2011 SK HAMR, z.s.  
02.11.2019 22:08:46
12.
Štěpánek Adam 26.04.2011 LTK Liberec  
03.11.2019 12:16:30
13.
Rak Denis 08.07.2011 LTC Kolín  
04.11.2019 08:04:40
14.
Šedivcová Liliana 15.09.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
04.11.2019 10:53:40
15.
Polášek Oliver 10.08.2011 TK Sokol Horní Počernice,p.s.  
04.11.2019 21:50:17
16.
Roček Eduard 31.01.2011 SK Aritma Praha  
05.11.2019 23:08:02
17.
Hovorka Hugo 21.04.2011 Sportclub Řevnice, z.s.  
06.11.2019 11:02:36
18.
Kafka Michal 22.05.2011 Lokomotiva Zdice  
07.11.2019 15:51:53
19.
Bělohlávek Petr 11.01.2011 Sportclub Řevnice, z.s.  
08.11.2019 22:19:59
20.
Hájek Petr 09.03.2011 SK HAMR, z.s.  
11.11.2019 21:18:52