Název: |
Sparta Head Babytenis Tour I - Z17 |
Datum: |
03.-03.12. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (400) |
Kódové číslo: |
906501 |
Dvorců+povrch: |
8 ULTRA CUSHION |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
70 |
Prezentace |
v So do 09:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
: |
Za Císařským mlýnem 2/1115 |
: |
17000 Praha 7 |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Internet: |
www.spartababytenis.cz |
Poznámka pořadatele: Turnaje Sparta Babytennis Tour jsou určeny pro hráče a hráčky do 9 let (ročník 2008 a 2009, případně mladší). Skládá se ze zimní a letní série, z nichž každá obsahuje 4 turnaje (zimní termíny 3.12.2016, 11.12.2016., 15.1.2017, 19.2.2017) a je zakončena závěrečným MASTERS 19.3.2017 (změna termínu Masters vyhrazena), do kterého postupuje 9 nejlepších děvčat a 9 nejlepších chlapců + jedna volná karta pořadatele v každé kategorii. Hraje se míčky 25% redukce. PREZENTACE Chlapci obyčejně do 8:45 PREZENTACE Dívky obyčejně do 13:00. Po ukončení prezentace následuje rozlosování hráčů do skupin. Z každé skupiny postupují dva hráči do závěrečného pavouka. O turnaj se po celou dobu starají 3 profesionální trenéři, kteří spolu komunikují přes vysílačky. Jde nám o to, aby děti dlouho nečekaly na své zápasy, v restauraci na plátně je online rozpis zápasů, kde je přehledně znázorněné, kde a kdy hráč hraje. Závěrečné MASTERS bývá dětem zpestřeno nevšedním přístupem - slavnostní zahájení, nástup a představení všech kvalifikovaných hráčů, tenisová exhibice s obřími raketami, společný oběd, rozhovory, videa, tipovací soutěž pro všechny hráče i rodiče a v neposlední řadě zakončení turnaje, kde každý zúčastněný hráč obdrží za předvedené výkony věcné ceny. Podrobné informace a výsledky najdete na www.spartababytenis.cz Těšíme se na Vaši účast.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Přijímáme všechny přihlášené hráče.
V případě, že se turnaje nezúčastníte, prosím omlouvejte se.
Prezentace chlapci nejdéle do 8:45
Prezentace dívky nejdéle do 13:00 |
|
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šulc Matěj |
18.07.2009 |
Sokol Čimice |
|
|
|
|
01.11.2016 00:09:17 |
2. |
Psota Jan |
20.03.2008 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
|
01.11.2016 00:26:56 |
3. |
Veškrna Tomáš |
07.03.2009 |
TK Spartak Jihlava |
|
|
|
|
01.11.2016 00:31:26 |
4. |
Linhart Adam |
19.06.2009 |
Sportovní centrum Linhart |
|
|
|
|
01.11.2016 00:46:48 |
5. |
Čank Tobiáš |
04.08.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
01.11.2016 01:03:10 |
6. |
Bartošová Barbora |
04.03.2008 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
|
|
|
|
01.11.2016 05:01:02 |
7. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
|
|
|
01.11.2016 06:27:34 |
8. |
Čepelík Matouš |
08.03.2008 |
LTK Liberec |
|
|
|
|
01.11.2016 06:59:24 |
9. |
Klíma Max |
24.01.2008 |
SK Meteor Praha |
|
|
|
|
01.11.2016 07:04:37 |
10. |
Smetanová Lilian |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
|
|
|
|
01.11.2016 07:10:28 |
11. |
Červenka Matěj |
04.06.2008 |
TK Ústí n.Labem |
|
|
|
|
01.11.2016 07:11:55 |
12. |
Čech Marek |
31.08.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
01.11.2016 07:24:55 |
13. |
Krejčová Tereza |
30.08.2008 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
|
01.11.2016 08:15:41 |
14. |
Skořepová Isabela |
17.02.2009 |
TK Znojmo |
|
|
|
|
01.11.2016 09:25:13 |
15. |
Šmejcký Jakub |
09.02.2008 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
01.11.2016 14:21:36 |
16. |
Mottlová Anna |
21.12.2008 |
CTA Rudná |
|
|
|
|
01.11.2016 15:33:39 |
17. |
Krejčí Tomáš |
25.03.2009 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
01.11.2016 15:36:28 |
18. |
Hüblová Karolína |
19.06.2009 |
LTC Litvínov |
|
|
|
|
01.11.2016 17:48:12 |
19. |
Ječmínková Karolína |
16.03.2009 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
01.11.2016 18:28:49 |
20. |
Martínek Tobiáš |
05.06.2008 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
|
|
|
|
01.11.2016 20:04:50 |
21. |
Kovačková Alena |
13.06.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
02.11.2016 00:43:51 |
22. |
Dobiášová Vanessa |
09.01.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
02.11.2016 08:37:15 |
23. |
Švajcrová Lucie |
20.07.2008 |
SK Matchball Česká Lípa |
|
|
|
|
02.11.2016 09:31:10 |
24. |
Jarolímková Nikol Marie |
15.03.2008 |
Sokol Říčany |
|
|
|
|
02.11.2016 11:12:05 |
25. |
Drbalová Linda |
30.06.2009 |
SK Meteor Praha |
|
|
|
|
02.11.2016 11:39:12 |
26. |
Krejčí Tobiáš |
17.10.2009 |
TJ Spoje Praha |
|
|
|
|
02.11.2016 12:35:33 |
27. |
Fejka Matěj |
23.06.2009 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
|
02.11.2016 13:14:05 |
28. |
Severýn Václav |
19.06.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
|
|
|
02.11.2016 17:23:24 |
29. |
Šidlík Jan |
07.04.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
|
|
|
|
02.11.2016 18:35:53 |
30. |
Svobodová Jana |
01.08.2008 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
02.11.2016 20:06:18 |
31. |
Jirousková Karoline |
27.03.2008 |
Lokomotiva Praha |
|
|
|
|
02.11.2016 21:14:27 |
32. |
Raková Viola |
07.06.2008 |
LTC Kolín |
|
|
|
|
03.11.2016 13:47:57 |
33. |
Krška Tomáš |
29.04.2009 |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
|
|
|
03.11.2016 16:00:43 |
34. |
Škrlík Mathias |
19.02.2008 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
03.11.2016 20:09:41 |
35. |
Raštica Jan |
19.03.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
04.11.2016 08:50:50 |
36. |
Kusý Jakub |
06.05.2009 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
04.11.2016 09:30:55 |
37. |
Fojtů Lukas |
19.01.2008 |
TK Horní Měcholupy |
|
|
|
|
04.11.2016 17:50:06 |
38. |
Jiroušková Monika |
31.01.2008 |
TK Neridé |
|
|
|
|
04.11.2016 23:27:54 |
39. |
Brückner David |
20.03.2008 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
05.11.2016 17:48:48 |
40. |
Komínek Kryštof |
08.05.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
06.11.2016 11:30:02 |
41. |
Růžičková Tereza |
23.01.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
|
06.11.2016 15:53:53 |
42. |
Slavíková Barbora |
18.09.2008 |
TENIS VLAŠIM,z.s. |
|
|
|
|
06.11.2016 21:20:12 |
43. |
Vrtílka Jakub |
10.08.2008 |
LTC Slovan Kladno |
|
|
|
|
07.11.2016 08:44:07 |
44. |
Švarc Prokop |
24.09.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
07.11.2016 12:27:26 |
45. |
Ploc Matouš |
14.11.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
|
|
|
|
07.11.2016 19:01:23 |
46. |
Polatová Natálie |
20.02.2008 |
TK Most |
|
|
|
|
07.11.2016 21:32:18 |
47. |
Haberkorn Luc |
09.06.2008 |
TC VŠ Praha |
|
|
|
|
08.11.2016 09:13:27 |
48. |
Havlová Anna |
11.01.2008 |
SK Aritma Praha |
|
|
|
|
08.11.2016 11:31:21 |
49. |
Paštiková Julie |
31.05.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
09.11.2016 11:48:11 |
50. |
Freiberg Radim |
25.06.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
|
|
|
|
10.11.2016 16:44:21 |
51. |
ZAVŘEL JAROSLAV |
06.03.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
10.11.2016 21:23:44 |
52. |
Vantuchová Aneta |
19.04.2009 |
LTC Houštka |
|
|
|
|
10.11.2016 22:39:19 |
53. |
Donald Natalie |
27.08.2008 |
TK Olymp Praha |
|
|
|
|
11.11.2016 09:34:01 |
54. |
Samsonová Laura |
10.03.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
11.11.2016 15:34:36 |
55. |
Bratršovská Barbora |
14.03.2008 |
TK Lomnice n.Pop. |
|
|
|
|
11.11.2016 20:50:28 |
56. |
Kotrc Aleš |
04.01.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
13.11.2016 14:28:45 |
57. |
Forejtková Eliška |
12.11.2008 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
|
13.11.2016 14:31:33 |
58. |
Beneš Dominik |
10.04.2009 |
SK Matchball Česká Lípa |
|
|
|
|
14.11.2016 06:00:46 |
59. |
Melicharová Michaela |
09.06.2009 |
TK Neridé |
|
|
|
|
16.11.2016 00:33:45 |
60. |
Opluštil Jakub |
21.05.2009 |
LTK Klatovy |
|
|
|
|
16.11.2016 19:50:34 |
61. |
Těhníková Ester |
16.07.2008 |
TK Start Praha-Topolka |
|
|
|
|
27.11.2016 20:13:18 |
62. |
Hrubeš Jan |
05.09.2009 |
Sokol Čimice |
|
|
|
|
28.11.2016 16:27:12 |
63. |
Dirlbeck Isabelle |
11.05.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
|
|
|
29.11.2016 10:55:32 |
64. |
Veselá Barbora |
11.07.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
|
30.11.2016 09:27:55 |
65. |
Podracká Agáta |
20.07.2008 |
Tenis klub Nýrsko |
|
|
|
|
30.11.2016 11:34:43 |
66. |
Dejmek Adam Jan |
15.09.2008 |
SK Meteor Praha |
|
|
|
|
02.12.2016 10:14:18 |
67. |
Oktiabreva Alisa |
26.07.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
02.12.2016 16:10:15 |
68. |
Melicharová Kateřina |
18.03.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
02.12.2016 16:10:58 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Zdeňková Anna |
25.03.2009 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
01.11.2016 11:42:54 |
2. |
Košárko Filip |
31.05.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
01.11.2016 19:41:17 |
3. |
Ševečková Valerie |
22.10.2008 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
04.11.2016 12:09:40 |
4. |
Zerai Rayen |
17.03.2008 |
TC Brno. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
07.11.2016 07:26:07 |
5. |
Mošková Natálie |
31.08.2008 |
LTK TEPLICE o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
18.11.2016 21:39:43 |
6. |
Norlin Ella |
18.01.2008 |
Tenis Cibulka |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
22.11.2016 18:11:44 |
7. |
Sýkora Jan |
13.02.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
26.11.2016 17:15:35 |
8. |
Přáda Jaroslav |
01.07.2009 |
TJ Spoje Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
26.11.2016 22:05:40 |
9. |
Rojíček Daniel |
30.01.2008 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
28.11.2016 18:02:38 |
10. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
29.11.2016 22:01:17 |
11. |
Kohout JAN |
26.02.2008 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
29.11.2016 22:13:41 |
12. |
PROCHÁZKA Adam |
29.03.2008 |
TK Neridé |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
30.11.2016 08:36:53 |
13. |
Jireš Stanislav |
28.05.2008 |
- |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
02.12.2016 10:11:38 |
14. |
Žoldáková Denisa |
01.01.2008 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
02.12.2016 10:12:41 |
15. |
Bezděková Nicol |
13.04.2008 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
02.12.2016 10:12:58 |
16. |
Novák Patrik |
18.11.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
02.12.2016 10:13:59 |
17. |
Kovačková Jana |
13.06.2010 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
02.12.2016 16:09:25 |
|