Název: |
Okresní přebor Praha - východ |
Datum: |
14.-15.04. |
Pořadatel: |
TK Čelákovice (P - 200) |
Kódové číslo: |
816840 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Hozmanová Táňa |
U Kapličky 1705 | |
25088 Čelákovice | |
Tel. (1): |
724139871 |
E-mail: |
tana.hozmanova@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Zítková Karolína | 23.10.2006 | LTC Modřany 2005 | 174 |
12 |
volná karta | 22.03.2018 14:39:06 |
|
2. |
Hradilová Lucie | 15.09.2006 | TK Radošovice | 203 |
12 |
volná karta | 28.03.2018 13:12:01 |
|
3. |
Berounská Charlotte | 06.06.2006 | LTC Houštka | 626 |
4 |
volná karta | 11.04.2018 20:51:22 |
|
4. |
Čvančarová Kamila | 11.02.2006 | LTC Houštka | 825 |
4 |
volná karta | 30.03.2018 12:08:40 |
|
5. |
Taylor Anna | 09.06.2007 | Wilson tenis centrum z.s. | 852 |
4 |
volná karta | 21.03.2018 11:44:56 |
|
6. |
Čížková Veronika | 30.08.2008 | LTC Houštka | 1275 |
1 |
volná karta | 15.03.2018 14:39:55 |
|
7. |
Kalašová Vanda | 05.06.2008 | TK Radošovice | 1275 |
1 |
volná karta | 09.04.2018 20:02:25 |
|
8. |
Soukupova Adela | 23.06.2008 | TK Čelákovice | 1275 |
1 |
volná karta | 10.04.2018 15:12:07 |
|
9. |
Bendáková Sára | 17.04.2007 | 1.TK Pacov | 1275 |
1 |
volná karta | 10.04.2018 22:42:51 |
|
10. |
Perstova Daniela | 15.07.2006 | TK Radošovice | 1275 |
1 |
volná karta | 12.04.2018 18:31:06 |
|
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Hrubá Tereza | 19.07.2006 | TJ Sokol Vysočany | 300 |
9 |
odhlášeno hráčem | 15.03.2018 21:03:52 |
|
2. |
Halamová Kateřina | 02.06.2008 | TJ Spoje Praha | 1275 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.03.2018 13:11:24 |
|
3. |
Tikalová Žaneta | 01.10.2007 | TJ Radlice z.s. | 384 |
6 |
odhlášeno hráčem | 02.04.2018 19:48:18 |
|
4. |
Boučková Karolína | 07.05.2008 | TK Neridé | 1275 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.04.2018 12:55:15 |
|
5. |
Blažková Klára | 05.01.2008 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 1275 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 05.04.2018 20:54:23 |
|
6. |
Kecková Andrea | 07.08.2008 | SK Aritma Praha | 1275 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 05.04.2018 20:54:36 |
|
7. |
Wágnerova Kristyna | 11.06.2008 | Slavoj Litoměřice | 1275 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 05.04.2018 20:54:50 |
|
8. |
Urbanova Berenika | 11.03.2007 | SK HAMR, z.s. | 257 |
9 |
odhlášeno pořadatelem | 05.04.2018 20:55:16 |
|
9. |
Albrechtová Natálie | 25.01.2006 | SK OAZA Praha | 317 |
9 |
odhlášeno hráčem | 11.04.2018 14:48:32 |