Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Přemyslovský Tomáš |
20.05.2009 |
TK Natali |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
01.11.2017 06:41:31 |
2. |
Fedor Jakub |
15.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
01.11.2017 19:12:39 |
3. |
Mičulka Šimon |
19.07.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
01.11.2017 21:31:08 |
4. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
02.11.2017 09:07:53 |
5. |
Holeňa Jakub |
29.10.2009 |
TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
02.11.2017 18:17:38 |
6. |
Kliment Matúš |
03.01.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
02.11.2017 22:13:24 |
7. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
03.11.2017 21:30:03 |
8. |
Samek Jakub |
12.03.2009 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
04.11.2017 18:21:21 |
9. |
Robenek Štěpán |
18.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
05.11.2017 22:36:52 |
10. |
Drlík David |
25.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
06.11.2017 17:54:37 |
11. |
Jányš Albert |
04.03.2009 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
07.11.2017 08:59:05 |
12. |
Vykoukal Albert |
05.10.2009 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
07.11.2017 09:01:37 |
13. |
Chromec Adam |
20.07.2010 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
07.11.2017 09:03:54 |
14. |
Polášek Petr |
02.07.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
08.11.2017 06:48:36 |
15. |
Tauš Zdeněk |
06.09.2009 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
09.11.2017 11:14:18 |
16. |
Frič Martin |
17.05.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
12.11.2017 18:25:46 |
17. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
14.11.2017 10:37:35 |
18. |
Franc Jakub |
26.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
16.11.2017 06:43:16 |
19. |
Kašpárek Tomáš |
06.07.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
22.11.2017 19:15:12 |
20. |
Caltík Sebastián |
09.02.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
23.11.2017 17:40:52 |
21. |
Slovák Petr |
21.02.2009 |
TK Natali |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
04.12.2017 19:52:46 |
22. |
Pelc Viktor |
13.03.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
04.12.2017 21:30:35 |
23. |
Pelc Alexander |
13.03.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
04.12.2017 21:33:42 |
24. |
Palacký Jakub |
06.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
06.12.2017 16:44:38 |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Piteráková Dominika |
08.12.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin |
01.11.2017 00:26:35 |
2. |
Hartingerová Sára |
02.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin |
01.11.2017 06:27:43 |
3. |
Myslivcová Lucie |
14.01.2009 |
TK Havířov, z.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin |
01.11.2017 07:55:27 |
4. |
Bečičková Laura |
25.08.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin |
02.11.2017 07:24:53 |
5. |
Přikrylová Kristýna |
10.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin |
02.11.2017 20:32:33 |
6. |
Smékalová Barbora |
14.01.2010 |
TK Milo Olomouc |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin |
03.11.2017 20:57:04 |
7. |
Šupová Kali |
31.07.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin |
05.11.2017 10:29:07 |
8. |
Dihlová Nela |
05.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin |
09.11.2017 20:34:14 |
9. |
Pohanková Adina |
08.02.2010 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin |
16.11.2017 21:40:40 |
10. |
Višňovská Vanessa |
28.01.2010 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin |
17.11.2017 10:22:25 |
11. |
Drozdová Ella |
17.05.2009 |
TC Ostrava Nová Ves |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin |
30.11.2017 19:31:04 |
12. |
Špitová Monika |
08.04.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin |
02.12.2017 21:13:32 |
13. |
Špůrková Adéla |
20.06.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin |
03.12.2017 16:09:05 |
14. |
Roiková Natalie |
06.02.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin |
04.12.2017 19:22:53 |
15. |
Minarovičová Nina |
31.05.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin |
06.12.2017 09:14:04 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Šnajdrová Lucie |
18.02.2009 |
ŽLTC Brno |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
01.11.2017 00:27:53 |
2. |
Němec Adam |
28.07.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
28.11.2017 16:43:11 |
3. |
Sýkora Ondřej |
26.04.2010 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
02.12.2017 13:48:37 |
4. |
Pešat Frantisek |
27.03.2009 |
SKT Frýdlant n.O. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin |
04.12.2017 17:03:08 |
5. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
08.12.2017 11:54:21 |
|