Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
18.-20.05.
Pořadatel:
západočeský (P)
Místo konání:
TK Škoda Plzeň
Kódové číslo:
816880
Dvorců + povrch:
11 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Hrdina Jiří
Pod Košutkou 16
323 17 Plzeň
Tel. (1):
603572023
Tel. (2):
737862499
E-mail:
tkskodaplzen@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

!!! Adresa kurtů - Luční 60a, 301 00 Plzeň - Roudná !!!
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
27
45
 
 
25.04.2019 20:23:09
2.
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň
74
25
 
 
29.04.2019 14:49:44
3.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
84
20
 
 
07.05.2019 21:28:27
4.
Veselá Michaela 14.07.2007 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
107
20
 
 
13.05.2019 08:38:47
5.
Nováková Laura 24.10.2008 TK Slavia Plzeň
182
12
 
 
10.04.2019 15:20:07
6.
Lepková Simona 31.12.2007 TK Škoda Plzeň z.s.
212
12
 
 
02.05.2019 20:42:14
7.
Kubešová Aneta 03.07.2008 TK Slavia Plzeň
277
9
 
 
03.05.2019 22:27:21
8.
Hessová Adriana 10.11.2008 Tenisklub Cheb
303
9
 
 
02.04.2019 16:01:13
9.
Samešová Nella 25.03.2008 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota
324
9
 
 
08.04.2019 09:32:29
10.
Těšínská Klárka 10.10.2008 Tenis klub Nýrsko
350
9
 
 
04.04.2019 18:49:46
11.
Bezděková Nicol 13.04.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
381
9
 
 
14.05.2019 08:58:25
12.
Hrabalová Adéla 19.08.2007 LTK Klatovy
429
6
 
 
16.03.2019 08:52:32
13.
Pátková Viktorie 20.12.2007 TCG Karlovy Vary
528
6
 
 
14.05.2019 08:54:38
14.
Mrázková Amálie 11.12.2007 Dioss Nýřany
842
4
 
 
19.03.2019 20:29:09
15.
Tofi Vanessa 14.01.2008 TCG Karlovy Vary
896
4
 
 
28.03.2019 21:20:31
16.
Havlovicová Emma 06.04.2007 LTC Domažlice
936
3
 
 
15.05.2019 12:49:56
17.
Hlavatá Jolana 06.05.2008 LTC Domažlice
956
3
 
 
18.03.2019 14:10:15
18.
Brhlíková Michaela 13.06.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1031
3
 
 
17.05.2019 17:25:37
19.
Česalová Nicol 04.04.2008 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
1107
3
 
 
29.04.2019 12:10:49
20.
Žlůvová Matylda 05.01.2008 TK Slavia Plzeň
1220
3
 
 
07.05.2019 22:09:11
21.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
1270
1
 
 
15.03.2019 00:02:06
22.
Sedláková Nela 22.10.2009 TK Slavia Plzeň
1270
1
 
 
15.03.2019 00:02:50
23.
Karšňáková Růžena 06.03.2009 Dioss Nýřany
1270
1
 
 
15.03.2019 00:03:55
24.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
1270
1
 
 
15.03.2019 06:31:16
25.
Vildová Adéla 30.06.2009 SK Tenis Mýto, o.s.
1270
1
 
 
16.03.2019 12:35:31
26.
Maříková Magdalena 20.08.2009 SK Tenis Mýto, o.s.
1270
1
 
 
16.03.2019 13:25:18
27.
Kubíková Sofie 11.07.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1270
1
 
 
20.03.2019 10:18:21
28.
PROKÝŠKOVÁ ANNA 10.01.2008 TK Škoda Plzeň z.s.
1270
1
 
 
21.03.2019 20:24:33
29.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1270
1
 
 
22.03.2019 20:40:44
30.
Turečková Karolína 22.07.2009 TK FUNTOM Dobřany
1270
1
 
 
23.03.2019 15:13:30
31.
Cajthamlová Eliška 08.05.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1270
1
 
 
25.03.2019 17:21:25
32.
Mošnová Kimi 21.07.2009 TK Nová Ves
1270
1
 
 
26.03.2019 11:01:58
33.
KUBRICHTOVÁ KATEŘINA 17.07.2009 TK Slavia Plzeň
1270
1
 
 
27.03.2019 22:24:57
34.
Soprová Valerie 03.02.2009 TK Sokolov
1270
1
 
 
02.04.2019 20:04:06
35.
Kaprálová Sophia 17.02.2007 TK Škoda Plzeň z.s.
1270
1
 
 
28.04.2019 15:28:58
36.
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
1270
1
 
 
28.04.2019 16:49:11
37.
Šimáková Veronika 10.03.2009 SK Tenis Mýto, o.s.
1270
1
 
 
01.05.2019 13:45:00
38.
Hájková Natálie 03.09.2009 TK Slavia Plzeň
1270
1
 
 
14.05.2019 14:06:55
39.
Hanzlíčková Nela 20.10.2007 TK Kaznějov
1270
1
 
 
14.05.2019 14:07:51
40.
Havelková Kristýna 05.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
1270
1
 
 
16.05.2019 14:46:00
41.
Havlovicová Kateřina 07.06.2008 TK Škoda Plzeň z.s.
1270
1
 
 
17.05.2019 11:45:21
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
31.03.2019 07:12:55
2.
Žifčáková Markéta 22.02.2008 TK Sokolov
723
4
 
odhlášeno hráčem
05.05.2019 20:39:43
3.
Šedivcová Nikol 19.09.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
11.05.2019 11:54:41
4.
Podracká Agáta 20.07.2008 Tenis klub Nýrsko
577
6
 
odhlášeno hráčem
12.05.2019 20:47:24
5.
Černá Anna 22.08.2007 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
518
6
 
odhlášeno hráčem
17.05.2019 13:31:12