Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
východočeský (P - 300)
Místo konání:
TK Ústí nad Orlicí
Kódové číslo:
816920
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Herník Tomáš
Lhotka 188
560 02 Česká Třebová
Tel. (1):
777 645 721
E-mail:
tomas.hernik@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace do turnaje je v pátek 12.6 mezi 17.00-19.00 hod formou sms na tel. číslo 777645721 (bude potvrzeno přijetí sms). Poté bude rozlosováno a nejpozději ve 20.30 bude rozpis i s pořadím zápasů zveřejněn v IS cztenis.
Hrací systém: DVOUHRA- 3. set supertiebreak, ČTYŘHRA- NO-AD, 3. set supertiebreak Vítěz dvouhry bude nominován na MČR jednotlivců v dané kategorii.
T. Herník - rozhodčí turnaje
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrdinová Sofie 06.03.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
81
25
 
volná karta
17.05.2020 10:17:36
2.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
 
volná karta
12.05.2020 20:08:12
3.
Snášilová Nikola 10.06.2008 TO TJ Svitavy
174
12
 
volná karta
31.05.2020 13:42:02
4.
Bienias Agata 11.11.2008 TK SB Světlá n.Sáz.
200
12
 
volná karta
18.05.2020 16:31:12
5.
Šedivá Anna 20.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
220
12
 
volná karta
17.05.2020 13:41:51
6.
Reichlová Alžběta 03.01.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
220
12
 
volná karta
22.05.2020 12:53:05
7.
Dubovská Anna 03.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
220
12
 
volná karta
23.05.2020 00:02:47
8.
Hochmanová Barbora 07.10.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
252
12
 
volná karta
24.05.2020 16:25:02
9.
Čevorová Nela 15.05.2009 TO SK Žamberk
283
9
 
volná karta
17.05.2020 13:48:11
10.
Venclová Magdaléna 21.04.2008 TO SK Žamberk
299
9
 
volná karta
12.05.2020 20:23:21
11.
Schovancová Alena 27.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
303
9
 
volná karta
18.05.2020 19:18:50
12.
Haviárová Vanesa 01.10.2009 TK SB Světlá n.Sáz.
315
9
 
volná karta
22.05.2020 18:34:45
13.
Mertlíková Lucie 13.05.2008 TK Česká Skalice
318
9
 
volná karta
01.06.2020 10:19:54
14.
Čiperová Eliška 07.09.2008 TK Choceň
329
9
 
volná karta
13.05.2020 20:39:18
15.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
354
9
 
volná karta
28.05.2020 17:57:44
16.
Nálevková Barbora 07.05.2008 Tenisový klub Eden
363
9
 
volná karta
18.05.2020 13:38:35
17.
Kubátová Lucie 03.01.2008 LTC Pardubice
366
9
 
volná karta
31.05.2020 11:15:54
18.
Hönigová Adéla 02.06.2009 LTC Pardubice
383
9
 
volná karta
31.05.2020 15:34:51
19.
Hájková Anna 01.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
435
6
 
volná karta
17.05.2020 12:45:34
20.
Zběhlíková Ema 05.10.2009 Tenisový klub Eden
474
6
 
volná karta
24.05.2020 15:59:22
21.
Rybičková Karolína 19.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
483
6
 
volná karta
26.05.2020 14:13:14
22.
Macháčková Sabina 15.06.2009 SK Týniště nad Orlicí
507
6
 
volná karta
24.05.2020 20:17:27
23.
Marešová Nela 17.06.2009 TK Hlinsko
523
6
 
volná karta
21.05.2020 15:30:38
24.
Rolencová Sofie 23.06.2008 TK Choceň
529
6
 
volná karta
27.05.2020 14:40:22
25.
Polášková Alena 20.04.2008 Lokomotiva Trutnov
582
6
 
volná karta
24.05.2020 16:14:42
26.
Zajícová Radka 08.11.2008 LTC Vysoké Mýto
623
4
 
volná karta
19.05.2020 22:05:24
27.
Dostálová Šárka 15.06.2009 Spartak Polička
659
4
 
volná karta
12.05.2020 20:50:25
28.
Halamová Natálie 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
716
4
 
volná karta
12.05.2020 11:55:47
29.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko
1227
1
 
volná karta VčOTS
11.05.2020 19:46:23
30.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
volná karta VčOTS
11.05.2020 20:47:42
31.
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
volná karta pořadatele
12.05.2020 09:42:25
32.
Košková Aneta 19.07.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1227
1
 
volná karta pořadatele
12.05.2020 11:29:52

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Roubova Adéla 01.02.2008 LTC Pardubice
795
4
 
 
02.06.2020 21:37:29
2.
Halamová Lucie 12.07.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1227
1
 
 
12.05.2020 11:57:29
3.
Hrabálková Lucie 26.04.2010 LTC Vysoké Mýto
1227
1
 
 
12.05.2020 17:46:44
4.
Říhová Nikola 04.03.2010 SK Týniště nad Orlicí
1227
1
 
 
15.05.2020 15:16:35
5.
Kánská Alžběta 08.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
 
22.05.2020 14:37:41
6.
Čechová Magdalena 03.11.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
 
31.05.2020 20:06:20
7.
Indrová Noemi 25.11.2009 Nespin, z.s.
1227
1
 
 
01.06.2020 16:27:07
8.
Říhová Jitka 14.10.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
1227
1
 
 
04.06.2020 08:12:16

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kotová Sofie 29.07.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
odhlášeno hráčem
04.06.2020 16:10:19
2.
Goláňová Leona 02.01.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1227
1
 
odhlášeno hráčem
05.06.2020 10:13:24
3.
Mudrochová Laura 19.08.2010 TO TJ Tesla Pardubice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
05.06.2020 10:16:35
4.
Kučerová Andrea 17.01.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
06.06.2020 15:37:08
5.
Červenková Nikita 25.04.2010 Tenisový klub Eden
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
07.06.2020 12:00:07
6.
Vobořilová Anna 27.08.2008 TO TJ Tesla Pardubice
57
30
 
odhlášeno hráčem
10.06.2020 10:49:53
7.
Čapounová Michaela 28.10.2008 TO TJ Tesla Pardubice
258
9
 
odhlášeno hráčem
11.06.2020 20:33:39