Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | středočeský | Datum: | 12.-14.05. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Šalková Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Haňkovská Veronika | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Novakova Eliska | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Benedova Lea | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Michlová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Vachková Valentina | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mládková Emílie | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Mottlová Anna | 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Pažoutová Nela | | | 4:6, 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Koubová Kateřina | 2:6, 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Lakomá Klára | | | | | | |
| | | | | | |
Kopřivová Nikola | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jarolímková Nikol Marie | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Drábková Denisa | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Berounská Charlotte | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hanzlíčková Nela | | | | | | |
| | | | | | |
Hradilová Lucie | | | | 4:6, 7:6, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jiroušková Monika | | 4:6, 7:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Švejcarová Marie | 6:0, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Havlová Michaela | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Čížková Veronika | 1:6, 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Koubová Karolína | | | | | | |
| | | | | | |
Belšánová Eva | | | | | | 6:2, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Slavíková Barbora | | 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Bláhová Natalie | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Bradáčová Tereza | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Reitmaierová Stela | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kudláčková Zuzana | | | | | | |
| | | | | | |
Zítková Karolína | | | | 4:6, 7:5, 7:6 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sieglová Dominika | | | | | | |
| | | | | | |
Nováková Nathalie | | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Procházková Eliška | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Klemšová Simona | | | | | | |
| | | | | | |
Šárová Lucie | | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bláhová Nela | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Brožková Tereza | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Hartigova Valerie | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Knesplová Adéla | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Truksová Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
Fajmonová Sarah Melany | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Pivcová Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
Poláková Veronika | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Tikovská Adéla | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Malá Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 44 | Nasazení | CŽ | BH | Šalková Natálie | 24 | 45 | Malá Natálie | 77 | 25 | Klemšová Simona | 86 | 25 | Kopřivová Nikola | 102 | 20 | Belšánová Eva | 103 | 20 | Lakomá Klára | 105 | 20 | Koubová Karolína | 126 | 15 | Šárová Lucie | 131 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 185 |
Kódové číslo akce: 812830 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Čermáková Aneta | 23.11.2008 | Lokomotiva Praha |
|