Název: | TK Milo Cup | Pořadatel: | TK Milo Olomouc | Datum: | 27.09-01.10. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Urbanová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zourková Lucie | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Krutilová Tereza | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Machačová Zuzana | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Lebrušková Anna | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Slováčková Klára | | | | | | |
| | | | | | |
Davidová Natali | | | | 7:5, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gregůrková Nicol | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Ivaničová Darina | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Kotzmannová Emma | | | 7:5 (5), 6:3 | | | |
| | | | | | |
Fukalová Kateřina | 3:6, 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Ježková Stela | | | | | | |
| | | | | | |
Fížová Monika | | | | | 7:5, 4:6, 7:6 (5) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Temenugov Isabella | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Gonosová Ester | 6:2, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Huťková Valerie | | | 3:6, 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Piteráková Natálie | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Damašková Kristýna | | | | | | |
| | | | | | |
Adamcová Jessica | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Prici Terezie | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Holubová Aneta | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Bařinková Klára | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Trunečková Ema | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Mlenská Sára | | | | | | |
| | | | | | |
Syrová Natálie | | | | | | 6:2, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Valentová Karolina | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vyroubalová Adéla | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Brožová Amélie | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Michalčíková Bernadette | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Borovičková Nicol | | | | | | |
| | | | | | |
Skybová Eliška | | | | 2:6, 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dvořáčková Emma | | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Ticháčková Eliška | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Dubová Barbora | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Žingorová Adéla | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Charvátová Nela | | | | | | |
| | | | | | |
Drukerova Amelie Essie | | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Špitová Michaela | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Sikorová Sára | 7:5 (2), 4:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Horáčková Viktorie | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Kulíšková Nikola | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Navrátilová Liliana | | | | | | |
| | | | | | |
Denková Adéla | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mikulcová Nela | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pfeifferová Kamila | 7:5, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kultová Ellen | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Dvořáková Tereza | 7:5, 3:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Smékalová Magdaléna | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jan Perůtka |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Urbanová Lucie | 47 | 35 | Smékalová Magdaléna | 57 | 30 | Charvátová Nela | 78 | 25 | Fížová Monika | 91 | 25 | Ježková Stela | 95 | 20 | Mlenská Sára | 104 | 20 | Drukerova Amelie Essie | 107 | 20 | Syrová Natálie | 116 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 195 |
Kódové číslo akce: 812332 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Bartoňová Adéla | 10.08.2007 | TK Gymnázium Uničov | Křenková Agáta | 17.08.2005 | TK 2000 Luhačovice | Kareisová Jana | 19.01.2006 | LTK Liberec |
|