Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
18.-20.05. |
Pořadatel: |
Praha (P - 300) |
Místo konání: |
Mezi sklady 107/3 Praha 4 |
Kódové číslo: |
816800 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Saic Pavel |
Mezi sklady 107/3 | |
140 00 Praha 4 | |
Tel. (1): |
604987733 |
E-mail: |
saic@tkk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Suchá Amy | 29.11.2007 | TK Sparta Praha | 21 |
45 |
06.05.2019 08:35:33 |
||
2. |
Kovačková Alena | 13.06.2008 | TK Sparta Praha | 22 |
45 |
23.03.2019 21:09:49 |
||
3. |
Jandová Nela | 01.04.2007 | I.ČLTK Praha | 25 |
45 |
06.05.2019 10:23:45 |
||
4. |
Kultová Ellen | 14.05.2007 | TK Olymp Praha | 29 |
35 |
volná karta pořadatele | 13.05.2019 09:50:22 |
|
5. |
Samsonová Laura | 10.03.2008 | TK Sparta Praha | 38 |
35 |
27.03.2019 10:21:19 |
||
6. |
Janíčkovičová Nikol | 06.07.2007 | I.ČLTK Praha | 44 |
35 |
24.03.2019 08:13:49 |
||
7. |
Jiráková Julie | 09.04.2008 | I.ČLTK Praha | 46 |
30 |
26.03.2019 17:14:01 |
||
8. |
Dobiášová Vanessa | 09.01.2008 | TK Sparta Praha | 47 |
30 |
27.03.2019 13:42:52 |
||
9. |
Svobodová Jana | 01.08.2008 | I.ČLTK Praha | 50 |
30 |
16.03.2019 21:34:22 |
||
10. |
Bláhová Ema | 04.11.2007 | TC VŠ Praha | 57 |
30 |
30.04.2019 08:33:05 |
||
11. |
Žoldáková Denisa | 01.01.2008 | SK HAMR, z.s. | 77 |
25 |
27.03.2019 09:49:51 |
||
12. |
Zikmundová Aneta | 16.06.2007 | SK HAMR, z.s. | 78 |
25 |
13.04.2019 09:40:47 |
||
13. |
Melicharová Kateřina | 18.03.2008 | TK Sparta Praha | 81 |
25 |
02.04.2019 23:47:48 |
||
14. |
Donald Natalie | 27.08.2008 | TK Olymp Praha | 103 |
20 |
22.03.2019 08:48:48 |
||
15. |
Kudrnáčová Eliška | 05.05.2007 | SK HAMR, z.s. | 125 |
15 |
15.04.2019 12:43:31 |
||
16. |
Urbanova Berenika | 11.03.2007 | SK HAMR, z.s. | 126 |
15 |
03.04.2019 19:22:06 |
||
17. |
Chlubnová Lucie | 22.08.2008 | TENIS Klánovice | 148 |
15 |
29.04.2019 11:41:04 |
||
18. |
Těhníková Ester | 16.07.2008 | TK Start Praha-Topolka | 151 |
15 |
17.03.2019 20:47:51 |
||
19. |
Nováková Erika | 11.01.2007 | TK Sparta Praha | 163 |
15 |
08.05.2019 11:51:57 |
||
20. |
Šturcová Nikola | 31.10.2008 | LTC Modřany 2005 | 166 |
15 |
15.04.2019 08:39:36 |
||
21. |
Švejcarová Marie | 14.05.2008 | Tenis Semice a.s. | 178 |
15 |
19.03.2019 05:58:55 |
||
22. |
Horčičková Viktorie | 07.10.2007 | SK Satalice | 193 |
12 |
15.04.2019 11:40:46 |
||
23. |
Tikalová Žaneta | 01.10.2007 | TJ Radlice z.s. | 200 |
12 |
18.04.2019 21:11:13 |
||
24. |
Farajpourová Aileen | 16.07.2008 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | 202 |
12 |
18.03.2019 21:47:07 |
||
25. |
Lencová Tereza | 01.11.2007 | Tempo Praha | 203 |
12 |
15.03.2019 20:43:19 |
||
26. |
Blažková Klára | 05.01.2008 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 203 |
12 |
volná karta | 13.05.2019 09:53:51 |
|
27. |
Peterková Adina | 29.02.2008 | TK Sparta Praha | 213 |
12 |
15.03.2019 08:40:57 |
||
28. |
Švíglerová Pavla | 29.07.2008 | LTC Modřany 2005 | 218 |
12 |
31.03.2019 23:21:19 |
||
29. |
Bervid Victoria | 23.05.2008 | I.ČLTK Praha | 221 |
12 |
20.03.2019 04:05:49 |
||
30. |
Nechvátalová Natálie | 20.06.2007 | LTC Modřany 2005 | 224 |
12 |
14.04.2019 17:04:13 |
||
31. |
Klůfová Iva | 27.02.2007 | TJ Solidarita Praha 10 | 230 |
12 |
05.04.2019 13:52:57 |
||
32. |
Salame Lilly Jasmine | 06.02.2008 | SK Meteor Praha | 239 |
12 |
09.04.2019 08:17:37 |
||
33. |
Jirousková Karoline | 27.03.2008 | Lokomotiva Praha | 247 |
12 |
31.03.2019 10:35:47 |
||
34. |
Čechová Natali | 24.05.2008 | SK HAMR, z.s. | 250 |
12 |
přímý postup z QPP | 22.04.2019 11:27:38 |
|
35. |
Halamová Kateřina | 02.06.2008 | TJ Spoje Praha | 287 |
9 |
08.05.2019 12:40:29 |
||
36. |
Hostáková Julie | 21.04.2007 | TK Sparta Praha | 330 |
9 |
17.03.2019 17:18:24 |
||
37. |
Veselá Anika | 19.07.2008 | LTC Modřany 2005 | 336 |
9 |
15.03.2019 10:03:27 |
||
38. |
Štěpánková Klára | 06.08.2008 | TK Neridé | 388 |
9 |
volná karta | 14.05.2019 10:11:06 |
|
39. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | 1270 |
1 |
přímý postup z QPP-2009 | 15.03.2019 00:04:18 |
|
40. |
Drbalová Linda | 30.06.2009 | SK Meteor Praha | 1270 |
1 |
přímý postup z QPP-2009 | 15.03.2019 00:06:30 |
|
41. |
Sekerková Veronika | 03.09.2009 | I.ČLTK Praha | 1270 |
1 |
volná karta PTS | 15.03.2019 00:12:43 |
|
42. |
Svobodová Vanessa | 27.07.2009 | LTC Modřany 2005 | 1270 |
1 |
přímý postup z QPP | 15.03.2019 00:13:17 |
|
43. |
Tichá Julie | 28.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 1270 |
1 |
volná karta | 15.03.2019 06:33:54 |
|
44. |
Nováková Františka | 16.02.2009 | F.H.TK Dobřichovice | 1270 |
1 |
volná karta | 15.03.2019 08:53:08 |
|
45. |
Benetková Jessica | 13.03.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1270 |
1 |
přímý postup z QPP | 16.03.2019 10:29:35 |
|
46. |
Melicharová Michaela | 09.06.2009 | TK Neridé | 1270 |
1 |
přímý postup z QPP-2009 | 02.04.2019 22:34:11 |
|
47. |
Heřmanová Tereza | 27.06.2009 | SK HAMR, z.s. | 1270 |
1 |
přímý postup z QPP | 22.04.2019 12:28:39 |
|
48. |
Uhrová Nela | 02.04.2009 | LTC Houštka | 1270 |
1 |
přímý postup z QPP-2009 | 01.05.2019 17:36:46 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šmídová Adéla | 08.08.2007 | TK Písnice | 375 |
9 |
03.04.2019 14:26:32 |
||
2. |
Dirlbeck Isabelle | 11.05.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 388 |
9 |
22.04.2019 13:53:23 |
||
3. |
Hronová Kateřina | 23.10.2007 | Tempo Praha | 550 |
6 |
15.04.2019 09:29:02 |
||
4. |
Ondráčková Kateřina | 05.06.2007 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 687 |
4 |
02.05.2019 11:39:21 |
||
5. |
Kühnová Karolína | 06.06.2008 | TJ Sokol Vysočany | 723 |
4 |
27.04.2019 20:42:11 |
||
6. |
Poláková Liliana | 24.06.2007 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | 818 |
4 |
08.04.2019 12:54:54 |
||
7. |
Opletalová Anna | 08.04.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 1031 |
3 |
04.05.2019 10:08:41 |
||
8. |
Turková Karolína | 18.11.2009 | TJ Spoje Praha | 1270 |
1 |
15.03.2019 23:29:49 |
||
9. |
Bendova Kristyna | 03.06.2008 | Lokomotiva Praha | 1270 |
1 |
17.03.2019 13:27:53 |
||
10. |
Zemanová Kateřina | 05.03.2009 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. | 1270 |
1 |
17.03.2019 18:23:03 |
||
11. |
Vokrojová Barbora | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 1270 |
1 |
17.03.2019 21:40:52 |
||
12. |
Forostyak Sofia | 07.04.2007 | Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s. | 1270 |
1 |
26.03.2019 09:25:36 |
||
13. |
Benáčková Veronika | 22.06.2009 | TC ESO Praha z.s. | 1270 |
1 |
27.03.2019 12:43:49 |
||
14. |
Rakušan Elisa Sophia | 16.08.2009 | TK Horní Měcholupy | 1270 |
1 |
25.04.2019 18:12:15 |
||
15. |
Skopcová Valerie | 06.11.2009 | TK Sport Kolovraty | 1270 |
1 |
29.04.2019 17:43:17 |
||
16. |
Řihošková Gina | 07.09.2007 | LTC Modřany 2005 | 1270 |
1 |
03.05.2019 17:23:37 |
||
17. |
Řihošková Angie | 19.02.2009 | LTC Modřany 2005 | 1270 |
1 |
03.05.2019 17:29:59 |
||
18. |
Šípková Agáta | 14.12.2007 | SK HAMR, z.s. | 530 |
6 |
13.05.2019 16:08:05 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Vítová Nelly | 20.11.2008 | SK HAMR, z.s. | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.04.2019 10:35:33 |
|
2. |
Cahová Julie | 23.04.2007 | TCM Dubeč, z.s. | 207 |
12 |
odhlášeno hráčem | 10.05.2019 16:54:44 |
|
3. |
Pátková Amálie | 29.08.2007 | SK Kamínka 1986, z.s. | 677 |
4 |
odhlášeno hráčem | 10.05.2019 22:14:53 |
|
4. |
Dostálová Lucie | 13.07.2007 | TENIS Klánovice | 136 |
15 |
odhlášeno hráčem | 11.05.2019 11:51:06 |
|
5. |
Skriplenok Alina | 22.04.2008 | SK Meteor Praha | 294 |
9 |
nemá občanství ČR | 11.05.2019 16:35:24 |
|
6. |
Hořejší Kristýna | 05.08.2007 | TJ Břevnov | 466 |
6 |
IS: kolizní přihláška | 12.05.2019 12:00:26 |
|
7. |
Palečková Tereza | 03.04.2009 | TO Dukla Praha | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.05.2019 11:00:26 |