Název: |
WILSON CUP |
Datum: |
08.-09.12. |
Pořadatel: |
SK Tenis Tišnov (400) |
Kódové číslo: |
906514 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Kunický Zdeněk |
Ostrovec 1897 | |
666 01 Tišnov | |
Tel. (1): |
777 245 244 |
Tel. (2): |
732 638 831 |
E-mail: |
tenistisnov@seznam.cz |
Internet: |
tenis-tisnov.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dřevojanová Anežka | 14.11.2010 | HTK Třebíč | přijata do turnaje v neděli 9.12. | 01.11.2018 00:27:39 |
2. |
Filipi Dominika | 25.10.2010 | SK Tenis Tišnov | přijata do turnaje v neděli 9.12. | 01.11.2018 07:22:02 |
3. |
Škorpíková Natálie | 05.01.2011 | TO TJ Svitavy | přijata do turnaje v neděli 9.12. | 01.11.2018 07:58:45 |
4. |
Hladíková Emma | 19.03.2010 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | přijata do turnaje v neděli 9.12. | 02.11.2018 07:42:52 |
5. |
Bukalová Adriana | 30.11.2010 | SK Tenis Tišnov | přijata do turnaje v neděli 9.12. | 03.11.2018 09:29:16 |
6. |
Hudcová Eva | 11.10.2010 | Start Brno | přijata do turnaje v neděli 9.12. | 03.11.2018 14:43:05 |
7. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijata do turnaje v neděli 9.12. | 05.11.2018 14:15:26 |
8. |
Musilová Amélie | 17.06.2010 | SK Tenis Tišnov | přijata do turnaje v neděli 9.12. | 05.11.2018 14:59:53 |
9. |
Šmídová Karolína | 27.07.2010 | TK Zlín | přijata do turnaje v neděli 9.12. | 05.11.2018 19:03:43 |
10. |
Čoupková Aneta | 15.06.2010 | TC Brno. | přijata do turnaje v neděli 9.12. | 10.11.2018 08:28:45 |
11. |
Rychtářová Hana | 28.09.2010 | SK Tenis Tišnov | přijata do turnaje v neděli 9.12. | 13.11.2018 13:55:25 |
12. |
Hrdličková Terezie | 28.02.2010 | SK Tenis Tišnov | přijata do turnaje v neděli 9.12. | 13.11.2018 20:24:18 |
13. |
Landová Kateřina | 05.06.2010 | TC Brno. | přijata do turnaje v neděli 9.12. | 17.11.2018 13:14:28 |
14. |
Kočíková Bára | 22.09.2010 | SK Tenis Tišnov | přijata do turnaje v neděli 9.12. | 22.11.2018 19:32:12 |
15. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | přijata do turnaje v neděli 9.12. | 23.11.2018 09:10:45 |
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Staněk Dominik | 01.07.2010 | TC Brno. | přijat do turnaje v sobotu 8.12. | 01.11.2018 18:27:54 |
2. |
Pařízek Tomáš | 04.06.2010 | HTK Třebíč | přijat do turnaje v sobotu 8.12. | 02.11.2018 23:56:59 |
3. |
Hudec David | 11.10.2010 | Start Brno | přijat do turnaje v sobotu 8.12. | 03.11.2018 14:41:21 |
4. |
Holík Daniel | 17.01.2011 | LTC Velen Boskovice | přijat do turnaje v sobotu 8.12. | 05.11.2018 16:27:03 |
5. |
Krňávek Daniel | 02.03.2011 | TC Brno. | přijat do turnaje v sobotu 8.12. | 05.11.2018 21:48:55 |
6. |
Borák Lukáš | 11.03.2010 | ŽLTC Brno | přijat do turnaje v sobotu 8.12. | 08.11.2018 08:08:05 |
7. |
Sova David | 04.01.2010 | SK Tenis Tišnov | přijat do turnaje v sobotu 8.12. | 08.11.2018 08:45:47 |
8. |
Sypko Alexandr | 18.02.2010 | TC Brno. | přijat do turnaje v sobotu 8.12. | 21.11.2018 15:05:49 |
9. |
Janeček Filip | 26.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do turnaje v sobotu 8.12. | 02.12.2018 15:27:28 |
10. |
Šindelka Adam | 06.01.2010 | ŽLTC Brno | přijat do turnaje v sobotu 8.12. | 03.12.2018 15:06:31 |
11. |
Koc Rafael | 31.10.2011 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do turnaje v sobotu 8.12. | 03.12.2018 17:19:45 |
12. |
Cikánek Matěj | 06.01.2010 | SK Tenis Tišnov | přijat do turnaje v sobotu 8.12. | 04.12.2018 10:39:07 |
13. |
Dvořáček David | 02.10.2011 | ŽLTC Brno | přijat do turnaje v sobotu 8.12. | 07.12.2018 09:15:35 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Schmidová Nina | 13.10.2011 | TC BORS CLUB | odhlášeno hráčem | 26.11.2018 23:03:45 |
2. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 30.11.2018 18:30:15 |
3. |
Haruštiaková Dáša | 03.03.2011 | LTC Hodonín | odhlášeno hráčem | 02.12.2018 18:14:24 |
4. |
Zaťko Melisa | 08.10.2010 | ŽLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 04.12.2018 10:37:45 |
5. |
Schneebaum Andreas | 30.04.2010 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 05.12.2018 15:55:03 |
6. |
Lačňák Tobiáš | 17.02.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno pořadatelem | 07.12.2018 15:48:22 |