Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
18.-20.05.
Pořadatel:
středočeský (P - 200)
Místo konání:
TK Neridé, U Branek, P-10
Kódové číslo:
816830
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Jiroušek Roman
V Chotejně 7/700
102 00 Praha 10
Tel. (1):
603203842
Tel. (2):
272703458
Tel. (3):
272703458
E-mail:
rezervace@neride.cz

Poznámka pořadatele:

Na MČR postupují finalistky dvouhry a jedna hráčka na volnou kartu StčTS. Žádosti do 24 hodin po skončení přeborů na mail svazu: stredocesky@cztenis.cz
PREZENTACE NA TEL. 736503613 NEBO OSOBNĚ DO 18h NA KURTECH TK NERIDÉ.
PO SKONČENÍ PREZENTACE PROBĚHNE V KLUBOVNĚ LOSOVÁNÍ.
KONTAKTNÍ TELEFON BĚHEM TURNAJE 774112659 FILIP ŠEBESTA.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
28
35
 
volná karta
29.03.2019 10:58:14
2.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
45
35
 
volná karta
04.04.2019 16:59:07
3.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
55
30
 
volná karta
29.03.2019 21:39:31
4.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
62
30
 
volná karta
18.03.2019 15:08:23
5.
Badová Dominika 26.05.2007 TK Neridé
88
20
 
volná karta
24.04.2019 22:54:39
6.
Brožková Tereza 17.03.2007 Open Tennis Club
97
20
 
volná karta
06.04.2019 08:07:40
7.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
98
20
 
volná karta
06.05.2019 17:48:04
8.
Slavíková Barbora 18.09.2008 TENIS VLAŠIM,z.s.
102
20
 
volná karta
30.03.2019 20:26:22
9.
Bradáčová Tereza 09.02.2007 Slavoj Žiželice
211
12
 
volná karta
14.05.2019 10:38:29
10.
Hartigova Valerie 27.10.2008 Slavoj Žiželice
247
12
 
volná karta
04.05.2019 16:11:01
11.
Drábková Denisa 06.04.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
254
12
 
volná karta
23.04.2019 20:26:56
12.
Pažoutová Nela 20.05.2008 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
259
9
 
volná karta
04.04.2019 22:25:08
13.
Mottlová Anna 21.12.2008 Open Tennis Club
268
9
 
volná karta
18.03.2019 14:36:57
14.
Mládková Emílie 14.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
306
9
 
volná karta
07.05.2019 23:26:05
15.
Čížková Veronika 30.08.2008 LTC Houštka
383
9
 
volná karta
15.03.2019 20:47:43
16.
Jarolímková Nikol Marie 15.03.2008 Open Tennis Club
383
9
 
volná karta
08.04.2019 19:31:28
17.
Vimrová Andrea 11.03.2008 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
415
6
 
volná karta
07.05.2019 23:30:05
18.
Reitmaierová Stela 01.01.2008 Open Tennis Club
417
6
 
volná karta
15.03.2019 09:41:36
19.
Tvrzská Karolína 28.01.2008 SPORT EDEN Beroun
443
6
 
volná karta
18.03.2019 22:18:40
20.
Fortelková Karolína 22.04.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
452
6
 
volná karta
01.04.2019 12:22:50
21.
Koutová Veronika 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
600
4
 
volná karta
16.03.2019 02:26:29
22.
Petrášová Barbora 30.06.2008 Open Tennis Club
673
4
 
volná karta
14.05.2019 10:39:41
23.
Hamouzová Amálie 05.04.2008 SK TALENT 13 - spolek
936
3
 
volná karta
16.03.2019 06:37:18
24.
Koutová Lucie 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
1031
3
 
volná karta
16.03.2019 03:13:28
25.
Benešová Valentýna 05.07.2009 SK TALENT 13 - spolek
1270
1
 
volná karta
16.03.2019 06:19:47
26.
Pírková Klára 16.05.2009 Tenisový klub Černošice
1270
1
 
volná karta
25.03.2019 15:18:08
27.
Říhová Tereza 20.11.2009 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1270
1
 
volná karta
25.03.2019 21:18:22
28.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
1270
1
 
volná karta
31.03.2019 23:54:47
29.
Audy Sofie 20.11.2009 Tenis Dobříš
1270
1
 
volná karta
07.04.2019 18:20:02
30.
Pichová Karolína 08.07.2009 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1270
1
 
volná karta
11.04.2019 20:41:26
31.
Škachová Miriam 01.09.2009 LTC Slovan Kladno
1270
1
 
volná karta
14.04.2019 22:29:07
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
31.03.2019 07:12:55
2.
Freeman Eva Savannah 25.06.2009 Sokol Čimice
1270
1
 
odhlášeno hráčem
21.04.2019 22:05:56
3.
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s.
185
12
 
odhlášeno hráčem
02.05.2019 16:51:37
4.
Koubová Kateřina 09.09.2008 TO Sokol Nehvizdy
301
9
 
odhlášeno hráčem
12.05.2019 09:51:51
5.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
1270
1
 
IS: kolizní přihláška
12.05.2019 12:00:34
6.
Šípková Agáta 14.12.2007 TJ Astra Zahradní Město
530
6
 
odhlášeno pořadatelem
13.05.2019 13:33:02
7.
Skriplenok Alina 22.04.2008 Lob S.A. Bohnice, zs
294
9
 
odhlášeno pořadatelem
13.05.2019 13:35:44
8.
Žabková Kiara 16.05.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
52
30
 
odhlášeno pořadatelem
14.05.2019 10:37:50
9.
Sieglová Dominika 07.10.2007 Slavoj Žiželice
380
9
 
odhlášeno hráčem
14.05.2019 15:55:43
10.
Petržílková Adéla 19.07.2007 LTC Houštka
857
4
 
odhlášeno hráčem
15.05.2019 16:52:54
11.
Kolářová Daniela 28.01.2009 TO Sokol Nehvizdy
1270
1
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 08:12:28
12.
Tešková Sára 02.01.2008 TC VITALITY Březnice
209
12
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 21:48:08
13.
Tydlačková Nikola 06.10.2009 TO Sokol Nehvizdy
1270
1
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 22:16:25