Pořadatel: | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | Datum: | 28.09-01.10. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Valentová Karolina | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havlová Nela | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Cháňová Laura | 6:0, 7:6 (4) | | | | | |
| | | | | | |
Veselá Barbora | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 5:7, 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Zimanyi Ela | | | | | | |
| | | | | | |
Chytilová Agatha | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Polášková Adriana | | | | | | |
| | | | | | |
Fichnová Adéla | | | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Pospíšilová Karolína | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:6, 7:6 (3), 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Fukalová Kateřina | | | | | | |
| | | | | | |
Borovičková Nicol | | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Svobodová Jana | | 3:6, 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Eliášová Veronika | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kolesárová Jessica | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Harajda Ema | | | | | | |
| | | | | | |
Polášková Nikol | | | | 6:4, 4:6, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Dvořáčková Anna | | | | | | |
| | | | | | |
Martináková Adéla | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kolodžejová Lea | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Chromcová Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Žingorová Adéla | | | | | | 7:5, 4:6, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Růžičková Tereza | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Benda Valentyna | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Paštiková Julie | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Machačová Zuzana | | | | | | |
| | | | | | |
Kuncová Markéta | | | | 6:7 (3), 7:5, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Miketová Amálie | | | | | | |
| | | | | | |
Taxová Victoria | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Wlodyková Natálie | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Holubová Aneta | | | | | | |
| | | | | | |
Dopplerová Barbora | | | | | 7:5, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Felux Charlotte | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Zátorská Eliška | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Řeřuchová Ines | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Lapčáková Carmen | | | | | | |
| | | | | | |
Šrotová Linda | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Peterková Adina | | | | | | |
| | | | | | |
Kostková Valentýna | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Knápková Tereza | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Slováčková Klára | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Slováčková Hana (platná licence B do 31.12.2021) |
| Počet účastníků | 40 | Nasazení | CŽ | BH | Valentová Karolina | 71 | 30 | Slováčková Klára | 73 | 25 | Borovičková Nicol | 74 | 25 | Žingorová Adéla | 164 | 15 | Fukalová Kateřina | 172 | 12 | Chromcová Adéla | 212 | 12 | Holubová Aneta | 217 | 12 | Dopplerová Barbora | 250 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 143 |
Kódové číslo akce: 812334 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Galnorová Adéla | 23.09.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Klimánková Stella | 06.06.2007 | TK TENNISPOINT FM | Huťková Valerie | 31.01.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Kačurová Anna | 18.01.2006 | TC Brno. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Polášková Adriana | 19.02.2007 | TJ TO Sokol Stará Bělá | Navrátilová Liliana | 25.05.2006 | TK Na Dolině o.s. |
|