Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
18.-20.05.
Pořadatel:
východočeský (P - 200)
Místo konání:
Ústí nad Orlicí
Kódové číslo:
816920
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Herník Tomáš
Lhotka 188
560 02 Česká Třebová
Tel. (1):
777 645 721
E-mail:
tomas.hernik@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Pro veškeré info ohledně turnaje volejte hlavního rozhodčího Luboše Šilara tel. 604 938 711.

Prezentace formou SMS na tel. 604 938 711 (nevolejte) v pátek 17.5. v čase 17.00 - 19.00 hod. Bude potvrzeno přijetí sms. Poté bude rozlosováno v klubovně TK a nejpozději ve 20.00 hod bude hrací plán vyvěšen v IS ČTS.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
64
25
 
volná karta
21.03.2019 19:49:52
2.
Rakoušová Kateřina 11.09.2007 TK Hlinsko
68
25
 
volná karta
30.03.2019 12:18:44
3.
Vobořilová Anna 27.08.2008 TO TJ Tesla Pardubice
115
15
 
volná karta
06.04.2019 09:47:13
4.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 Tenisová akademie Siesta resort
119
15
 
volná karta
17.03.2019 07:43:35
5.
Herníková Eliška 08.01.2007 TK Česká Třebová, z.s.
138
15
 
volná karta
15.03.2019 17:50:15
6.
Divilová Sára 30.01.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
164
15
 
volná karta
17.03.2019 12:44:49
7.
Chrisstoffels Floortje 08.06.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
185
12
 
volná karta
25.03.2019 17:22:34
8.
Ševcová Barbora 02.10.2007 TK Kvasiny
194
12
 
volná karta
15.03.2019 07:23:24
9.
Crhová Charlene 06.06.2008 TK Česká Třebová, z.s.
217
12
 
volná karta
21.03.2019 23:03:47
10.
Ševečková Valerie 22.10.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
219
12
 
volná karta
19.03.2019 19:51:46
11.
Vašáková Martina 15.05.2007 TK Pernštýn 1897 Pardubice
249
12
 
volná karta
17.03.2019 18:23:03
12.
Hrdinová Sofie 06.03.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
259
9
 
volná karta
22.03.2019 12:35:11
13.
Hochmanová Barbora 07.10.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
418
6
 
volná karta
26.03.2019 19:19:35
14.
Reichlová Alžběta 03.01.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
452
6
 
volná karta
15.03.2019 19:32:42
15.
Sulková Karolína 02.10.2007 Tenisový klub Eden
557
6
 
volná karta
01.05.2019 20:46:04
16.
Venclová Magdaléna 21.04.2008 TO SK Žamberk
608
4
 
volná karta
06.05.2019 19:35:11
17.
Horáková Běla 18.02.2008 TO TJ Tesla Pardubice
621
4
 
volná karta
14.05.2019 08:37:14
18.
Navrátilová Žaneta 05.10.2007 Spartak Polička
645
4
 
volná karta
04.05.2019 13:25:06
19.
Čapounová Michaela 28.10.2008 TO TJ Tesla Pardubice
652
4
 
volná karta
19.03.2019 22:05:42
20.
Klodnerová Adéla 05.08.2007 TO TJ Tesla Pardubice
693
4
 
volná karta
25.03.2019 20:03:53
21.
Vlčková Sára 18.01.2007 Lokomotiva Trutnov
715
4
 
volná karta
01.05.2019 18:08:39
22.
Mohoutová Anna 16.04.2007 TO TJ Tesla Pardubice
818
4
 
volná karta
25.03.2019 21:37:37
23.
Hájková Anna 01.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
1270
1
 
volná karta
15.03.2019 00:06:24
24.
Hlinčíková Nikola 07.05.2009 LTC Vysoké Mýto
1270
1
 
volná karta
15.03.2019 08:26:11
25.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
1270
1
 
volná karta
15.03.2019 09:46:47
26.
Šedivá Anna 20.02.2009 LTC Vysoké Mýto
1270
1
 
volná karta
15.03.2019 13:20:20
27.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
1270
1
 
volná karta
15.03.2019 17:00:13
28.
Macháčková Sabina 15.06.2009 SK Týniště nad Orlicí
1270
1
 
volná karta
16.03.2019 06:32:51
29.
Vinařová Ludmila 02.11.2009 TO TJ Tesla Pardubice
1270
1
 
volná karta
16.03.2019 15:57:32
30.
Nečasová Nikol 18.06.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1270
1
 
volná karta
16.03.2019 16:45:56
31.
Pospíšilová Anna Milada 21.11.2009 Sokol Rosice n/Labem
1270
1
 
volná karta
25.03.2019 08:42:13
32.
Čevorová Nela 15.05.2009 TO SK Žamberk
1270
1
 
volná karta
24.04.2019 17:32:09
33.
Schovancová Alena 27.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
1270
1
 
volná karta
08.05.2019 08:04:18
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
31.03.2019 07:12:56
2.
Zběhlíková Ema 05.10.2009 TK Holice
1270
1
 
odhlášeno hráčem
02.04.2019 16:14:50
3.
Dubovská Anna 03.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
365
9
 
odhlášeno hráčem
29.04.2019 08:22:15
4.
Snášilová Nikola 10.06.2008 TK Česká Třebová, z.s.
229
12
 
odhlášeno hráčem
07.05.2019 13:50:34
5.
Kindlová Denisa 13.07.2007 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
534
6
 
odhlášeno hráčem
10.05.2019 19:21:55
6.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
181
15
 
IS: kolizní přihláška
11.05.2019 12:00:07
7.
Malinová Natálie 22.04.2008 TO TJ Tesla Pardubice
640
4
 
odhlášeno pořadatelem
13.05.2019 10:35:34
8.
Dovrtělová Eliška 14.03.2007 Tenisový klub Eden
437
6
 
odhlášeno hráčem
14.05.2019 22:03:24
9.
Kubešová Linda Marie 22.02.2007 TO TJ Tesla Pardubice
371
9
 
odhlášeno hráčem
17.05.2019 13:39:10
10.
Uhlířová Veronika 24.05.2007 Spartak Polička
230
12
 
odhlášeno hráčem
17.05.2019 15:37:51