Český tenisový svaz
Název:
Start Cup
Datum:
28.09-01.10.
Pořadatel:
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (B - 300)
Kódové číslo:
816332
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hana Slováčková
Pustkovecká 18/13
708 00 Ostrava - Pustkovec
Tel. (1):
774 065 526
E-mail:
haver@seznam.cz
Internet:
www.start-ostrava.cz

Poznámka pořadatele:

POZOR, POZOR,POZOR!!!

Uvedené časy jsou ČASY ZAČÁTKU UTKÁNÍ, směřujte proto včasný příjezd do areálu!!!
Adresa tenisového klubu: Ostrava - Pustkovec, Pustkovecká 18/13


NEDĚLE 29.9.2019
9,00 hodin: osmifinále dvouhra, NEXT čtvrtfinále


NB 12,00 hodin: semifinále čtyřhra (případně 10,30 na telefonické zavolání)







DVOUHRA - 2 vítězné sety ze tří
ČTYŘHRA - 2 vítětné sety, TŘETÍ SADA SUPERTIEBREAK DO 10ti bodů, s užitím PRAVIDLA NO-AD při shodě (rozhodující míč ve hře)






Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
87
20
 
prezentována
09.07.2019 12:42:46
2.
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
92
20
 
prezentována
14.09.2019 09:06:16
3.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
116
15
 
prezentována
29.04.2019 21:11:40
4.
Nerudová Eliška 13.12.2007 TC Brno.
177
15
 
prezentována
26.05.2019 21:14:59
5.
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
192
12
 
prezentována
16.04.2019 15:32:34
6.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
213
12
 
prezentována
15.03.2019 08:58:07
7.
Ostravská Adéla 19.08.2008 TK Zlín
222
12
 
prezentována
03.08.2019 15:11:25
8.
Kuncová Markéta 05.02.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
230
12
 
prezentována
26.07.2019 10:04:20
9.
Motyková Adéla 04.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
285
9
 
prezentována
25.09.2019 19:29:47
10.
Martináková Adéla 01.09.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
296
9
 
prezentována
22.03.2019 12:40:55
11.
Řeřuchová Ines 03.08.2008 TK Havířov
312
9
 
prezentována
17.09.2019 10:04:14
12.
Klar Veronika 24.02.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
324
9
 
prezentována
27.08.2019 16:18:39
13.
Nosková Eliška 12.02.2008 TK Slavia Orlová
346
9
 
prezentována
02.09.2019 14:04:58
14.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
388
9
 
prezentována
15.03.2019 08:25:46
15.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
406
6
 
prezentována
15.03.2019 15:59:39
16.
Havlová Anna 11.01.2008 Tenis Cibulka
431
6
 
prezentována
13.05.2019 10:05:13
17.
Norlin Ella 18.01.2008 Tenis Cibulka
537
6
 
prezentována
06.09.2019 20:43:58
18.
Zitová Tamara 13.02.2008 SK Zlín-Mladcová
537
6
 
prezentována
18.09.2019 00:28:17
19.
Otáhalová Viktorie 23.07.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
557
6
 
prezentována
19.03.2019 20:33:56
20.
Miketová Amálie 06.09.2007 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
715
4
 
prezentována
20.03.2019 16:03:10
21.
Černochová Sofie 22.04.2007 Rožnovský tenisový klub
789
4
 
 
25.08.2019 10:21:46
22.
Bódiová Lucie 15.04.2008 TC Ostrava Nová Ves
857
4
 
 
15.08.2019 09:35:26
23.
Černochová Terezie 01.07.2008 Rožnovský tenisový klub
878
4
 
 
25.08.2019 10:17:07
24.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
1270
1
 
prezentována
15.03.2019 00:08:26
25.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
1270
1
 
prezentována
15.03.2019 00:19:53
26.
Bečičková Laura 25.08.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
1270
1
 
prezentována
15.03.2019 06:53:42
27.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1270
1
 
prezentována
15.03.2019 07:09:45
28.
MIČOLOVÁ BEATA 30.01.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
1270
1
 
prezentována
15.03.2019 15:31:24
29.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
1270
1
 
prezentována
15.03.2019 17:40:15
30.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
1270
1
 
prezentována
15.03.2019 23:50:49
31.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1270
1
 
prezentována
20.03.2019 09:50:44
32.
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
1270
1
 
prezentována
24.03.2019 16:10:23
33.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
1270
1
 
prezentována
29.03.2019 08:17:16
34.
Gabzdylová Natálíe 18.05.2009 Městský tenisový klub Karviná
1270
1
 
prezentována
29.04.2019 17:26:32
35.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín
1270
1
 
prezentována
30.07.2019 14:21:18
36.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno
1270
1
 
prezentována
12.08.2019 21:37:44
37.
Pospíšilová Nikola 09.04.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1270
1
 
prezentována
07.09.2019 17:48:52
38.
Ptak Nadia 30.12.2009 -
1270
1
 
 
24.09.2019 13:18:20
39.
Molinová Natálie 19.01.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
1270
1
 
prezentována
26.09.2019 15:00:40
40.
Hájková Laura 28.11.2009 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
1270
1
 
prezentována
26.09.2019 18:54:56
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Chudová Alexandra 16.08.2009 -
1270
1
 
prezentována
27.09.2019 07:45:40
2.
Chudová Michaela 02.07.2007 -
1270
1
 
prezentována
27.09.2019 07:45:50
3.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
4.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
5.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
6.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
7.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
8.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
128
15
 
odhlášeno hráčem
21.06.2019 18:16:18
2.
GAJDZICOVÁ Bára 06.09.2008 TC Třinec
687
4
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 17:12:51
3.
Borowik Julia 31.01.2009 TK Havířov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
24.06.2019 13:18:43
4.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
108
20
 
odhlášeno hráčem
13.07.2019 16:43:59
5.
Melicharová Michaela 09.06.2009 WILSON Tenis Centrum
1270
1
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 20:00:50
6.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
181
15
 
odhlášeno hráčem
24.07.2019 09:14:00
7.
Kostka Natalia 08.10.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
26.07.2019 21:44:34
8.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
50
30
 
odhlášeno hráčem
15.08.2019 19:14:10
9.
Sněhotová Karolína 13.11.2009 SK JC Sport Opava
1270
1
 
odhlášeno hráčem
17.08.2019 20:34:43
10.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
1270
1
 
odhlášeno hráčem
17.08.2019 21:40:13
11.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
1270
1
 
odhlášeno hráčem
18.08.2019 12:45:14
12.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 09:06:15
13.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 11:00:45
14.
Hůlková Amálie 17.04.2008 TJ Radlice
281
9
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 11:11:06
15.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
25.08.2019 17:49:40
16.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
1270
1
 
odhlášeno hráčem
01.09.2019 14:13:03
17.
Ondrzejek Michalina 01.09.2007 Slavoj Český Těšín
300
9
 
odhlášeno hráčem
04.09.2019 19:08:14
18.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
81
25
 
odhlášeno hráčem
05.09.2019 23:34:20
19.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
69
25
 
odhlášeno hráčem
07.09.2019 10:32:57
20.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
110
20
 
odhlášeno hráčem
07.09.2019 18:40:21
21.
Hrdinová Sofie 06.03.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
259
9
 
odhlášeno hráčem
17.09.2019 10:22:18
22.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
18.09.2019 16:13:53
23.
Macurová Hana 30.06.2007 Slavoj Český Těšín
104
20
 
odhlášeno hráčem
19.09.2019 13:11:58
24.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 LTC Panorama Teplice
1270
1
 
odhlášeno hráčem
19.09.2019 15:42:22
25.
Roiková Natalie 06.02.2009 TC Třinec
1270
1
 
odhlášeno hráčem
19.09.2019 20:49:17
26.
Petečelová Valentina 29.01.2008 LTC Velen Boskovice
857
4
 
odhlášeno hráčem
20.09.2019 06:49:48
27.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
20.09.2019 08:54:42
28.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK Vyškov
143
15
 
odhlášeno hráčem
21.09.2019 10:10:41
29.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
86
20
 
odhlášeno hráčem
21.09.2019 19:46:47
30.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
22.09.2019 10:19:01
31.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
1270
1
 
odhlášeno hráčem
22.09.2019 10:29:40
32.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
22.09.2019 11:10:56
33.
Smetanová Lilian 19.08.2008 LTC Panorama Teplice
198
12
 
odhlášeno hráčem
22.09.2019 11:32:23
34.
Galetová Gioia Sarah 08.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
 
odhlášeno hráčem
22.09.2019 13:08:41
35.
Stejskalová Julie 19.01.2008 TJ Zbrojovka Vsetín
1270
1
 
odhlášeno hráčem
23.09.2019 08:51:49
36.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
162
15
 
odhlášeno hráčem
24.09.2019 09:54:39
37.
Macura Sidney 15.05.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
1270
1
 
odhlášeno hráčem
24.09.2019 19:17:39
38.
Piteráková Dominika 08.12.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
1270
1
 
odhlášeno hráčem
27.09.2019 07:16:25
39.
Pavlišová Ellen 23.01.2008 TK Slavia Orlová
313
9
 
odhlášeno pořadatelem
27.09.2019 12:18:12
40.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
1270
1
 
odhlášeno pořadatelem
27.09.2019 14:44:12