Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
18.-20.05.
Pořadatel:
jihočeský (P - 200)
Místo konání:
TK Pelhřimov
Kódové číslo:
816860
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Reich Evžen
Masarykovo nám. 6
39301 Pelhřimov
Tel. (1):
602440177
E-mail:
e.reich@tiscali.cz

Poznámka pořadatele:

Oblastní přebor je rozšířen se souhlasem JčTS na 32 hráček

Prezentace telefonicky nebo SMS v patek 17.5. v 16 - 18 hod na tel. 602440177 losování proběhne po skončení
prezentace v klubovně TK.Program na sobotu bude zveřejněn na stránkách IS. Prosime náhradníky,kteří mají zájem o účast v OP ,aby zaslali kontakt.V případě volných míst po prezentaci je budeme kontaktovat.
Celodenní stravováni je zajištěno v restauraci TK
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
71
25
 
 
26.04.2019 08:01:57
2.
Chrtová Sarah 09.11.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
83
20
 
 
10.04.2019 09:31:27
3.
Holubová Tereza 18.01.2007 LTC Tábor 1903
91
20
 
 
26.03.2019 10:56:24
4.
Marešová Nela 23.04.2007 TK Pelhřimov
120
15
 
 
30.03.2019 12:27:06
5.
Grobárová Julie Eva 07.05.2007 TK Písek
134
15
 
 
18.03.2019 11:13:24
6.
Bohatová Kristýna 20.02.2007 Sokol TK Kaplice
197
12
 
 
19.03.2019 10:06:16
7.
Rainke Klaudie 06.04.2008 LTC České Budějovice,z.s.
210
12
 
 
29.03.2019 15:37:25
8.
Krejsová Laura 16.01.2008 SKT Planá n.Luž.
213
12
 
 
10.04.2019 17:18:25
9.
Dubová Denisa 22.05.2007 TK Pelhřimov
241
12
 
 
30.03.2019 12:28:47
10.
Šebístková Karolína 13.05.2008 LTC Humpolec
268
9
 
 
15.03.2019 23:18:45
11.
Kozáková Tereza 12.04.2008 TK Písek
277
9
 
 
15.03.2019 17:40:04
12.
Kainráthová Gabriela 19.04.2007 SKT Planá n.Luž.
281
9
 
 
18.03.2019 14:51:50
13.
Votavová Natálie 04.12.2007 TJ Spartak Trhové Sviny
296
9
 
 
20.03.2019 15:23:32
14.
Wagnerová Patricie 13.03.2007 TK Prachatice z.s.
310
9
 
 
15.03.2019 17:33:47
15.
Gill Victoria 22.02.2008 LTC České Budějovice,z.s.
328
9
 
 
25.03.2019 15:42:43
16.
Vokřínková Sára 31.07.2008 TK Pelhřimov
332
9
 
 
30.03.2019 12:28:09
17.
Hronová Elen 12.06.2008 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
333
9
 
 
07.04.2019 22:07:46
18.
Jílková Ema 08.06.2008 LTC České Budějovice,z.s.
338
9
 
 
15.03.2019 05:37:11
19.
ZÁBRANOVÁ NICOLE 09.02.2008 LTC Humpolec
347
9
 
 
21.03.2019 13:01:37
20.
Dvořáková Nikola 20.04.2008 TK Písek
388
9
 
 
26.03.2019 17:19:23
21.
Samcová Adéla 13.01.2007 TK Písek
742
4
 
Nominace OS Pisek
13.04.2019 18:37:28
22.
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 SKT Planá n.Luž.
1270
1
 
Nominace OS Tabor
15.03.2019 00:07:37
23.
Homolková Dominika 12.07.2009 TK Pelhřimov
1270
1
 
vk poradatele
15.03.2019 07:36:42
24.
Fáčková Sára 29.10.2009 LTC Tábor 1903
1270
1
 
nepřijata
09.05.2019 15:22:07

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zemková Nela 02.05.2008 LTC Český Krumlov
388
9
 
Přijata
18.03.2019 09:30:10
2.
Pánková Adéla 19.04.2008 TK Soběslav
470
6
 
Přijata
22.03.2019 07:52:38
3.
Vaněčková Lenka 16.11.2007 LTC Český Krumlov
488
6
 
Přijata
15.03.2019 08:26:54
4.
Horova Natalie 22.11.2008 LTC Český Krumlov
492
6
 
Přijata
20.03.2019 13:41:28
5.
Pancová Valerie 11.10.2007 TK Písek
530
6
 
Přijata
16.03.2019 21:24:03
6.
Ježková Lucie 21.06.2008 LTC České Budějovice,z.s.
585
6
 
Přijata
19.03.2019 11:16:33
7.
Pařízková Nikola 25.10.2008 LTC Tábor 1903
634
4
 
Přijata
26.04.2019 12:08:28
8.
Čabanovová Terezie 03.07.2007 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
645
4
 
Přijata
31.03.2019 20:58:39
9.
Senderakova Veronika 31.03.2008 Jiskra Bechyně
693
4
 
 
17.03.2019 19:53:49
10.
Ulbrichtová Barbora 25.03.2007 LTC České Budějovice,z.s.
818
4
 
 
08.04.2019 20:19:53
11.
Pěknicová Viktorie 23.07.2008 LTC Tábor 1903
857
4
 
 
03.04.2019 17:44:38
12.
Boháčová Ema 24.04.2009 LTC Český Krumlov
1270
1
 
 
15.03.2019 00:08:07
13.
Molhancová Viktorie 30.11.2009 TJ TK MANE Hluboká n.V.
1270
1
 
 
15.03.2019 00:16:21
14.
Vlková Adéla 10.02.2009 TK Pelhřimov
1270
1
 
Přijata VK pořadatele
16.03.2019 13:23:42
15.
Makovcová Adéla 01.03.2009 Sokol TK Kaplice
1270
1
 
 
17.03.2019 01:55:16
16.
Kovaříčková Klára 07.09.2008 TK Český Krumlov
1270
1
 
 
17.03.2019 15:19:52
17.
Nápravníková Eliška 10.03.2009 TK Pelhřimov
1270
1
 
 
01.04.2019 10:14:13
18.
Kotašková Barbora 02.07.2009 LTC Tábor 1903
1270
1
 
 
09.05.2019 15:56:51

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
31.03.2019 07:12:55
2.
Ficalova Aneta 15.10.2009 TK Pelhřimov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
09.05.2019 12:36:34
3.
Vovsová Valerie 21.07.2009 TK Pelhřimov
1270
1
 
odhlášeno pořadatelem
09.05.2019 20:21:00
4.
Pradličková Patricie 25.01.2007 LTC Český Krumlov
976
3
 
odhlášeno hráčem
15.05.2019 14:17:53