Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | severomoravský | Datum: | 12.-14.05. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Slaměníková Marie | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pavlišová Ellen | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Taxová Victoria | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Harajda Ema | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Hanáková Amálie | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Macurová Hana | | | | | | |
| | | | | | |
Žingorová Adéla | | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ondrášková Karolína | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Cháňová Laura | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Machačová Zuzana | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Nosková Eliška | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Huťková Valerie | | | | | | |
| | | | | | |
Denková Adéla | | | | | 6:7, 6:2, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havlová Nela | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Zichlarzová Vanesa | 6:1, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Šimečková Lucie | | | 6:3, 6:7, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Klar Veronika | 7:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Piteráková Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
Štveráková Terezie | | | | 6:1, 7:6 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zuzaníková Kateřina | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kubná Anna | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Sýkorová Anežka | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Martináková Adéla | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Ticháčková Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Káňová Barbora | | | | | | 6:2, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Božoňová Viktorie Anna | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Eliášová Veronika | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Vaňková Tereza | | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Felux Charlotte | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kudělková Victoria | | | | | | |
| | | | | | |
Fukalová Kateřina | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zemanová Adéla | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Řeřuchová Ines | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Rysová Amálie | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Knápková Tereza | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Navrátilová Liliana | | | | | | |
| | | | | | |
Krutilová Tereza | | | | | 6:3, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Paštiková Julie | | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Polčáková Valerie | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Ludvová Anna | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Branná Sára | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Janošková Amálie | | | | | | |
| | | | | | |
Chromcová Adéla | | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Motyková Adéla | | 6:3, 3:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Fichnová Adéla | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Polášková Nikol | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Gaždová Nikol | 7:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Slováčková Klára | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Slaměníková Marie | 46 | 30 | Slováčková Klára | 73 | 25 | Navrátilová Liliana | 76 | 25 | Denková Adéla | 82 | 25 | Káňová Barbora | 101 | 20 | Huťková Valerie | 111 | 20 | Ticháčková Eliška | 117 | 20 | Krutilová Tereza | 126 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 180 |
Kódové číslo akce: 812970 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Miketová Amálie | 06.09.2007 | SK JC Sport Opava | Klimánková Stella | 06.06.2007 | TK TENNISPOINT FM | Řezáčová Leontýna | 20.02.2008 | TK Hlučín |
|