Název:
WINTER BABOLAT TOUR II
Datum:
17.-17.12.
Pořadatel:
TK TENNISPOINT FM (400)
Kódové číslo:
906511
Dvorců+povrch:
4 classic clay, grass
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v So do 07:30 hod.


Kontaktní osoba:
Ing. Vykoukal Jiří
:
Na Drahách 196
:
739 25 Sviadnov
Tel. (1):
602 718 364
E-mail:
jiri.vykoukal@seznam.cz
Internet:
www.tennispoint.cz

Rozpis: DÍVKY A CHLAPCI HRAJÍ SPOLEČNĚ

Poznámka pořadatele:
ADRESA HALY : HALA KROLSTAV, FRÝDEK-MÍSTEK (nad fotbalovým stadiónem "STOVKY", u restaurace "HRAD")
ULICE : OLBRACHTOVA
GPS : 49°41'51.722"N, 18°20'56.487"E


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK Havířov
 
 
 
 
04.11.2011 05:30:37
2.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
04.11.2011 18:03:33
3.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
 
 
06.11.2011 20:04:29
4.
Vybíral Albert 24.02.2003 TK TENNISPOINT FM
 
 
 
 
08.11.2011 17:15:34
5.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
 
 
08.11.2011 18:40:26
6.
Czudek Michael 13.10.2003 Beskydský tenisový klub
 
 
 
 
14.11.2011 09:26:31
7.
Pavlištíková Aneta 04.10.2003 SLOVAN HRANICE, z.s.
 
 
 
 
22.11.2011 17:31:44
8.
BARTUSEK Karolina 03.05.2003 -
 
 
 
 
26.11.2011 11:57:18
9.
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
27.11.2011 16:43:12
10.
Černý Jakub 27.06.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
 
 
29.11.2011 13:28:38
11.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
30.11.2011 10:36:33
12.
Otypka Matouš 12.02.2003 SK LAMA o.s.
 
 
 
 
01.12.2011 21:24:08
13.
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub
 
 
 
 
04.12.2011 17:59:16
14.
Zbořil Jan 14.06.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
 
04.12.2011 21:32:32
15.
Melicherík Tomáš 09.06.2004 TK Zlín
 
 
 
 
05.12.2011 09:45:54
16.
Rajnošek Vojtěch 10.10.2003 TC Ostrava Nová Ves
 
 
 
 
06.12.2011 12:03:28
17.
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub
 
 
 
 
07.12.2011 09:03:39
18.
Glocman Michal 27.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
 
07.12.2011 13:14:05
19.
Rozbrojová Klára 31.12.2003 TK Na Dolině o.s.
 
 
 
 
07.12.2011 21:21:24
20.
Šimek Ondřej 23.04.2003 TK TENNISPOINT FM
 
 
 
 
11.12.2011 22:26:28
21.
Hejlová Zuzana 08.02.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
 
 
13.12.2011 07:35:45
22.
Sochor Matyáš 01.06.2004 Slavoj Český Těšín
 
 
 
 
13.12.2011 07:36:35
23.
Vrba Lukáš 02.05.2003 TO TJ Nový Jičín
 
 
 
 
13.12.2011 11:28:51
24.
Planková Natalie 16.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
 
 
 
 
13.12.2011 14:33:56
25.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
 
 
 
 
14.12.2011 08:37:28
26.
Březina Adam 27.03.2003 TK TENNISPOINT FM
 
 
 
 
14.12.2011 11:51:11
27.
Lyčková Natálie 05.05.2003 TK ARBREX-OSTRAVA
 
 
 
 
15.12.2011 19:59:36
28.
Polášek Jan 24.02.2003 TC Kopřivnice
 
 
 
 
15.12.2011 21:11:08
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Chudějová Aneta 01.08.2003 Rožnovský tenisový klub
 
 
 
odhlášeno hráčem
09.12.2011 12:23:53
2.
Navrátilová Denisa 14.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
odhlášeno hráčem
12.12.2011 18:13:59
3.
Čech Vít 02.08.2003 SK LAMA o.s.
 
 
 
odhlášeno hráčem
16.12.2011 16:49:16