Název: | Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž. | Pořadatel: | Praha | Datum: | 01.-02.05. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Ječmínková Karolína | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
Skopcová Valerie | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | |
Petrásek Anna Marie | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | |
Nováková Františka | | | 6:0, 6:0 | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | 6:0, 6:1 | | |
| | | | |
BIDZILIA Barbora | | | | |
| | | | |
Melicharová Michaela | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
Dvořáková Eliška | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | |
Řihošková Angie | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | |
Kačenová Eva | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | |
Frühaufová Nela | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | |
| | 6:0, 7:6 (1) | | |
| | | | |
Vejšická Alžběta | | | | |
| | | | |
Benáčková Veronika | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | 6:3, 6:4 | | |
| | | | |
Horáková Renata | | | | |
| | | | |
Jusková Ema | | | 3:6, 6:4, 1:0 | |
| | | | |
Vokrojová Barbora | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | |
| | 6:1, 6:4 | | |
| | | | |
Uhrová Nela | | | | |
| | | | |
Irahola Natalie | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | 6:1, 6:0 | | |
| | | | |
Palečková Tereza | | | | |
| | | | |
Beštová Barbora | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | |
Zemanová Kateřina | 2:6, 6:2, 1:0 | | | |
| | | | |
| | 6:0, 6:1 | | |
| | | | |
Drbalová Linda | | | | |
| | | | |
Rozhodčí turnaje: Strnisková Jana (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: 1.5. - areál Hornoměcholupská (proti LIDLU) - 9.00 Skopcová-Petrásek,Řihošková-Dvořáková, 10.00 Frühaufová-Kačenová, Vokrojová-Jusková,Beštová-Zemanová 11.00 Nováková-Bidzilia,Benáčková-Horáková,Irahola-Palečková12.00 Ječmínková, Melicharová,Vejšická,Uhrová,Drbalová |
| Počet účastníků | 21 | Nasazení | CŽ | BH | Uhrová Nela | | 1 | Vokrojová Barbora | | 1 | Jusková Ema | | 1 | Horáková Renata | | 1 | Irahola Natalie | | 1 | Palečková Tereza | | 1 | Drbalová Linda | | 1 | Zemanová Kateřina | | 1 |
Kategorie : 2 | Součet BH: 8 |
Kódové číslo akce: 812815 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Hollandrová Aneta | 25.01.2009 | TJ Spoje Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Horáková Renata | 09.01.2009 | TJ Sokol Vysočany | Vejšická Alžběta | 28.03.2009 | TJ Sokol Vysočany | Skopcová Valerie | 06.11.2009 | TK Sport Kolovraty |
|