Pořadatel: | LTC Kolín | Datum: | 28.09-01.10. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Drukerova Amelie Essie | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pešíková Terezka | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hronová Elen | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Rainke Klaudie | | | 4:6, 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Bláhová Natalie | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Rakoušová Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
Zikmundová Aneta | | | | 7:6 (5), 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Uhlířová Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
Donald Natalie | | | 7:6 (5), 6:1 | | | |
| | | | | | |
Bervid Victoria | 5:7, 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Lakomá Klára | | | | | | |
| | | | | | |
Malá Natálie | | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jirousková Karoline | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
SAZONOVA Evelina | 6:4, 3:6, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Blažková Klára | | | 5:7, 6:4, 7:6 (3) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Vachková Valentina | | | | | | |
| | | | | | |
Shejbalová Tereza | | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:6, 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Forejtková Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
VAVROVA YASMIN | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Tikalová Žaneta | 6:7 (?), 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Janíčkovičová Nikol | | | | | | |
| | | | | | |
Pancová Julie | | | | | | 6:1, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Náprstková Michaela | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Bláhová Nela | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Hartigova Valerie | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Truksová Veronika | | | | | | |
| | | | | | |
Svítilová Adéla | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Michálková Adriena | | | | | | |
| | | | | | |
Mallinu Sofie | | | 4:6, 6:2, 7:6 (6) | | | |
| | | | | | |
Bendova Kristyna | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Klemšová Simona | | | | | | |
| | | | | | |
Žabková Kiara | | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Slavíková Barbora | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Bradáčová Tereza | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Mošková Natálie | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Zikmundová Valérie | | | | | | |
| | | | | | |
Hladká Elen | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Oktiabreva Alisa | | | | | | |
| | | | | | |
Vobořilová Anna | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Samsonová Laura | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šílová Nela | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 41 | Nasazení | CŽ | BH | Drukerova Amelie Essie | 60 | 30 | Šílová Nela | 67 | 30 | Malá Natálie | 77 | 25 | Klemšová Simona | 86 | 25 | Žabková Kiara | 99 | 20 | Lakomá Klára | 105 | 20 | Janíčkovičová Nikol | 112 | 20 | Pancová Julie | 129 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 185 |
Kódové číslo akce: 812335 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Veselá Anika | 19.07.2008 | LTC Modřany 2005 | Katzer Ellen | 27.03.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Divilová Sára | 30.01.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | Petrásová Valentýna | 06.08.2007 | TK Most | Gryčová Alžběta | 25.03.2008 | LTC Kolín | Bláhová Tereza | 01.02.2006 | LTC Kolín | Bratršovská Barbora | 14.03.2008 | TK Lomnice n.Pop. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Donald Natalie | 27.08.2008 | TK Olymp Praha | Kovačková Alena | 13.06.2008 | TK Sparta Praha | Dobiášová Vanessa | 09.01.2008 | TK Sparta Praha |
|