Datum: |
18.-18.12. |
Pořadatel: |
TO SK Žamberk (350) |
Kódové číslo: |
906521 |
Dvorců + povrch: |
2 kanadská antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
12 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Neugebauer Radek |
Na Rozárce 983 | |
564 01 Žamberk | |
Tel. (1): |
737526964 |
E-mail: |
tenis@zamberk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dörreová Adéla | 28.09.2002 | Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | volná karta | 03.11.2010 18:50:03 |
2. |
Horálek Dominik | 04.02.2003 | TO SK Žamberk | volná karta | 03.11.2010 18:50:59 |
3. |
Dušková Adéla | 15.03.2003 | - | volná karta | 03.11.2010 19:30:58 |
4. |
Hudetz Filip | 04.01.2002 | TO SK Žamberk | volná karta | 03.11.2010 19:45:23 |
5. |
Šrámek Ondřej | 17.09.2002 | SK HIT Hradec Králové z.s. | volná karta | 03.11.2010 21:16:31 |
6. |
Jindrová Natálie | 24.10.2003 | SK HIT Hradec Králové z.s. | volná karta | 04.11.2010 10:48:49 |
7. |
Lukáš Břetislav | 09.02.2002 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 08.11.2010 19:32:46 |
8. |
Moravcová Adéla | 10.09.2003 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 08.11.2010 19:40:20 |
9. |
Horák František | 15.10.2002 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | volná karta | 22.11.2010 16:58:32 |
10. |
Maňour Kryštof | 07.02.2002 | TO SK Žamberk | volná karta | 03.12.2010 10:52:58 |
11. |
Faltusová Adéla | 25.01.2002 | TO SK Žamberk | volná karta | 08.12.2010 19:42:22 |
12. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kubíčková Nikita | 07.03.2002 | TO SK Žamberk | přijat do soutěže | 09.12.2010 19:05:22 |
2. |
Zavřel Lukáš | 15.06.2003 | TC Brno. | přijat do soutěže | 13.12.2010 20:28:08 |
3. |
Mádle Nicolas | 30.05.2002 | ŽLTC Brno | přijat do soutěže | 13.12.2010 20:30:59 |
4. |
Musil Mathias | 08.08.2002 | I.ČLTK Praha | přijat do soutěže | 17.12.2010 12:28:08 |
5. |
Krahulíková Tereza | 16.08.2003 | I.NTC Olomouc | přijat do soutěže | 17.12.2010 14:07:57 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Loskotová Radka | 30.11.2001 | Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | odhlášeno hráčem | 10.11.2010 18:42:04 |
2. |
Hlavsa Šimon | 03.05.2002 | TC Dvůr Králové, z.s. | odhlášeno hráčem | 10.12.2010 19:03:10 |
3. |
Sperátová Zuzana | 04.05.2003 | DTK Skuteč | odhlášeno hráčem | 15.12.2010 22:38:36 |
4. |
Pekař Zdeněk | 08.08.2002 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 16.12.2010 19:56:21 |
5. |
Čížek Daniel | 12.04.2002 | Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | odhlášeno hráčem | 17.12.2010 16:50:57 |