Název: |
Oblastní přebor |
Datum: |
14.-17.05. |
Pořadatel: |
Praha (P - 300) |
Místo konání: |
Praha 4-Krč,Mezi sklady |
Kódové číslo: |
816800 |
Dvorců + povrch: |
9 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Saic Pavel |
Mezi sklady 107/3 | |
140 00 Praha 4 | |
Tel. (1): |
604987733 |
E-mail: |
turnaj@tkk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Těhníková Ema | 03.09.2004 | TK Start Praha-Topolka | 29 |
35 |
24.04.2016 17:16:50 |
||
2. |
Mihoková Petra | 04.11.2004 | TCG Karlovy Vary | 33 |
35 |
27.04.2016 20:29:50 |
||
3. |
Havlíčková Lucie | 13.03.2005 | TK Sparta Praha | 41 |
30 |
20.04.2016 09:52:50 |
||
4. |
Čornyjová Yvona | 28.04.2005 | TJ Spoje Praha | 68 |
25 |
21.04.2016 10:27:33 |
||
5. |
Látalová Adéla | 20.02.2005 | SK HAMR, z.s. | 79 |
20 |
22.04.2016 07:21:24 |
||
6. |
Charvátová Kateřina | 21.06.2005 | SK HAMR, z.s. | 88 |
20 |
19.04.2016 18:13:24 |
||
7. |
Hažmuková Viktorie | 14.02.2005 | I.ČLTK Praha | 90 |
20 |
17.04.2016 17:00:07 |
||
8. |
Paterová Natálie | 28.06.2005 | TK Sparta Praha | 91 |
20 |
15.03.2016 21:49:27 |
||
9. |
Bencová Kateřina | 22.03.2004 | TK FZŠ Trávníčkova | 121 |
15 |
03.05.2016 09:06:06 |
||
10. |
Bořová Nikola | 20.08.2004 | SK HAMR, z.s. | 133 |
15 |
17.03.2016 08:40:53 |
||
11. |
Zámečníková Kristina | 15.10.2005 | TJ Sokol Vysočany | 139 |
15 |
13.04.2016 20:46:30 |
||
12. |
Kněžková Laura | 07.06.2005 | I.ČLTK Praha | 154 |
15 |
02.05.2016 13:31:19 |
||
13. |
Heřmanová Barbora | 06.02.2005 | SK HAMR, z.s. | 218 |
12 |
volná karta | 21.03.2016 13:34:15 |
|
14. |
Surovčíková Sára | 20.05.2005 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 252 |
12 |
přímý postup z QPP | 25.03.2016 14:02:37 |
|
15. |
Kocková Karolína | 05.07.2005 | LTC Modřany 2005 | 262 |
9 |
účast v QPP | 12.04.2016 13:10:07 |
|
16. |
Machková Natálie | 12.07.2005 | SK Aritma Praha | 269 |
9 |
účast v QPP | 28.04.2016 22:08:11 |
|
17. |
Procházková Kristýna | 09.12.2005 | LTC Modřany 2005 | 312 |
9 |
přímý postup z QPP | 26.03.2016 08:54:57 |
|
18. |
Studená Michaela | 05.06.2005 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 423 |
6 |
přímý postup z QPP | 17.03.2016 16:24:21 |
|
19. |
Novotná Adéla | 02.12.2005 | TK Konstruktiva, z.s. | 441 |
6 |
volná karta pořadatele | 18.04.2016 07:26:19 |
|
20. |
Proctor Natalie | 24.02.2005 | SK OAZA Praha | 470 |
6 |
postup z QPP | 20.04.2016 07:29:33 |
|
21. |
Nováková Natálie | 07.04.2004 | TopTennis Xaverov s.r.o. | 470 |
6 |
přímý postup z QPP | 22.04.2016 19:57:39 |
|
22. |
Starečková Viktorie | 09.03.2006 | TK Olymp Praha | 1220 |
1 |
přímý postup z QPP | 10.03.2016 21:35:40 |
|
23. |
Kotrčová Eliška | 28.03.2006 | TJ Sokol Vysočany | 1220 |
1 |
přímý postup z PP10letých | 10.03.2016 21:38:57 |
|
24. |
Bartůňková Nikola | 25.02.2006 | I.ČLTK Praha | 1220 |
1 |
přímý postup z QPP | 10.03.2016 21:47:27 |
|
25. |
Líbalová Jolana | 13.12.2006 | I.ČLTK Praha | 1220 |
1 |
přímý postup z PP10letých | 10.03.2016 21:55:10 |
|
26. |
Michálková Barbora | 03.04.2006 | TK AGROFERT Prostějov | 1220 |
1 |
volná karta PTS | 11.03.2016 06:25:14 |
|
27. |
Dolejší Eliška | 22.03.2006 | TK Olymp Praha | 1220 |
1 |
postup z PP10letých-účast | 13.03.2016 10:22:00 |
|
28. |
Drukerova Amelie Essie | 27.06.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1220 |
1 |
volná karta PTS | 17.03.2016 13:26:10 |
|
29. |
Jahodová Sandra | 31.05.2006 | TK Písnice | 1220 |
1 |
postup z QPP | 10.04.2016 22:56:09 |
|
30. |
Peštová Vanda | 20.04.2006 | TGC Kunratice | 1220 |
1 |
přímý postup z PP10letých | 17.04.2016 11:43:09 |
|
31. |
Šimková Barbara | 04.08.2006 | SK Aritma Praha | 1220 |
1 |
postup z QPP | 17.04.2016 21:25:47 |
|
32. |
Dejmková Anna | 04.01.2006 | SK Meteor Praha | 1220 |
1 |
postup z QPP | 26.04.2016 19:26:44 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Vejšická Rozálie | 14.12.2004 | LTC Modřany 2005 | 200 |
12 |
20.04.2016 10:20:21 |
||
2. |
Sanders Natalia | 27.08.2005 | Open Tennis Club | 204 |
12 |
24.04.2016 08:26:02 |
||
3. |
Šmejdířová Josefína | 14.06.2005 | Lokomotiva Praha | 282 |
9 |
21.04.2016 20:52:16 |
||
4. |
Seitzová Tereza | 13.08.2005 | LTC Modřany 2005 | 319 |
9 |
09.04.2016 12:18:06 |
||
5. |
Soušková Vanda | 14.08.2005 | TK Sparta Praha | 348 |
9 |
08.04.2016 09:11:11 |
||
6. |
Prepslová Agáta | 13.05.2005 | I.ČLTK Praha | 384 |
6 |
27.04.2016 10:43:50 |
||
7. |
Kasková Valentýna | 05.08.2005 | TJ Radlice z.s. | 606 |
4 |
31.03.2016 08:56:57 |
||
8. |
Sittová Adéla | 02.07.2005 | SK Aritma Praha | 784 |
4 |
30.03.2016 13:56:19 |
||
9. |
Jandourková Veronika | 25.07.2005 | TK Konstruktiva, z.s. | 784 |
4 |
14.04.2016 13:41:34 |
||
10. |
Červenková Lucie | 08.04.2006 | LTC Modřany 2005 | 1220 |
1 |
15.03.2016 13:11:41 |
||
11. |
Holbová Aneta | 22.02.2006 | TCD Donovalská | 1220 |
1 |
16.03.2016 18:06:24 |
||
12. |
Bejová Zuzana | 05.01.2006 | TC Tachlovice | 1220 |
1 |
18.03.2016 17:57:26 |
||
13. |
Křtěnová Eva | 01.09.2006 | TGC Kunratice | 1220 |
1 |
22.04.2016 08:23:23 |
||
14. |
Zikmundová Valérie | 11.10.2006 | TK Sparta Praha | 1220 |
1 |
26.04.2016 14:32:58 |
||
15. |
Nováková Tiffany | 05.05.2005 | LTC Modřany 2005 | 325 |
9 |
10.05.2016 13:37:57 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Mlenská Sára | 03.10.2006 | TK Sparta Praha | 1220 |
1 |
jiná oblast | 15.03.2016 14:18:30 |
|
2. |
Bejlek Sára | 31.01.2006 | TK Sparta Praha | 1220 |
1 |
jiná oblast | 15.03.2016 14:18:39 |
|
3. |
Charvátová Nela | 26.06.2006 | TK Most | 1220 |
1 |
jiná oblast | 15.03.2016 14:18:45 |
|
4. |
Fialová Adéla | 15.06.2005 | Pála Vízner Tennis z.s. | 1220 |
1 |
jiná oblast | 17.03.2016 12:49:13 |
|
5. |
Nová Aneta | 12.12.2006 | TJ Spoje Praha | 1220 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.03.2016 12:54:37 |
|
6. |
Horáčková Viktorie | 03.08.2006 | TK Olymp Praha | 1220 |
1 |
jiná oblast | 21.03.2016 10:26:35 |
|
7. |
Bohatová Laura | 16.08.2006 | TJ Sokol Vysočany | 1220 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.04.2016 01:32:59 |
|
8. |
Oktiabreva Anastasiia | 06.02.2006 | SK HAMR, z.s. | 1220 |
1 |
nemá občanství ČR | 24.04.2016 12:58:26 |
|
9. |
Kralertová Nicol | 25.06.2006 | TK Start Praha-Topolka | 1220 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.05.2016 09:14:13 |
|
10. |
Jelínková Barbora | 19.05.2004 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 28 |
45 |
odhlášeno hráčem | 08.05.2016 11:00:14 |
|
11. |
Nouzová Lucie | 18.05.2005 | SK HAMR, z.s. | 453 |
6 |
odhlášeno pořadatele nemocm | 11.05.2016 15:05:31 |
|
12. |
Šimků Viktorie | 13.07.2004 | TJ Sokol Vysočany | 135 |
15 |
odhlášeno hráčem | 12.05.2016 13:51:28 |
|
13. |
Hajná Kateřina | 17.05.2006 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1220 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 13.05.2016 14:16:01 |
|
14. |
Beranová Kateřina | 08.06.2006 | TK Sparta Praha | 1220 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.05.2016 16:16:23 |