Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
23.-26.05. |
Pořadatel: |
Praha (P - 400) |
Kódové číslo: |
816800 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Lásková Leona |
: |
Za Císařským mlýnem 33 |
: |
171 01 Praha 7 |
Tel. (1): |
724 074 000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Poznámka pořadatele: Prezence do hlavní soutěže telefonicky v pátek 22.5.2020 mezi 15:00-17:00. Vrchní rozhodčí Ing. Leona Lásková - tel.: 724 074 000, ředitel turnaje Radka Bobková - tel.: 776 731 202. Hlavní soutěž začíná v sobotu ráno, rozlosování bude zveřejněno na internetu v pátek večer (po prezenci,která je do 17:00 hod.)i s časovým plánem na sobotu.
Hraje se pouze dvouhra. Vklad do přeboru je snížen na 300,-Kč. Na základě výsledků postupuje na MČR 1 hráčka. Dále bude na MČR za Prahu nominována ČTS jedna hráčka na základě umístění na CŽ. Vzhledem k omezenému počtu nominovaných (počet účastníků MČR byl v důsledku epidemiologické situace snížen ze 48 na 32), nebudou do přeboru přijaty hráčky, které mají přímý postup na MČR zajištěn umístěním na CŽ (1.-10.). Startovní listina z přihlášených-36 míst dle CŽ 2019, 6 míst pro ročník 2010 (výběr dle pořadí z neoficiálního žebříčku po zimě 2020), 5x volná karta PTS, 1x vk pořadatele. Právo startu mají pouze hráčky s českým státním občanstvím registrované v pražských klubech. STK-PTS - Pohyb mimo dvorec prosíme v rouškách.
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Melicharová Kateřina |
18.03.2008 |
TK Sparta Praha |
34 |
35 |
|
|
09.05.2020 21:08:11 |
2. |
Žoldáková Denisa |
01.01.2008 |
SK HAMR, z.s. |
36 |
35 |
|
|
08.05.2020 12:02:38 |
3. |
Donald Natalie |
27.08.2008 |
TK Olymp Praha |
37 |
35 |
|
|
10.04.2020 08:51:15 |
4. |
Ječmínková Karolína |
16.03.2009 |
TK Sparta Praha |
42 |
30 |
|
|
09.05.2020 11:53:42 |
5. |
Farajpourová Aileen |
16.07.2008 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
51 |
30 |
|
|
02.05.2020 13:27:10 |
6. |
Jirousková Karoline |
27.03.2008 |
Lokomotiva Praha |
60 |
25 |
|
|
08.05.2020 11:05:04 |
7. |
Šturcová Nikola |
31.10.2008 |
LTC Modřany 2005 |
63 |
25 |
|
|
09.05.2020 12:47:14 |
8. |
Těhníková Ester |
16.07.2008 |
TK Start Praha-Topolka |
67 |
25 |
|
|
08.05.2020 14:16:56 |
9. |
Blažková Klára |
05.01.2008 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
83 |
25 |
|
|
08.05.2020 11:05:14 |
10. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
90 |
20 |
|
|
09.05.2020 11:37:32 |
11. |
Švejcarová Marie |
14.05.2008 |
Tenis Semice a.s. |
92 |
20 |
|
|
14.04.2020 19:23:38 |
12. |
Chlubnová Lucie |
22.08.2008 |
TENIS Klánovice |
101 |
20 |
|
volná karta |
14.05.2020 14:01:46 |
13. |
Drbalová Linda |
30.06.2009 |
SK Meteor Praha |
103 |
20 |
|
|
07.05.2020 21:45:35 |
14. |
Švíglerová Pavla |
29.07.2008 |
LTC Modřany 2005 |
109 |
20 |
|
|
08.05.2020 12:08:04 |
15. |
Sertičová Tereza |
17.03.2008 |
TJ Spoje Praha |
115 |
20 |
|
|
12.05.2020 18:36:54 |
16. |
Heřmanová Tereza |
27.06.2009 |
SK HAMR, z.s. |
118 |
20 |
|
|
11.05.2020 19:24:02 |
17. |
Peterková Adina |
29.02.2008 |
TK Sparta Praha |
120 |
15 |
|
|
08.05.2020 18:34:06 |
18. |
Koubová Kateřina |
09.09.2008 |
LTC Houštka |
141 |
15 |
|
volná karta |
15.05.2020 10:21:24 |
19. |
Kotaracova Silvie |
04.11.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
146 |
15 |
|
|
12.05.2020 20:00:53 |
20. |
Benetková Jessica |
13.03.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
151 |
15 |
|
|
01.04.2020 13:48:58 |
21. |
Štěpánková Klára |
06.08.2008 |
TK Neridé |
151 |
15 |
|
|
07.05.2020 09:42:14 |
22. |
Hůlková Amálie |
17.04.2008 |
TJ Radlice z.s. |
158 |
15 |
|
volná karta |
13.05.2020 15:14:17 |
23. |
Uhrová Nela |
02.04.2009 |
LTC Houštka |
163 |
15 |
|
|
10.05.2020 13:06:20 |
24. |
Salame Lilly Jasmine |
06.02.2008 |
SK Meteor Praha |
166 |
15 |
|
|
10.05.2020 17:23:39 |
25. |
Tichá Julie |
28.03.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
174 |
12 |
|
|
06.04.2020 19:50:54 |
26. |
Benáčková Veronika |
22.06.2009 |
TC ESO Praha z.s. |
179 |
12 |
|
|
09.05.2020 20:00:48 |
27. |
Vejšická Alžběta |
28.03.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
192 |
12 |
|
|
30.04.2020 19:23:43 |
28. |
Halamová Kateřina |
02.06.2008 |
TJ Spoje Praha |
197 |
12 |
|
volná karta |
16.05.2020 12:24:39 |
29. |
Dirlbeck Isabelle |
11.05.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
204 |
12 |
|
|
12.05.2020 16:51:16 |
30. |
Exnerová Ella |
17.09.2008 |
TENIS Klánovice |
207 |
12 |
|
|
08.05.2020 19:34:46 |
31. |
Vokrojová Barbora |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
252 |
12 |
|
|
15.04.2020 11:45:44 |
32. |
Jusková Ema |
13.06.2009 |
SK Aritma Praha |
271 |
9 |
|
|
11.05.2020 15:41:40 |
33. |
Nováková Františka |
16.02.2009 |
F.H.TK Dobřichovice |
273 |
9 |
|
|
10.05.2020 13:59:52 |
34. |
Bendova Kristyna |
03.06.2008 |
Lokomotiva Praha |
330 |
9 |
|
|
01.04.2020 00:47:47 |
35. |
Petrásek Anna Marie |
03.12.2009 |
SK Meteor Praha |
354 |
9 |
|
|
03.04.2020 07:35:12 |
36. |
Horáková Renata |
09.01.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
360 |
9 |
|
|
12.05.2020 09:50:48 |
37. |
Skurzoková Patricie |
08.07.2008 |
TCM Dubeč, z.s. |
364 |
9 |
|
|
01.04.2020 20:17:31 |
38. |
Frühaufová Nela |
27.08.2009 |
LTC Modřany 2005 |
389 |
6 |
|
|
04.04.2020 21:11:52 |
39. |
Palečková Tereza |
03.04.2009 |
TO Dukla Praha |
408 |
6 |
|
|
01.04.2020 00:24:01 |
40. |
Čechová Natali |
24.05.2008 |
SK HAMR, z.s. |
439 |
6 |
|
|
06.05.2020 16:20:05 |
41. |
Meszárošová Elly |
10.12.2009 |
TJ Spoje Praha |
453 |
6 |
|
|
13.05.2020 13:36:29 |
42. |
Chlumská Laura |
25.03.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
nominace PTS-2010 |
02.04.2020 22:43:41 |
43. |
Wolfgramm Sophia |
05.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1227 |
1 |
|
nominace PTS-2010 |
15.04.2020 08:43:30 |
44. |
Kovačková Jana |
13.06.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
nominace PTS-2010 |
01.05.2020 23:08:39 |
45. |
Zajíčková Kateřina |
07.02.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
nominace PTS-2010 |
07.05.2020 20:09:12 |
46. |
Jančarová Mariana |
01.11.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
volná karta pořadatele |
08.05.2020 19:44:31 |
47. |
Radová Sofie |
21.01.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1227 |
1 |
|
nominace PTS-2010 |
11.05.2020 15:24:55 |
48. |
Vernerová Sabina |
05.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1227 |
1 |
|
nominace PTS-2010 |
13.05.2020 13:43:56 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Malá Kristýna |
07.05.2009 |
TK Olymp Praha |
519 |
6 |
|
|
07.04.2020 22:50:35 |
2. |
Zemanová Kateřina |
05.03.2009 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
1075 |
3 |
|
|
08.05.2020 18:45:15 |
3. |
Slobodová Kamila |
16.08.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
09.04.2020 09:47:40 |
4. |
Dušková Darina |
14.10.2010 |
I.ČLTK Praha |
1227 |
1 |
|
|
16.04.2020 16:35:13 |
5. |
Mousa Sarah |
12.05.2010 |
TO Bohemians Praha |
1227 |
1 |
|
|
06.05.2020 17:58:00 |
6. |
Holubová Eliška |
12.09.2010 |
TJ Lokomotiva Veselí n.L. |
1227 |
1 |
|
|
10.05.2020 17:46:50 |
7. |
Vondráčková Michaela |
06.06.2010 |
SK Meteor Praha |
1227 |
1 |
|
|
11.05.2020 14:53:22 |
8. |
Špačková Julie |
01.03.2008 |
TC VŠ Praha |
340 |
9 |
|
|
14.05.2020 12:37:11 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Svobodová Jana |
01.08.2008 |
I.ČLTK Praha |
24 |
45 |
|
odhlášeno pořadatelem-má zajištěnu přímou účast na MČR (CŽ 10) |
09.05.2020 12:10:38 |
2. |
Kovačková Alena |
13.06.2008 |
TK Sparta Praha |
2 |
60 |
|
odhlášeno hráčem |
10.05.2020 22:49:57 |
3. |
Sekerková Veronika |
03.09.2009 |
I.ČLTK Praha |
31 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
12.05.2020 17:25:39 |
|