Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR mladšího žactva
Datum:
02.-07.07.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
H-Liberec, D- Most
Kódové číslo:
816700
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

Vrchní rozhodčí Blanka Hanzlíková
Telefonická prezence povolena v pondělí 15-17:00 pouze na čísle VR - 777 141 681.
Dvorce TK Most
Míče Wilson US Open, na každý zápas 3 nové.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
7
60
 
 
31.05.2019 09:13:26
2.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
15
60
 
 
02.06.2019 06:49:16
3.
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha
17
60
 
 
13.06.2019 22:31:15
4.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
21
45
 
 
04.05.2019 11:46:06
5.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
22
45
 
 
23.03.2019 21:11:39
6.
Valentová Karolina 19.06.2007 TC Brno.
23
45
 
 
01.06.2019 16:25:37
7.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
24
45
 
 
01.06.2019 20:53:48
8.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
25
45
 
 
04.05.2019 18:19:00
9.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
27
45
 
poslední dle CŽ
23.03.2019 22:55:43
10.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
28
35
 
nominace StČ
29.03.2019 10:59:21
11.
Kultová Ellen 14.05.2007 TK Olymp Praha
29
35
 
nominace Praha
19.05.2019 08:22:42
12.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
38
35
 
nominace Praha
27.03.2019 10:24:24
13.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
42
35
 
nominace JM
23.04.2019 19:55:21
14.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
44
35
 
nominace Praha
19.05.2019 20:51:06
15.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
45
35
 
volná karta ČTS
19.04.2019 22:13:36
16.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
46
30
 
nominace Praha
26.03.2019 17:17:23
17.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
47
30
 
nominace Praha
27.03.2019 13:43:40
18.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
50
30
 
nominace Praha
16.03.2019 21:37:45
19.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
53
30
 
nominace JM
21.05.2019 07:07:23
20.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
54
30
 
nominace SM
04.05.2019 16:40:23
21.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
55
30
 
nominace StČ
20.05.2019 08:14:50
22.
Bláhová Ema 04.11.2007 TC VŠ Praha
57
30
 
nominace Praha
17.05.2019 18:19:13
23.
Zimanyi Ela 23.10.2007 TC Brno.
58
30
 
volná karta ČTS
01.04.2019 11:12:18
24.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
62
30
 
nominace StČ
18.03.2019 18:42:12
25.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
64
25
 
nominace VČ
21.03.2019 19:52:32
26.
Rakoušová Kateřina 11.09.2007 TK Hlinsko
68
25
 
nominace VČ
19.05.2019 21:11:44
27.
Piteráková Natálie 27.08.2007 Tenisový klub Veřovice, z.s.
69
25
 
volná karta ČTS
15.03.2019 08:27:19
28.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
71
25
 
nominace JČ
27.05.2019 13:56:05
29.
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň
74
25
 
nominace ZČ
29.05.2019 22:32:40
30.
Žoldáková Denisa 01.01.2008 SK HAMR, z.s.
77
25
 
nominace Praha
19.05.2019 12:52:00
31.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
78
25
 
nominace JM
23.04.2019 12:21:21
32.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
81
25
 
nominace PTS
02.04.2019 23:50:14
33.
Chrtová Sarah 09.11.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
83
20
 
nominace JČ
27.05.2019 13:56:27
34.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK Havířov
87
20
 
nominace SM
06.06.2019 20:55:18
35.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
88
20
 
nominace SČ
15.03.2019 03:39:16
36.
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
92
20
 
nominace JM
21.05.2019 11:07:41
37.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
93
20
 
nominace JM
21.03.2019 10:13:00
38.
Donald Natalie 27.08.2008 TK Olymp Praha
103
20
 
nominace PTS
22.03.2019 08:51:16
39.
Náprstková Michaela 24.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
147
15
 
volná karta pořadatele
26.05.2019 13:45:11
40.
Smetanová Lilian 19.08.2008 Severočeská tenisová o.s.
198
12
 
nominace SČ
20.05.2019 20:24:55
41.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
221
12
 
nominace PTS
20.03.2019 04:08:52
42.
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s.
247
12
 
nominace PTS
31.03.2019 10:40:48
43.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha
1270
1
 
nominace dle CŽ zima
15.03.2019 00:06:27
44.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
1270
1
 
nominace dle CŽ zima
15.03.2019 00:11:10
45.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1270
1
 
volná karta ČTS
20.03.2019 09:24:38
46.
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
1270
1
 
nominace ZČ
06.06.2019 08:42:09
47.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
1270
1
 
volná karta ČTS
24.06.2019 14:38:49
48.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
1270
1
 
volná karta pořadatele
26.06.2019 15:35:16

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Veselá Michaela 14.07.2007 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
107
20
 
1. náhradnice ZČ
06.06.2019 08:43:06
2.
Vobořilová Anna 27.08.2008 TO TJ Tesla Pardubice
115
15
 
2. náhradnice VČ
17.06.2019 09:12:48
3.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 Tenisová akademie Siesta resort
119
15
 
1. náhradnice VČ
28.04.2019 23:02:29
4.
Skamenová Kristýna 14.01.2007 LTC Litvínov
182
12
 
 
19.03.2019 11:01:52
5.
Nováková Laura 24.10.2008 TK Slavia Plzeň
182
12
 
2. náhradnice ZČ
06.06.2019 08:43:40
6.
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s.
185
12
 
1. náhradnice StČ
31.05.2019 22:04:28
7.
Tikalová Žaneta 01.10.2007 TK Sparta Praha
200
12
 
1. náhradnice Praha
17.06.2019 20:37:39
8.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
202
12
 
2. náhradnice Praha
19.03.2019 06:47:40
9.
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha
203
12
 
3. náhradnice Praha
02.04.2019 11:38:03
10.
Krejsová Laura 16.01.2008 SKT Planá n.Luž.
213
12
 
 
16.03.2019 08:12:01
11.
Hronová Elen 12.06.2008 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
333
9
 
 
18.03.2019 22:41:10
12.
Matoušková Barbora 30.10.2008 LTC Litvínov
446
6
 
 
15.03.2019 00:13:32
13.
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 TK Moravský Krumlov z.s.
1270
1
 
 
15.03.2019 00:04:24

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šebístková Karolína 13.05.2008 LTC Humpolec
268
9
 
odhlášeno hráčem
26.05.2019 10:48:37
2.
Bejčková Adéla 09.04.2008 Tenisový klub Brozany,z.s.
437
6
 
odhlášeno hráčem
28.05.2019 12:32:09
3.
Buzková Alžběta 06.12.2008 TK Frýdlant v Čechách
818
4
 
odhlášeno hráčem
02.06.2019 12:07:44
4.
Mottlová Anna 21.12.2008 Open Tennis Club
268
9
 
odhlášeno hráčem
04.06.2019 10:29:27
5.
Jarolímková Nikol Marie 15.03.2008 Open Tennis Club
383
9
 
odhlášeno hráčem
04.06.2019 11:51:39
6.
Nerudová Eliška 13.12.2007 TK Tuřany
177
15
 
odhlášeno hráčem
11.06.2019 22:11:16
7.
Tofi Vanessa 14.01.2008 TCG Karlovy Vary
896
4
 
odhlášeno hráčem
15.06.2019 14:34:21
8.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
181
15
 
odhlášeno hráčem
16.06.2019 14:06:34
9.
Galetová Gioia Sarah 08.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
17.06.2019 11:36:56
10.
Holubová Tereza 18.01.2007 LTC Tábor 1903
91
20
 
odhlášeno hráčem
18.06.2019 12:40:40
11.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
1270
1
 
odhlášeno hráčem
19.06.2019 00:39:41
12.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
19.06.2019 14:49:34
13.
Hořejší Kristýna 05.08.2007 LTC Modřany 2005
466
6
 
odhlášeno hráčem
19.06.2019 16:56:47
14.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
213
12
 
odhlášeno hráčem
19.06.2019 20:27:41
15.
Nováková Františka 16.02.2009 I.ČLTK Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
20.06.2019 06:57:01
16.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
20.06.2019 08:05:19
17.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
21.06.2019 13:05:38
18.
Sejvalová Eliška 19.02.2008 TK Chomutov
564
6
 
odhlášeno hráčem
21.06.2019 13:05:43
19.
Skriplenok Alina 22.04.2008 Lob S.A. Bohnice, zs
294
9
 
odhlášeno hráčem
21.06.2019 17:38:25
20.
Brožková Tereza 17.03.2007 Open Tennis Club
97
20
 
odhlášeno hráčem
22.06.2019 07:00:57
21.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
116
15
 
odhlášeno hráčem
22.06.2019 07:08:51
22.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
114
15
 
odhlášeno hráčem
22.06.2019 08:58:53
23.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
22.06.2019 22:02:39
24.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK AGROFERT Prostějov
143
15
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 10:53:35
25.
Macurová Hana 30.06.2007 Slavoj Český Těšín
104
20
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 20:11:40
26.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
108
20
 
odhlášeno hráčem
24.06.2019 08:00:48
27.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
1270
1
 
odhlášeno hráčem
24.06.2019 20:52:28
28.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
25.06.2019 17:43:57
29.
Benetková Jessica 13.03.2009 I.ČLTK Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
25.06.2019 19:44:30
30.
Marešová Nela 23.04.2007 TK Pelhřimov
120
15
 
IS: lhůta 5 dní
26.06.2019 11:20:20
31.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1270
1
 
IS: lhůta 5 dní
26.06.2019 20:37:07
32.
Soprová Valerie 03.02.2009 TK Sokolov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
26.06.2019 22:24:37
33.
Samcová Adéla 13.01.2007 TK Písek
742
4
 
odhlášeno hráčem
27.06.2019 16:35:59
34.
Ludvová Anna 16.05.2008 TO TJ Nový Jičín
98
20
 
odhlášeno hráčem
27.06.2019 21:35:38
35.
Čižmárová Karolína 01.04.2007 TK Znojmo
69
25
 
odhlášeno hráčem
01.07.2019 18:27:10
36.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
128
15
 
odhlášeno hráčem
03.07.2019 14:23:11
37.
Melicharová Michaela 09.06.2009 TK Sparta Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 20:00:44