Název: |
JOKRA CUP |
Datum: |
02.-03.12. |
Pořadatel: |
TK Radegast (400) |
Kódové číslo: |
906506 |
Dvorců + povrch: |
3 taraflex |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
So do 07:55 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Kramoliš Josef |
Pod Strání 2834 | |
75661 Rožnov p. Radh. | |
Tel. (1): |
603 281 142 |
E-mail: |
josef@jokratour.cz |
Internet: |
tkradegast.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hanák Ondřej | 03.04.2009 | TK Zlín | hoši sobota | 01.11.2017 00:25:43 |
2. |
Přemyslovský Tomáš | 20.05.2009 | TK Natali | volná karta | 01.11.2017 06:30:35 |
3. |
Palacký Jakub | 06.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 01.11.2017 08:12:55 |
4. |
Frič Martin | 17.05.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 01.11.2017 09:52:16 |
5. |
Fedor Jakub | 15.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 01.11.2017 19:23:40 |
6. |
Poledna Matyáš | 02.04.2010 | TK Drnovice | volná karta | 01.11.2017 19:44:24 |
7. |
Mičulka Šimon | 19.07.2009 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 01.11.2017 21:26:51 |
8. |
Slovák Petr | 21.02.2009 | TK Natali | volná karta | 02.11.2017 10:37:11 |
9. |
Syryčanský Adam | 23.07.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 02.11.2017 17:44:46 |
10. |
Holeňa Jakub | 29.10.2009 | TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek | volná karta | 02.11.2017 18:15:40 |
11. |
Šipula David | 21.05.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 03.11.2017 16:04:19 |
12. |
Lošák Petr | 23.09.2009 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 03.11.2017 21:28:42 |
13. |
Rybka David | 16.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 05.11.2017 19:17:33 |
14. |
Rybka Jan | 16.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 05.11.2017 19:18:01 |
15. |
Horák Matěj | 16.11.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 05.11.2017 22:21:15 |
16. |
Čech Daniel | 21.06.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | volná karta | 06.11.2017 14:15:53 |
17. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 06.11.2017 17:49:38 |
18. |
Hanzal Šimon | 08.03.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | volná karta | 07.11.2017 23:19:03 |
19. |
Polášek Petr | 02.07.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | volná karta | 08.11.2017 06:47:57 |
20. |
Jányš Albert | 04.03.2009 | TK TENNISPOINT FM | volná karta | 08.11.2017 20:32:08 |
21. |
Dujka Dominik | 29.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 09.11.2017 22:51:38 |
22. |
Skopal Kristián | 12.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | sobota | 13.11.2017 09:32:44 |
23. |
Majc André | 25.09.2009 | TK Zlín | sobota | 26.11.2017 22:27:52 |
24. |
Vrba Jan | 20.03.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | sobota | 27.11.2017 15:14:42 |
25. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | sobota | 27.11.2017 20:09:51 |
26. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | sobota | 28.11.2017 16:40:51 |
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
|||
33. |
volná karta | volná karta |
|||
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
|||
37. |
volná karta | volná karta |
|||
38. |
volná karta | volná karta |
|||
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
|||
41. |
volná karta | volná karta |
|||
42. |
volná karta | volná karta |
|||
43. |
volná karta | volná karta |
|||
44. |
volná karta | volná karta |
|||
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Piteráková Dominika | 08.12.2009 | TK Na Dolině o.s. | přijata neděle | 01.11.2017 00:25:48 |
2. |
Hartingerová Sára | 02.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijata neděle | 01.11.2017 06:24:52 |
3. |
Roiková Natalie | 06.02.2009 | SK Vitality Slezsko o.s. | přijata neděle | 01.11.2017 07:04:00 |
4. |
Minarovičová Nina | 31.05.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijata neděle | 01.11.2017 08:22:55 |
5. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | přijata neděle | 01.11.2017 09:21:18 |
6. |
Bečičková Laura | 25.08.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | přijata neděle | 02.11.2017 07:22:30 |
7. |
Špůrková Adéla | 20.06.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | přijata neděle | 03.11.2017 12:32:40 |
8. |
Pohanková Adina | 08.02.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | přijata neděle | 03.11.2017 13:02:44 |
9. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijata neděle | 03.11.2017 16:06:13 |
10. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | přijata neděle | 03.11.2017 20:49:18 |
11. |
Kotoučková Vendula | 03.07.2009 | TK Na Dolině o.s. | přijata neděle | 04.11.2017 14:30:26 |
12. |
MIČOLOVÁ BEATA | 30.01.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | přijata neděle | 12.11.2017 19:13:05 |
13. |
Švidrnochová Sára | 16.06.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | přijata neděle | 14.11.2017 18:40:53 |
14. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | přijata neděle | 21.11.2017 08:54:47 |
15. |
Pospíšilová Nikola | 09.04.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijata neděle | 01.12.2017 14:06:53 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šnajdrová Lucie | 18.02.2009 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 01.11.2017 00:26:52 |
2. |
Šupová Kali | 31.07.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 26.11.2017 13:18:54 |
3. |
Hýlová Nikol | 20.09.2009 | TJ TO Sokol Stará Bělá | odhlášeno pořadatelem | 01.12.2017 05:38:09 |