Suchá Amy | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Uhrová Nela | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jirousková Karoline | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Sekerková Veronika | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Heřmanová Tereza | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Svobodová Jana | | | | | | |
| | | | | | |
Melicharová Kateřina | | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bervid Victoria | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Melicharová Michaela | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Tichá Julie | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Drbalová Linda | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Janíčkovičová Nikol | | | | | | |
| | | | | | |
Jandová Nela | | | | | 7:6 (2), 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Švejcarová Marie | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Peterková Adina | 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Čechová Natali | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Nechvátalová Natálie | 6:2, 4:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Urbanova Berenika | | | | | | |
| | | | | | |
Žoldáková Denisa | | | | 6:0, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lencová Tereza | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Horčičková Viktorie | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Švíglerová Pavla | | | 6:2, 1:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Svobodová Vanessa | 6:4, 6:7 (4), 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Dobiášová Vanessa | | | | | | |
| | | | | | |
Samsonová Laura | | | | | | 6:1, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Benetková Jessica | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Štěpánková Klára | 2:6, 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Šturcová Nikola | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Hostáková Julie | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kudrnáčová Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Donald Natalie | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Farajpourová Aileen | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Chlubnová Lucie | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Salame Lilly Jasmine | | | 6:1, 7:6 (3) | | | |
| | | | | | |
Nováková Erika | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kultová Ellen | | | | | | |
| | | | | | |
Jiráková Julie | | | | | 6:0, 5:7, 7:6 (1) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Veselá Anika | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Blažková Klára | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Halamová Kateřina | | | 5:7, 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Ječmínková Karolína | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Zikmundová Aneta | | | | | | |
| | | | | | |
Bláhová Ema | | | | 7:5, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tikalová Žaneta | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Klůfová Iva | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Těhníková Ester | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Nováková Františka | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Kovačková Alena | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Krejčí Kryštof (platná licence B do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Tel: 604 150 353
Prosíme hráčky, aby se dostavily podle časového plánu na ÚTERÝ.
Čtyřhry se začnou hrát po 14:00.
9:00 SAMSONOVÁ – KOVAČKOVÁ
10:00 SUCHÁ -
14:00 ČTYŘHRY |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Suchá Amy | 21 | 45 | Kovačková Alena | 22 | 45 | Jandová Nela | 25 | 45 | Kultová Ellen | 29 | 35 | Samsonová Laura | 38 | 35 | Janíčkovičová Nikol | 44 | 35 | Jiráková Julie | 46 | 30 | Dobiášová Vanessa | 47 | 30 |
Kategorie : 12 | Součet BH: 300 |
Kódové číslo akce: 812800 |
|
|